İçeriğe Yönlendir

Bugün Aracınız İçin Ne Yaptınız?

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

4. resim çok itici duruyor ama yerinde görünce çok çok iyi olmuş. Güle güle kullanın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan

Elinize sağlık. Yakından bakınca hatalar göze batıyor.

Ben olsam 7-8 kat plastidip ile boyardım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Lastik aldık. Jantlardan 1 tanesi eğri çıktı, yakın zamanda işten fırsat bulunca düzeltilecek.

d86724eb4de4722858099c5235a20e45.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şarj dinamosu rulmanlarını değiştirtdim, 2 rulman 45 tl temizleme spreyi 9 tl, işçilik 100 tl. Sonuç olarak rulman boşluk sesi kesildi. Duymak için kendini zorlamak gerekiyordu o ayrı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ersin Özkaya
(düzenlendi)

Köye gelmişken boş durmadim. Bagaj halısının suntasi eski sahibi tarafından silindir tanktan  dolayı kesilmişti.yenisi kesip taktım.halisinda kesikler var. Onunda kalın siyah keçe ile başka bir zaman tamir edeceğim.

DD8O4l.jpg

Y6jdlA.jpg

Q24PZG.jpg

tarihinde Ersin Özkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

C2v3 uyguladım. Sedan araca 60/70ml gitti. Bol kepçe uyguladım. Güzel parlaklık yakaladım. Kaygan bir yüzey oluştu.

Cilasız şampuan

Kurulama

İpa

En son c2v3 uyguladım.

8 ay koruma diyor. Ph nötr şampuanla aracı yıkadığımı düşünürsem 4 5 ay yaz sıcağında korusa yeter .

Tavsiye ederim. Fusso dan sonra daha parlak geldi ve uygulamak çok basit

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Pazar günü , araç iç-dış alt-motor yıkattım baya 1.7 tondan 1.6 tona düşmüştür :D

IMG_4084.jpg

Ardından Mitsu'cu arkadaşların bir kısmıyla ufak bir buluşma yaptık.

B900B42C-F91A-4753-A43A-8E33A8F575DD.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
13 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

MAF temizliği yaptım.

geldimi beygirler yerine :)

Yorum bağlantısı
Furkan Bakırel

Klimanın üzerinde karbon bant vardı bende sevmem böyle şeyleri soktum altı kırıkmış[emoji1]sonra yapıştıralım dedim mahvettim ardından resimdeki hale geldi aldım zımparayi verdim coşkuyu pürüzsüz hale geldikten sonra bastım boyayı 2-3 kat attım sonra 1000lik zımparayi ıslatıp tekrardan zimparaladim üzerinde ki parlak yüzeyi aldım maksat siritmasin yazisi silindi ama oldu gibi.
f6cf206300d918ab60dae645d0bba490.jpg5323c5f80b8e14c3ea6c1ebb3b53d879.jpg2235cb6b29ad77dd21507b7de7b33e54.jpg
Geri kalan boyayla da sis çerçevelerini tampon ızgarasını silecekleri sileceğin altında ki plastiği vs hep boyadım.
df064efafc3f521af24884f7dba78c9c.jpg1630035f681985e7f1921260f4d29085.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
(düzenlendi)

Haftasonu Antalya'da yarım kalan sol kapının döşemelerini de söküp yeni klipsleriyle değiştirdim, gayet sağlam oldu. klipsleri ali expresten aldım 100 tanesi 20 tl ye geliyor, kaliteli çıktı.

3HbVjE.jpeg

o49r3F.jpeg

2GdNfz.jpeg

SuK7qU.jpeg

Çalmayan kornam için direksiyonu da söküp bakacaktım ama her şeyi söktükten sonra 5.5mm lokma ucu bulamayınca şu kalabalıkta her şey kaldı öyle, tekrar geri monteledim kornam hala çalışmıyor :)

tarihinde Azad Mirzade tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Önceki gün sitenin içinde veletler arabayı çizmişler. Bu üçüncü kez oluyor.

Bu defa Allah’tan ucu kalın tahta gibi bir şey sürtmüş. Bagaj kapağı, arka ve ön tampon, sol sürücü kapısı ve sol ön çamurluk! 

Sinirimden foto çekemedim.

Tampondakiler pasta ile çıktı ama kapı, çamurluk ve bagaj kapağındakiler geçmedi. 2500 ve 3000 zımpara ile zımparalayıp üzerine pasta attım geçti çok şükür.

(Aracımı hep kameranın karşısına park ederim. Yine oradaydı. Gidip bulayım dedim. Sonrada bulsam ne yapacam kesin belaya kalırım diye sineye çektim.)

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
13 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

Çalmayan kornam için direksiyonu da söküp bakacaktım ama her şeyi söktükten sonra 5.5mm lokma ucu bulamayınca şu kalabalıkta her şey kaldı öyle, tekrar geri monteledim kornam hala çalışmıyor :)

Korna sökülüp denendi mi? KA'da direksiyonda sorun varsa, airbag de çalışmamalı. Aynı hattan elektriği alıyorlar.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
37 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Önceki gün sitenin içinde veletler arabayı çizmişler. Bu üçüncü kez oluyor.

Bu defa Allah’tan ucu kalın tahta gibi bir şey sürtmüş. Bagaj kapağı, arka ve ön tampon, sol sürücü kapısı ve sol ön çamurluk! 

Sinirimden foto çekemedim.

Tampondakiler pasta ile çıktı ama kapı, çamurluk ve bagaj kapağındakiler geçmedi. 2500 ve 3000 zımpara ile zımparalayıp üzerine pasta attım geçti çok şükür.

(Aracımı hep kameranın karşısına park ederim. Yine oradaydı. Gidip bulayım dedim. Sonrada bulsam ne yapacam kesin belaya kalırım diye sineye çektim.)

cahil eğitimsiz anne babaların çocuklarının araçlara "oynarken" maddi zarar vermesi gürültü sorunu kimsenin dikkat çekmediği gizli bir sorundur. oturduğum sitedeki veletlet tüm arabaları "oynamak" amacıyla çiziyor arabaların üstüne çıkıyor hepsinin bende fotoğrafı var. çok paran olup villan veyan kapalı otoparklı sitede oturacaksın. avrupada da araçlar sokaklara çekiyor 10 yaşında araba sıfır çizik.

ekranavov.png

ekranannhl.png

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Sitede yaşamak otopark sıkıntısı olmadığını için güzel ama çocuklar çok fena, ben babasına zımpara pasta attirtmiştim yıldız çizen kızın, 2 1 buçuk yıl sonra kaput boyandı başka nedenden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benimkine de sürekli isimlerini yazıyorlar :)

Ahmet.. neden yaptın diyorum.. ben yapmadım diyor :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
10 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

İyi fikir. Haftasonu Landın kaputa Özyürek yazayım ben

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
1 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

en kötüsü bu durum normal karşılanıyor ne de olsa "çocuktur yapar"

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...