İçeriğe Yönlendir

Her Kuşu Öptük Bi Leylek Kaldı

Hasan Basri Bayraktar

Recommended Posts

Hasan Basri Bayraktar

Bugün yağ bakımına 1500 km den fazla olmasına rağmen. (Castrol magnetic 5/30 ) yağ ve filitre değişimi yaptım. Komple fren hidrolik yağını değiştim. Zaten hava ve polen filtresini kendim değişmiştim. Yakıt filtresini değişmedim ama yakındır. Değişeli 8500 km olmuş. 1 ay sonrada antifriz ve su değişimi yaparım. On ve arka balatalari değişmiştim ...seviyorum galiba bu makineyi. Şimdi aklimda deri koltuk temizliği var.kendim becerebilirmiyim bilmiyorum. Tecrübeli ihtiyarlardan yardım ve ürün bilgisi istiyorum.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bide bu Tapatalki nasıl kapatiyorduk.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
59 dakika önce, Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Tecrübeli ihtiyarlardan yardım ve ürün bilgisi istiyorum.

Bana dedi galiba... :unsure2:

502562e187fef25c29b74c3b4a0d4057.jpg

Hem temizliyor hem koruyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bana dedi galiba... default_unsure2.gif

Hem temizliyor hem koruyor.. 

Kaşkayi nin içi mi bu ?

O wurth den bende söyledim uygulayacağım, önceki kırmızı deri döşemelerimde kullandım güzeldi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bana dedi galiba... default_unsure2.gif

Nasilda biliyon kendini. [emoji3] ıyide bide anlat. Fırçası ne bezi ne nasıl olur nasıl gider. Ohoooo

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
33 dakika önce, Hasan Karabekiroglu yazdı:
Kaşkayi nin içi mi bu ?
...

Evet Hasan :)

15 dakika önce, Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Nasilda biliyon kendini. emoji3.png ıyide bide anlat. Fırçası ne bezi ne nasıl olur nasıl gider. Ohoooo

Kullanım şekli : 

Kutuyu kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız. Yumuşak ve temiz bir bez ile besleyici bakım kremini deriye yediriniz ve birkaç dakika beklettikten sonra aynı bez ile tekrar derinin üzerinden geçiniz. Kullanmadan önce derinin görünmeyen bir kısmında bakım kreminin deri için uygunluğunu deneyiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
3 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Evet Hasan :)

Kullanım şekli : 

Kutuyu kullanmadan önce kuvvetlice çalkalayınız. Yumuşak ve temiz bir bez ile besleyici bakım kremini deriye yediriniz ve birkaç dakika beklettikten sonra aynı bez ile tekrar derinin üzerinden geçiniz. Kullanmadan önce derinin görünmeyen bir kısmında bakım kreminin deri için uygunluğunu deneyiniz.

Bende istifade ettim sağolun. Neticede deri parladı mı yoksa matlaştımı? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
On 09.10.2017 at 19:58, Cavit Çırakoğlu yazdı:

Bende istifade ettim sağolun. Neticede deri parladı mı yoksa matlaştımı? 

Parladı gibi sanki ama vıcık cıvık bir parlama değil, yeni gibi oldu :)

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
29 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Parladı gibi sanki ama vıcık cıvık bir parlama değil, yeni gibi oldu :)

O zaman bende uygulama yapayım. Teşekkürler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Parladı gibi sanki ama vıcık cıvık bir parlama değil, yeni gibi oldu [emoji4]

Parlamaması gerekli mat ama temiz olmalı deri için pek çok ürün var @Buğra Höngül kullandığı bir ürün varsa tavsiye de bulunabilir belki.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
9 saat önce, Adnan Çakır yazdı:
15 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Parladı gibi sanki ama vıcık cıvık bir parlama değil, yeni gibi oldu emoji4.png

Parlamaması gerekli mat ama temiz olmalı deri için pek çok ürün var @Buğra Höngül kullandığı bir ürün varsa tavsiye de bulunabilir belki.

Aynen resimde göründüğü gibi abi. 

502562e187fef25c29b74c3b4a0d4057.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Hasan Basri Bayraktar

Geçen sahibinde de gezerken .Lastik bakayım dedim.şakk diye bir ilann...aradım adamı 1000 km bile kullanılmamış conti kışlıklar ki xc 60 ın altından çıkmış.1600 dedi 1400 e nakit aldım.geldi lastikler kargo marifetiyle ...sıfır gerçekten sıfır.Acayip bir alışveriş oldu.Servettt zenginiz yaaa cipe biniyozzz yaaa...gidip te petlas mı alırız bazıları gibi...aldın sen mesajı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Hasan Basri Bayraktar yazdı:

gidip te petlas mı alırız bazıları gibi...aldın sen mesajı...

La Bi Git. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu
13 dakika önce, Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Geçen sahibinde de gezerken .Lastik bakayım dedim.şakk diye bir ilann...aradım adamı 1000 km bile kullanılmamış conti kışlıklar ki xc 60 ın altından çıkmış.1600 dedi 1400 e nakit aldım.geldi lastikler kargo marifetiyle ...sıfır gerçekten sıfır.Acayip bir alışveriş oldu.Servettt zenginiz yaaa cipe biniyozzz yaaa...gidip te petlas mı alırız bazıları gibi...aldın sen mesajı...

Hasan abi kışlık lastik mi kullanıyorsun? :)))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Petlas nedir kardeşim. Fakirler yazmasın lütfen buraya. Hem jipim olacak hemde petlas kullanacağım. Düşünmek bile istemiyorum.

Adam almış jipi çaaat diye takmış contiyi. Hem öğretmen hem jipi var hemde zengin. Az açılın adam haklı olarak havasını atsın

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Mehmet Göktürk yazdı:

para değil mesele. yerli malı yurdun malı.

Fiyat olarak da cazip, kangoonun 6 lastiği petlas, benim araca da alacağım lastik. Euro ile çalışanları TL ye davet ediyorum :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
para değil mesele. yerli malı yurdun malı.
Hocam bi dur allasen. Zaten bıyıklıyı kıstırmaktı plan. Bozdun hep
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

hayırlı olsun (biraz geç oldu ama) orijinal koltuk fitillerinin büzüşmesi ve 2.2 motorun 2500cc vergisi haricinde ben de seviyorum santa fe'yi gerçekten fiyat olarak uygun kalite olarak yüksek altı da yüksek gerçek cip.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
21 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Yerli malı yurdun malı. Herkes onu kullanmalı. 

Emmi sigorta a.ş.yi bekliyoruz(euro ile çalışanlara poliçe yapılmasın, bizim primler yükselmesin).

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

hocam yeni arabanız hayırlı olsun. gayet makul ve mantıklı bir seçim yapmışsınız. Allah kaza bela göstermesin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Emmi sigorta a.ş.yi bekliyoruz(euro ile çalışanlara poliçe yapılmasın, bizim primler yükselmesin).
Olm zaten sizin rücuları bana iteliyor. Daha ne yapayım
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sonra taksitle lastiği de ben alıyom ama. Neyse evlerin kaskosu geliyor. Artık birilerine kepirt arada

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...