İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Ersin Özkaya
7 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Dere var mı köyde. ?

Dere yok şebeke suyu ile yıkama makinasında yıkadım.ne oldu ki?

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
19 saat önce, Mustafa Özcan yazdı:

Genelde yorumlarda tek spreyin yetmediğinden bahsediliyordu o yüzden sordum.Teşekkürler.

Görünen kısımlara yetiyor, ince iş yapmak isterseniz benim arabada 3 de yetmez 4 de yetmez. Bir de şu var, ürün kiri alıp akıtmıyor, bezle sildikten sonra plastik aksam parlıyor. Silikon bazlı bir ürün olduğu kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

arka silecek kolunu değiştirdim süpürgesiyle birlikte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enver Çatak

lOGDEE.jpg

Şu genleşme tankını değiştirdim. 

Eskisi 2 sene dayandı. Yan sanayi idi ve aynı şekilde değildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Kışlıklar dan kurtulduk . Hiç kar gördünmü hayır ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Yarım paket ıslak mendille bu kadar oldu..

kOzoLq.jpg

Yıkandı ve farlara bakım yapıldı..

bBX3Jm.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan
Yarım paket ıslak mendille bu kadar oldu..

kOzoLq.jpg

Yıkandı ve farlara bakım yapıldı..

bBX3Jm.jpg

Islak mendilin bu kadar iyi temizlemesine şaşırdım açıkçası.Emeğinize sağlık.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Baski balata, volant, sach marka ve alt kisimda bir motor kulagi ve bilya degisti 2006 cmax 1.6 dizel.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Baski balata, volant, sach marka ve alt kisimda bir motor kulagi ve bilya degisti 2006 cmax 1.6 dizel.
Hayırlı olsun, 2009 Focus için yakın zaman da bende yapacağım bu değişikliği, ne kadar tuttu? Kaç km de araç? Ne gibi şikayetler vardı nasil oldu değişiklikten sonra, çok soru sordum kusura bakmayın [emoji16]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
03529a9af5ed2007200db6f618e9756d.jpg

Dolaştım biraz.

Senin depo kac litre abi? Hala bitmedi mi? Toplantiya gecikeceksin. :-)

Hayırlı olsun, 2009 Focus için yakın zaman da bende yapacağım bu değişikliği, ne kadar tuttu? Kaç km de araç? Ne gibi şikayetler vardı nasil oldu değişiklikten sonra, çok soru sordum kusura bakmayın [emoji16]

Tamda bu sorularin cevabini bende merak ediyorum. Ozellikle volant ve kulak.

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
2 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Hayırlı olsun, 2009 Focus için yakın zaman da bende yapacağım bu değişikliği, ne kadar tuttu? Kaç km de araç? Ne gibi şikayetler vardı nasil oldu değişiklikten sonra, çok soru sordum kusura bakmayın emoji16.png

Est. Tesekkur ederim arac 141binde. Volant kilitlemis ustamin soyledigi bu. Benim sikayetlerim ise vites gecisleri kireclenmis gibiydi arac rolantide titreme yapiyordu ve stop ederken silkeleme yapiyordu baski balata ve volant ayrica kulak ve bilya degisince sorunlar giderildi. Iscilik dahil 2300 lira tuttu. Tabi bunun yaninda ufak tefek islerde vardi ornegin kizdirma bujisinin kablosu saglamlastirilmis ha birde sanziman yagi degistirilmis. Arac su anda hem sessizlesti hem de titremeler gitti. Debriyaj ayagimin altinda titriyordu o da cozuldu cok sukur. Bu ay biraz sıkisacagiz ancak bu sorunlar yapilmasaydi ilerde daha buyuk masraflara yol acabilirdi. Bizim yazi daha uzun oldu kusura bakmayin.?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Tekrar hayırlı olsun, 2009 ama 163 binde benim araç şikayetlere aynı, şikayetler gitmezse korkusu vardı ama verilen paraya değiyor demekki :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
1 dakika önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Tekrar hayırlı olsun, 2009 ama 163 binde benim araç şikayetlere aynı, şikayetler gitmezse korkusu vardı ama verilen paraya değiyor demekki :)

