İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortasında Tavan Fiyat

Burak Kara

Recommended Posts

Selim Kaya
(düzenlendi)
55 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Açıklanan tavan fiyat senin mevcut fiyatından yüksek sanki Recep :)

Taksit yasak... Paran oldukça ödersin diyim :)

Benim fiyat az yüksek. Ben henüz kesilmeyen poliçe için şimdiden ödeme yapmaya başlayalım diyorum abi. 11 Eylül 'de dekontları gönderelim :) 

Ekleme: Doğan 'ı yaptık en son. Onun fiyat düşüktü epey.

Ekleme 2: Babamın arabası da vardı. Unuttum ya ben onu. O da düşüktü epey. :) 

tarihinde Recep Selim Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
15 dakika önce, Ahmet Said Avşar yazdı:

@Mehmet Ozyurek abi ben 26.12.2016 da 847 tl ye yaptırdım.şimdi 8 buçuk aylık farkı alamıyor muyum?

eğer alınmıyor ise ben aracı satsam sonra da alsam 224 tl.

sigorta yaptırmaya kalksam yeni fiyat 224 tl oynar mı?

neticede sigorta firması tarafından rencide edilmek zorunda mıyım? asıl merakım bu :) 

4. basamak 847 liraya mı yaptırmıştın.. 

Öyle ise hiç kurcalama.

Herhangi bir şekilde geri ödeme yok.. 

Şimdi yaptırsan da zaten 831 liraya yaptırırsın.. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
2 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

4. basamak 847 liraya mı yaptırmıştın.. 

Öyle ise hiç kurcalama.

Herhangi bir şekilde geri ödeme yok.. 

Şimdi yaptırsan da zaten 831 liraya yaptırırsın.. 

aynen abi :) hiç kazam yok ama daha önce 11 aydan fazla araç kalmadığı için üstümde 10 senedir 4.basamak 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Şimdi, Ahmet Said Avşar yazdı:

aynen abi :) hiç kazam yok ama daha önce 11 aydan fazla araç kalmadığı için üstümde 10 senedir 4.basamak 

Az sabret, yılı doldurunca sat :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Allianz sigorta Isparta için;

Ayın 10'da 424 liraya yaptırdım, 7. basamak , 3 taksit. 422 belirlemişler fiyatı bir kaybım olmadı üstüne taksit avantajım oldu. 

Yine Allianz Full kasko 200.000 İMM ile 525 lira bu da bilgi olsun.

Bu arada trafik sigortası sorgulamada en düşük teklifi Allianz verdi. Genelde pahalı gözüyle bakarlar ama en düşük ondan geldi teklif. Ucuz denen Ziraat uçuk rakamlar çıkıyordu 15-20 gün öncesinde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Allianz bence sadık sürücüyü ayırıyor. Araç sahiplik süresi, fiyat belirlemelerinde önemli bir kriter gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
2 saat önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Allianz bence sadık sürücüyü ayırıyor. Araç sahiplik süresi, fiyat belirlemelerinde önemli bir kriter gibi.

2011 de sıfır aldığı aracı hiç kazasız kullanan arkadaşım, 457 ye yaptırdı Alliianz'dan.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
1 dakika önce, Mehmet Pınar yazdı:

2011 de sıfır aldığı aracı hiç kazasız kullanan arkadaşım, 457 ye yaptırdı Alliianz'dan.

Ben de 2012 'den beri aynı aracı kullanıyorum. Dediğiniz rakama yakın bir fiyatım var. 15 yıllık Doğan 'a 300 liraya yaptı Allianz.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

9 martta aldığım araca sampo sigorta 491 tl 3 taksite ile trafik sigartası yapılmış. Yeni duruma göre azda olsa. 34 tl düşme olmuş. Düzgün kullanıcılara çok bir değişiklik olmayacak deniliyordu öylede olmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
45 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Benim bildiğim ; Allianz harici tüm şirketler, son basamağına bakarak fiyat verir..

Allianz, tüm geçmişine bakar,  Örnek bu yıl 7. basamağa çıkmış birine 500 lira fiyat verirse, 5 yıldır 7. basamakta olan birisi için 400 fiyat verebilir.  

