İçeriğe Yönlendir

Denim Mavi Fiestam Ve Yaptıklarım :)

Ali Cihangiroğlu

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Genelde tek bindiğimden birde ayaklarımı çırparak bindiğimden halı paspas seviyorum ben. Kırmızı kırçıllı siyah olsa paspas hoş olur mu acaba? Bİde artık ayak aydınlatmalarını kırmızı yaparsın :D

O tarafa yolum düşse yanına gelmek istiyorum Ali Abi ona göre. İzmir'e de beklerim.

İnşallah beklerim, bende bazen İzmir e gelirim, Annemler orada, Karşıyaka/Bostanlı da, görüşürüz inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bu kadar kötü duracağını tahmin etmemiştim, o berbat deri kokusuna nasıl katlanacaksın bilemiyorum, renk uyumu çok kötü bizımle deilsın...

:hasetgısgançadamsımaylesi:

:):nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Orçun Çaprak

Benim hayalimdeki jantlar aşağıdaki gibiydi fakat bulamadım bir türlü ve cumartesi akşamı bunları taktırdım. Az önce internette dolaşırken buldum :( bulmaz olaydım, arasında fiyat farkıda yok. Yarın ilk işim gidip değiştirmek için konuşmak olacak. Umarım sıkıntı çıkmaz. Taktırdığım ve taktırmak istediğim jantlar hakkında yorum yaparsanız sevinirim...

pr_01_1610_max.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Ali Bey koltuklarınız aracınıza çok yakışmış,darısı bizlerinde başına ama daha çok yolumuz var oralara gelmek için :). Bende yan şeritlerimi çektim ve jantlandım.

Yan şeritler güzel olmuş. Kaça mal oldu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Benim hayalimdeki jantlar aşağıdaki gibiydi fakat bulamadım bir türlü ve cumartesi akşamı bunları taktırdım. Az önce internette dolaşırken buldum :( bulmaz olaydım, arasında fiyat farkıda yok. Yarın ilk işim gidip değiştirmek için konuşmak olacak. Umarım sıkıntı çıkmaz. Taktırdığım ve taktırmak istediğim jantlar hakkında yorum yaparsanız sevinirim...

pr_01_1610_max.jpg

Küçük sanayide bir dükkanda buna benzer çok güzel jantlar vardı. Aynısıda olabilir. Elinde çok çeşitli jantlar var. Yanlış hatırlamıyorsan dükkanın adı TAN otoydı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Çaprak

Yan şeritler güzel olmuş. Kaça mal oldu ?

Bana 60 tl ye mal oldu.

Jantları kaça aldınız ve kaç inch?

Jantları 550 tl ye aldım , 15'' boyutunda.

Küçük sanayide bir dükkanda buna benzer çok güzel jantlar vardı. Aynısıda olabilir. Elinde çok çeşitli jantlar var. Yanlış hatırlamıyorsan dükkanın adı TAN otoydı.

Aldığım yerden değiştirmem lazım.İşten çıkar çıkmaz gidip şansımı bir deneyeceğim, değitirmek için. Benim için dua edin :nea: .

Bu arada dün carrefourdaydım, 16BMP FORD fiesta st görünümlü bir araç gördüm Ayhan, forumdan birinin olsa gerek...

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bu arada dün carrefourdaydım, 16BMP FORD fiesta st görünümlü bir araç gördüm Ayhan, forumdan birinin olsa gerek...

Çıkartamadım. Sanırım forumdan değil. Bursadan foruma üye olan ST görünümlü fiestaları bilirim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali Bey koltuklarınız aracınıza çok yakışmış,darısı bizlerinde başına ama daha çok yolumuz var oralara gelmek için :). Bende yan şeritlerimi çektim ve jantlandım.

[]http://zxro.com/di/G2JD/IMAG1155.jpg[/]

[]http://zxro.com/di/HZ67/DSCN5071.jpg[/]

Şeritler güzel olmuş gerçekten, ben ilk aldığın jantları sevdim, değişik geldi gözüme, bu arada arka koltuk varmı sende, yoksa kolayca hallede biliriz biliyorsun :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu arada dün uzun yolda denememi yaptım, koltuklar hakiketen rahatmış, özellikle virajlarda vücudu kavraması süper, koltuk yüzünden daha bir ralli vari sürüş yapmak zorunda kaldım vallahi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Çaprak

Şeritler güzel olmuş gerçekten, ben ilk aldığın jantları sevdim, değişik geldi gözüme, bu arada arka koltuk varmı sende, yoksa kolayca hallede biliriz biliyorsun :p

Arkada koltuk var,fakat cam açtırma konusunda arada kaldımRuhsata işletip 750 tl verme şansım yok.En kötü ihtimalle arka cam kısımlarına siyah folyo kaplatacağım. Beğendiğinize sevindim. Jantın alınları gümüş renk, çerçevesinde kırmızı bir çizgi var. Benim düşüncem komple beyaz olmasıydı. Satıcı ile görüştüm, değiştirmek için akşamüstü şanzımı biraz zorlayacağım. Eğer jantları değiştiremezsem kırmızı çizgilere uysun diye kırmızı st şeritlerini çekeceğim :D

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Koltuklar çok güzel olmuş güle güle kullanın.

Dediğiniz gibi koltuk kenarları insanı sarıyor ve daha güvende hissetirip virajlarda direksiyon hakimiyetini arttırıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orçun Çaprak

Jantları değiştiremedim , çünkü istediğim jantların benim araca uygun olanı yokmuş. Hayırlısı buymuş demekki :) . Bende yeni ufuklara yelken açtım, american parklarla yoluma devam ediyorum . Koltuk değilde cam konusunda ne düşünüyorsunuz? Fikir verebilirmisiniz ?

IMAG1193.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Eveet, işte size ilk resimler, yükseklik ayarı sağdaydı, kızakları değişerek düzelttim, soldan direksiyona göre ayarlı artık, sadece yan hava yastıkları aktif değil o kadar :)

Valla çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. :nazar:

Oturma da yanında yat. :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Valla çok güzel olmuş. Hayırlı olsun. :nazar:

Oturma da yanında yat. :)

Sağol hocam :) şimdi birde bunun bakımı çıktı, deri bakım sütü beğenemiyorum vallahi, Auto GYM in sadece koruyan, yumuşatan UV korumalı ama temizlemek için aşındırmayan bir ürünü var, ona gözümü diktim, bu sürüp sonra yanında yatacağım :D

Jantları değiştiremedim , çünkü istediğim jantların benim araca uygun olanı yokmuş. Hayırlısı buymuş demekki :) . Bende yeni ufuklara yelken açtım, american parklarla yoluma devam ediyorum . Koltuk değilde cam konusunda ne düşünüyorsunuz? Fikir verebilirmisiniz ?

Bence böyle kaldığı daha iyi, bu jantları daha çok sevdim ben :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Sağol hocam :) şimdi birde bunun bakımı çıktı, deri bakım sütü beğenemiyorum vallahi, Auto GYM in sadece koruyan, yumuşatan UV korumalı ama temizlemek için aşındırmayan bir ürünü var, ona gözümü diktim, bu sürüp sonra yanında yatacağım :D

Tereyağı en iyisi diyorlar. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ali beyin fiestası bence forumdaki rakipsiz fiesta

Birde motor 1.6 olaydı :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...