Tabiki burada onemli olan usta faktoru araci aksam biraktim oglen abimiz aradi durum bu dedi tamam dedim yapalim saolsun aksam araci teslim etti. Bunun disinda ne aradim ne sordum ne de durumu nedir diye merak ettim. Saolsunlar her gittigimde ilgileniyorlar.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Uzun yol sonrası Katilin elini yüzünü yıkattım...

z0zAGO.jpg

Bu arada 1000 küsür tl 'lik ürün siparişini cesaretimi toplayıp verdim. 

TRW ön fren disk-balata takımı (460tl)

Ön fren balata ikaz kablosu (30tl)

Behr fan termiği (367tl)

Behr termostat (166tl)

Febi su fıskiye motoru (40tl)

Kargo vs 1000 tl 'yi devirdi. Allah ödeme kolaylığı versin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Aracı yıkadım peşinden çamurlu yağmur yağdı hiç yıkamamışım gibi oldu.

Arkadaki bagaj kapağını en az 3 kere bağladım bağlamaya çalıştım vs vs  olmadı olmadı yine olmadı hala elimde duruyor bagaj kapağı, elbet bir gün başaracağım.

Uzun yol öncesi masraf çıkaracağı için kızgınım biraz araca, bugünlük bu kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
24 dakika önce, Azad Mirzade yazdı:

Aracı yıkadım peşinden çamurlu yağmur yağdı hiç yıkamamışım gibi oldu.

Arkadaki bagaj kapağını en az 3 kere bağladım bağlamaya çalıştım vs vs  olmadı olmadı yine olmadı hala elimde duruyor bagaj kapağı, elbet bir gün başaracağım.

Uzun yol öncesi masraf çıkaracağı için kızgınım biraz araca, bugünlük bu kadar.

:) 

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
4 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Bagaj kapağı bağlamak nedir, anlamadım?

bagajı açınca açılan bagajı örten bir kapak var ya hani, pandizot mu diyorlar ona, böyle iki taraftan iple bağlı bagaj kapağı açılınca açılıyor kapatınca kapanıyor.

https://www.google.com.tr/search?dcr=0&biw=1280&bih=887&tbm=isch&sa=1&ei=v1zLWsW4FcjI6ASq7afwDA&q=pandizot&oq=pandizot&gs_l=psy-ab.3..0l10.10974.12342.0.12474.8.5.0.2.2.0.270.994.0j2j3.5.0....0...1c.1.64.psy-ab..1.7.1010....0.1TKJw_mKees#imgrc=rk8eRHZBLpbp3M:

şöyle bir şey

Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Amortisör değişimi için başlangıç siparişlerini verdim 62f52c6eb018ebd092c1cf73e7dcb6b0.jpg

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Kamerayı tekrar kontağa bağladım,

Çakmaklığa ve torpidoya ışık ilavesi yaptım.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Yazlıklara geçtik geçte olsa.
Hankook ventus prime 3 aldık arkadaşlar birlikte, 225 sökme takma balans dahil.

Arkadaş 4 kisligi C4 un bagaja koydu, bende sözde geniş bagajli sedan Focus un arka koltuğuna koydum ikisini [emoji16]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız
Yazlıklara geçtik geçte olsa.
Hankook ventus prime 3 aldık arkadaşlar birlikte, 225 sökme takma balans dahil.

Arkadaş 4 kisligi C4 un bagaja koydu, bende sözde geniş bagajli sedan Focus un arka koltuğuna koydum ikisini [emoji16]

Bende jant lastik degisiminde bu durumu farkedince sonraki araci hb mi alsam diye icimden gecirdim. Ama sedanlar hosuma gidiyor orasi ayri :-)
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...