4 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

9 martta aldığım araca sampo sigorta 491 tl 3 taksite ile trafik sigartası yapılmış. Yeni duruma göre azda olsa. 34 tl düşme olmuş. Düzgün kullanıcılara çok bir değişiklik olmayacak deniliyordu öylede olmuş.

Benim kazalı kamyonetcinin birine 2000 lira çıkıyordu.. Tavan 1519 lira açıklandı. Evet.. kazalılar yaşı genç olanlar ve indirimi olmayanlar kara geçecek..  

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Emmi,

C-max'in 18/4 te sigortası bitiyor.Aracın satılma durumu var yeniletmesem diyorum, ama olurda 18 nisana kadar satılmaz ise ne olur ?

Yorum bağlantısı
Ahmet Said Avşar
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Az sabret, yılı doldurunca sat :)

bu defa mondime uzun süre binerim gibi :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)
6 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Emmi,

C-max'in 18/4 te sigortası bitiyor.Aracın satılma durumu var yeniletmesem diyorum, ama olurda 18 nisana kadar satılmaz ise ne olur ?

Cevap Satış olmuyormuş yapmam zorunlu. Tesadüf sidgartacım aradı ne oldu eski aracın diye :)

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
41 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Emmi,

Abi her halukarda kullanmayıp satacaksan yaptırmayabilirsin.. 

Ama kullanman gerekecekse yaptır abi. sonuçta gün üzerinden hesap yapılıp iade alacaksın.. 

37 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Cevap Satış olmuyormuş yapmam zorunlu. Tesadüf sidgartacım aradı ne oldu eski aracın diye :)

Satış olur abi. 

Muayene zorunlu satışta.. sigorta değil.. 

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
Bir saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Abi her halukarda kullanmayıp satacaksan yaptırmayabilirsin.. 

Ama kullanman gerekecekse yaptır abi. sonuçta gün üzerinden hesap yapılıp iade alacaksın.. 

Satış olur abi. 

Muayene zorunlu satışta.. sigorta değil.. 

Benim sigartacı trafik sigortası olmaz ise noterde devrini gerçekleştiremezsin dedi. 29 senedir sigortalarımı yapan acenta bana niçin doğru bilgiyi aktarmazki ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
28 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Benim sigartacı trafik sigortası olmaz ise noterde devrini gerçekleştiremezsin dedi. 29 senedir sigortalarımı yapan acenta bana niçin doğru bilgiyi aktarmazki ?

Abi bugün bir şey değişmedi ise, 

Trafik sigortası olmadan satış yapılabilir.. Genelgeyi tekrar okuyacağım.. 

Okudum.. bu konuda bir değişikliğe rastlamadım.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş

Bu basamak olayı nedir?1996 dan ehliyetliyim. 76 doğumluyum.kaza yaptım ama benim suçum olmayan kazalar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Bu basamak olayı nedir?1996 dan ehliyetliyim. 76 doğumluyum.kaza yaptım ama benim suçum olmayan kazalar

Poliçenizde indirim oranı veya basamağınız yazar Fevzi bey.
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
6 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Poliçenizde indirim oranı veya basamağınız yazar Fevzi bey.

Sağolun 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Çözemedim ben. Bu yüzden son aldığım 124 un ruhsatini alamıyom. Şimdi her şey tamam mı son bi değişiklik vs olacak mi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çözemedim ben. Bu yüzden son aldığım 124 un ruhsatini alamıyom. Şimdi her şey tamam mı son bi değişiklik vs olacak mi

Herşey yarına tamam olur inşallah.
Şirketler alt yapı çalışmalarını bitiremedi.
Bugün poliçe kesemedik.
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Sigortami 5 martta 490 tl yaptirmistim dun sbm den sorgu yaptığımda 370 li fiyatlar gözüküyordu maalesef mükerrer sigorta kalkmis sogorta sirketi ilk uc ay degistirilebiliyordu 

tavan fiyatta sanırım bu yilin sonuna kadar gecerliymis bize yine yüksek fiyatlar gozukuyor gibi Rabbim kaza bela vermesin...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Şirket araçları ne olacak mesela Benin şirket adına 4 araç var. Hiç kaza Yok şimdiye kadar şükürler olsun. Şirketlerde de basamak olayı varmı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...