İçeriğe Yönlendir

İşte bu da focus RS wagon

Tansel Yavuz

Recommended Posts

Özdemir Deniz

bu arada Tansel bey, bagaj boşmu? amfi sub falan?

Yorum bağlantısı
Özgür Yıldız

Tansel'in yerine ben cevaplayım

Aracın ses sistemi henüz yapım aşamasında, bagajda 2 tane subwoofer olacak en son sub kabinlerinin fiberleri yapılıyordu.

Ses sisteminin bitmesini merakla bekliyorum sonuç mükemmel olacak.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Herkese teşekkürler jantlar konusu tamamen zevk meselesi benim çok hoşuma gidiyor ve yakıştığını düşünüyorum 15" den büyük olmamasının sebebi ise tamamen performans araç zaten ağır ve büyük bir müzik tesisatı yapılıyor dolayısı ile en az 150 kg kadar daha ağırlaşıyor,17" olsaydı artık çekişin nasıl olacağını siz tahmin edin.

Müzik tesisatında ise önlerde 3 yollu dediğimiz component sistemin fiber ile uygulanması var,3 yollu sistem direklerde üstte tweeter altında midrange ve kapılarda misbass lar sayesinde çok temiz ve kaliteli bir ses hedeflendi,bagaj ise Özgür ün yazdığı gibi henüz yapım aşamasında,2 adet 38 cm lik subwoofer ve diğer alt yapı tesisatları ile birlikte tamamen kapanıyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tansel Yavuz
(düzenlendi)

dsc00760nw4.jpg

dsc002191cp6.jpg

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Çağlar Bayur

Ben de en çok jantları sevmiştim. Zaten görsellik değişken zevktir. Vesile ile aracı hatırlamış olduk iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
(düzenlendi)

Evet zevk kişiye göre değişken olabiliyor,fakat ben bu jantları Ankara'da ilk kullananlardanım ve şimdi ticari focuslar dahil heryerde görüyorum,demek ki çoğunluk bu modelin focus'a yakıştığına karar vermiş.

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
bence araç olmamışşşşş hoşuma gitmedi kro olmuş gibi kişisel fikir

Sesini dinleyin sonra karar verin (Kişisel fikir)

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Aracın dış görünümünde exra olarak sadece alaşım jant,en açık ton cam filmi ve krom eksoz ucu var,ne bir rüzgarlık nede sağında solunda krom aksesuarlar yok,yani neredeyse tamamen orjinal.Müzik sistemi ise tamamen ses kalitesine ve müzik zevkine bağlı olarak kendim yaptım.

Başka kıro olmuş diyen varmı merak ettim,herkes fikrini söyleyebilir.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bu araca yapılan herşey benim hoşuma giden alman tarzında.(deutcshstyle). + SPL yahu daha ne olsun..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Zamanla alışır abisi :)

Herkes dış görünüm değişimi diince 17 jantları , neonları normal sanıyor naapsın.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Araç güzel jantıda, filmide, ses sistemide... ama şu morellerin sesini cok merak ediyorum Ömer yüce arkadaşımızda iddalı konuşmuştu bunlar için izmirde baktım okadar denk gelmedi. magnat var bende 2 yollu o bile gayet iyi geliyo bana. bu işin profesyonelcesi herhalde :) izmire yolunuz düşerse beklerim hatta sırf sesi dinlemek için misafir bile edebilirim :)

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Bir yaz tatilinde İzmire gelirsem gelmeden önce haber veririm bir buluşma düzenleriz.

Yorum bağlantısı
Okyay Pay

dsc002191cp6.jpg

ben jantlar ve cam filmleri haricinde , standart , temiz bakılmış , şık bir focus sw görüyorum

ve "kro" yakıştırmasnı hem bu forumun seviyesine yakıştırmıyorum , hem de kınıyorum .

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Bu jantlar bence tourneo connect transporter tipli araçlara yakışıyor. Ama çok şahana plastik bölgelere biraz yatırım yapılabilir...

Yorum bağlantısı
Selçuk Çoban

Kazasız belasız cezasız günlerde kullanman dilegi ile....

Yorum bağlantısı
Selçuk Çoban

Abicim Senin Çamurlukdaki Sinyaller yanlış görmediysem beyaz bende degiştirmeyi düşünüyorum nerden bulabilirim birde fiyatı hakkıda bilgi verirsen sevinirim

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Servislerde ve sanyide yedek parçacılarda heryerde var.Benimkiler orjinal mondeo sinyali,tanesi 14 lira gibi bişiydi.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tansel Yavuz

Motoru bildiğiniz 1.6 focus motoru işte,

175.000 km de hiçbir modifikasyona uğramamış,hala yakıt tüketimi ilk günkü gibi,daha az km deki muadillerinin kalkışta geçemediği,gayet sağlıklı bir motora sahip. :nazar:

Yorum bağlantısı
Boran Cansever

ses sistemi mükemmel sw olmasının avantajını sonuna kadar kullanmışsın. aracın dış görünüşü tam bir orjinal temiz araba. kesinlikle zevk meselesi ama sadece paspaslarını beğenmedim. bu tarz paspasları sadece şahin grubuna yakıştırıyorum. Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı
Hakan Kotan

bence araban güzel kötü eleştirilere kulak asma hayırlı günlerde kullan :)

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
ses sistemi mükemmel sw olmasının avantajını sonuna kadar kullanmışsın. aracın dış görünüşü tam bir orjinal temiz araba. kesinlikle zevk meselesi ama sadece paspaslarını beğenmedim. bu tarz paspasları sadece şahin grubuna yakıştırıyorum. Allah kaza bela vermesin

Hakkaten Tansel bey o paspasları çıkarın ya...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...