İçeriğe Yönlendir

Her Kuşu Öptük Bi Leylek Kaldı

Hasan Basri Bayraktar

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
Sonra taksitle lastiği de ben alıyom ama. Neyse evlerin kaskosu geliyor. Artık birilerine kepirt arada

Meeert. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
hayırlı olsun (biraz geç oldu ama) orijinal koltuk fitillerinin büzüşmesi ve 2.2 motorun 2500cc vergisi haricinde ben de seviyorum santa fe'yi gerçekten fiyat olarak uygun kalite olarak yüksek altı da yüksek gerçek cip.

Teşekkür ederim.araba gerçekten çok iyi.vergisi 585 lira 6 aylık.cüsseli bir araba.kullanımı çok zevkli.yerden yüksekliği ve yüksek hızlardaki stabil dutumu çok çok iyi.Gerçek bir aile aracı.yayla gibi ...fiyat performans bakımından rakipsiz.anlamsız şekilde artan otomobil fiyatlarını görünce ne güzel bir tercih ve zamanlamayla almışım diyorum.yakıta gelince şehir içi net yakıtı 9,6 ile 10,5 arası ...2.0 mondeomla 9.3 ile 10.3 yakıyordum.1.6 dizel otomatik kaşkai ile 8.5 yakıyordum.bence yakıtı sınıfına göre çok ideal...tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim.araba gerçekten çok iyi.vergisi 585 lira 6 aylık.cüsseli bir araba.kullanımı çok zevkli.yerden yüksekliği ve yüksek hızlardaki stabil Durumu çok çok iyi.Gerçek bir aile aracı.yayla gibi ...fiyat performans bakımından rakipsiz.anlamsız şekilde artan otomobil fiyatlarını görünce ne güzel bir tercih ve zamanlamayla almışım diyorum.yakıta gelince şehir içi net yakıtı 9,6 ile 10,5 arası ...2.0 mondeomla 9.3 ile 10.3 yakıyordum.1.6 dizel otomatik kaşkai ile 8.5 yakıyordum.bence yakıtı sınıfına göre çok ideal...tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
1 dakika önce, Hasan Basri Bayraktar yazdı:

Teşekkür ederim.araba gerçekten çok iyi.vergisi 585 lira 6 aylık.cüsseli bir araba.kullanımı çok zevkli.yerden yüksekliği ve yüksek hızlardaki stanil dutumu çok çok iyi.Gerçek bir aile aracı.yayla gibi ...fiyat performans bakımından rakipsiz.anlamsız şekilde artan otomobil fiyatlarını görünce ne güzel bir tercih ve zamanlamayla almışım diyorum.yakıta gelince şehir içi net yakıtı 9,6 ile 10,5 arası ...2.0 mondeomla 9.3 ile 10.3 yakıyordum.1.6 dizel otomatik kaşkai ile 8.5 yakıyordum.bence yakıtı sınıfına göre çok ideal...tavsiye ederim.

istanbulda 11-12 lt yakar bence hala 50 kuruş olayına alışamadım 1.6 tdi dsg ile 30-35 kuruş bandında ilerliyoruz. Biraz yol açık olursa ya da batıya doğru silivriye gidersem 5.5 yakıyor + 1.5 porsiyon sürücü ben :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir ara hesap yaptım. Hacimli motor ve ağırlığı ile yakıt tüketimi, diğer tarafta biberon motor ve tüy siklet otomobil.
Hacimli aracın tüketimi kalıbına göre az çıktı. Biberon ise yüksek.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
4x4 mü bu.

Dikkat et lenn üzerinden atlamasın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilmem. Göremedik şöyle bir video.

Anaa harbi zengin len bu. Ayfon almış.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hey yawrum hey. Hem 6 hem s hemde plus aldı adam. Saygıyla çaaat diye saydı paraları

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Film artisimi olum santa fe..he len harbi zenginim ben ayfonum pılasım var.[emoji23][emoji23]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Jeepler ayfonlar.
Ulen bu öğretmenlik harbi iyi bişi.
Hem de çalışmıyon doğru dürüst. 5 ay tatil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Öğlen arıyor, geyik sürdü 20 dakka. Hocam derse girmeyecekmisin dedim. Ne dersi la dedi. Valla iyi iş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Beni de aramıştı da. Meşkuldüm cevaplayamamıştım.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Jeepler ayfonlar.
Ulen bu öğretmenlik harbi iyi bişi.
Hem de çalışmıyon doğru dürüst. 5 ay tatil.

5 değil la 6 ay...haftada kurslar dahil 40 saat derse giriyorum.özel ders ve hafta sonu ehliyet sınavı yok bi şey sınavı derken ...çok boştayım anlıyacağın...[emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
Öğlen arıyor, geyik sürdü 20 dakka. Hocam derse girmeyecekmisin dedim. Ne dersi la dedi. Valla iyi iş

Geyiğe her zaman vaktim var.kaliteli geyik her zaman yer bulur hayatımda.[emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geyiğe her zaman vaktim var.kaliteli geyik her zaman yer bulur hayatımda.[emoji6]

Karşılıklı duygular hocam :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
19 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Bir ara hesap yaptım. Hacimli motor ve ağırlığı ile yakıt tüketimi, diğer tarafta biberon motor ve tüy siklet otomobil.
Hacimli aracın tüketimi kalıbına göre az çıktı. Biberon ise yüksek.

Bunu bi ara ocakbaşında detaylandıralım abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
25 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Koca forum bi şu adamı doyuramadı. Ne yemek sevdasıymış bu arkadaş :unsure2:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

Koca forum bi şu adamı doyuramadı. Ne yemek sevdasıymış bu arkadaş :unsure2:

Arada spor yapıyorum erisin diye ama bayaa arada :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Perşembe akşamı uygundur dimi

Koca forum bi şu adamı doyuramadı. Ne yemek sevdasıymış bu arkadaş default_unsure2.gif

Arada spor yapıyorum erisin diye ama bayaa arada [emoji3]
Yedikten sonra spor salonundan çıkmayanlar ile, günah işleyip hocaya koşanlar aynı benim gözümde [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
12 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Perşembe akşamı uygundur dimi

Yedikten sonra spor salonundan çıkmayanlar ile, günah işleyip hocaya koşanlar aynı benim gözümde emoji16.png

UYgundur uygundur. 7 Aralık perşembe uygundur. Balıkesirli burda o tarihte, uygundur.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Şimdi, Önder Özcan yazdı:

UYgundur uygundur. 7 Aralık perşembe uygundur. Balıkesirli burda o tarihte, uygundur.

O zaman ne yapıyoruz, Cuma yapıyoruz programı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...