İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bende yaptıklarımı ufak ufak ekleyeyim bari :)
Bosch Bi-xenon far, deri direksiyon kaplaması, manyetik park sensörü, St pedal seti, araç içi led zemin aydınlatma, submarine tavan lambası eklenmesi, plastip ile tampondaki gri yerlerin kaplanması, Sony MP3 teyp ve karbon kaplama, St deri vites körüğü sonrası Ayhan kardeşimden aldığım deri körük, aksesuar listesinde görülen vites topuzu vs...

Submarine aydınlatmada dörtlü flaşörün sağı karanlık çıkmış, aynaya asılı kokunun gölgesi ışığı engellemiş, yoksa heryer aydınlık oluyor, ayrıca içerden yükseklik ayarı yaptım, ledleri alçaltınca içersi disko mod oluyor, kullandığım led ise bu...
289.gif
taban aydınlatmada ise bunları kullandım 5050 smd led
369.gif
zgUY2.jpg
jSwez.jpg
5tFUs.jpg
rYiYn.jpg

wtaBe.jpgrZ5Sm.jpg

O2Wzt.jpg
5HtJI.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 21
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Maşallah, çok güzel olmuş herşey. Kazasız belasız kullanman dileği ile. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sağolun, St direksiyon bulsak iyi olurdu tabii, ama buda rahat ve 10 tl. yenilemek mümkün :) Düğmeler Focus için ve direk takamazsınız, komple klima ünütesini söküp orjinal düğmelerde değişiklik yapıp iki düğmeyi birlikte kullanmak lazım, ilgili konuda yaptıklarımı yazmıştım, biraz beceri ve uğraş istiyor açıkcası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yüksek bu Ali abi. :):nazar: Eline koluna sağlık abicim çalışmalar harika olmuş. Çok güzel bir Fiesta.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Jantları beyenmedim :(

Jantlar eh işte MAM W1 14" ben genelde uzun yol yaparım, yollar malum dandik anca düzeliyor, konfordanda ödün vermem zaten yeterince sert bir araba, o yüzden şimdilik 14" yetiyor, ucuz jant ucuz lastik maks konfor, ilerde 15" Oz alma niyetim var ama arabayıda değişebilirim, o yüzden böyle şimdilik yetiyor.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ramazan kardeşim sağolsun kapı iç açma kollarını o almıştı, siyah antika kollardan kurtuldum :)

Araba yüksek ama alçağı bana gelmez, 4-5 kişi binice yere değer, bizim buralarda hız tümsekleri maşallah barikat gibi, bu hali bile az geliyor :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Araba için diyecek birşey yok. :nazar: Elinize sağlık. :)

Saat swatch ırony mi? :p :p

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Araba için diyecek birşey yok. :nazar: Elinize sağlık. :)

Saat swatch ırony mi? :p :p

:) evet, her zamanki gibi dikkatli bir Ford sürücüsünün gözünden hiçbirşey kaçmıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

En güzelleri deri direksiyon kılıfı. Bu arada vites benim aracın orjinali ile aynı acaba kaç paraya aldınız ?

Ayırca el freni kabzeside lazım ;)

:nazar:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Ali abi allah kaza bela göstermesin çok güzel :nazar: Emeğine sağlık... :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güzel araç güle güle kullanın :good1:

Sağol ustam :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Hüü Deniz mavisi mi ? Denim mavisi mi bu araç? Başlığı değiştireceğim cevap bekliyorum :))))))

Yorum bağlantısı
Barış Kaya

gerçekten güzel olmuş abi güle güle kullan kazasız belasız :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

En güzelleri deri direksiyon kılıfı. Bu arada vites benim aracın orjinali ile aynı acaba kaç paraya aldınız ?

Ayırca el freni kabzeside lazım ;)

:nazar:

Servisten istetmiştim fiyatı unuttum ama tuzluydu, üstelik önce ghia nın düz deri olanını getirdiler kabul etmedim, biraz homurdanmak zorunda kalmıştım, kabze yi nerden bulacağız önerileri alayım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hüü Deniz mavisi mi ? Denim mavisi mi bu araç? Başlığı değiştireceğim cevap bekliyorum :))))))

Denim mavisi, denizde nerden çıktı :) bir eşide Ayhan Şentürk arkadaşımızda var, bu renk ışığa göre farklı duruyor, gece farklı gündüz farklı :)

Renk kodu 45 yada 46 idi sanırım, deniz mavisi tırt renk, denim ise taşlanmamış kot rengi, içinde beyazımsı sedefler var gibi, ışık açısına göre değişken görünüyor renk.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

oo apaçi stylaa ozaman :) Ama deniz olarak düşünürsek karadeniz rengine benziyor :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Akdeniz

valla kusursuz Fiesta iyi günlerde kullanın bu Park sensörleri nasıl memnunmusunuz, Klima düğmelerininde montaj safhası var mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Çok estetik olmuş, elinize sağlık.

Torpido kaplamayı nerede, ne kadara yaptırdınız? Memnun musunuz?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sensör 36 tl idi, deneme amaçlı aldım, delme kesme olmadığından riski yok, 1mt. den ötmeye başlıyor ve 10 cm. ye kadar yanaşabiliyorsun, yalnız kötü yanı var, yanaşırken durduğun an ses kesiliyor, tekrar hareket ederken 1-2 sn. gecikme oluyor, riskli yani, hareketsiz kalınca manyetik alanda değişiklik olmuyor ve alet ses çıkarmıyor, ben huyunu bildiğimden sorunsuz yanaşıyorum, iyi yanı ise bant kısmı çok uzun, komple tampona yapışıyor, arka kapının yanında yakıt dolum kapağının hizasındanda sinyal alıyor, görüş alanı geniş yani.

Klima düğmeleri baya meşakatli oldu, dremel falan kullandım, forumda konusu var.

Çok estetik olmuş, elinize sağlık.

Torpido kaplamayı nerede, ne kadara yaptırdınız? Memnun musunuz?

Torpido derken teyp ve vites çerçevesini kastettin sanırım, 3m karbon folyo, kendim kapladım, yok komple göğüsü soruyorsan kaplama değil, sadece Denim mavisi renk alırsan bu mavi göğüs ile geliyordu.

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Torpido derken teyp ve vites çerçevesini kastettin sanırım, 3m karbon folyo, kendim kapladım, yok komple göğüsü soruyorsan kaplama değil, sadece Denim mavisi renk alırsan bu mavi göğüs ile geliyordu.

Komple göğüsü sormuştum. Ben de düşünüyorum da bazen kaplatayım diye, cesaret edemiyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ali abi sonunda direksiyon tepkimiz ses getirmiş :) abi maşallahı var özellikle gece iç ışıklandırmalar çok şık duruyor.kısaca herşey harika. :nazar: X41

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...