İçeriğe Yönlendir

Fusion spoiler

Özdemir Deniz

Recommended Posts

Özdemir Deniz

Hiç başıma gelmemişti. direk gönderin geri..

boyalı mı istemiştiniz. zira boyasızları cidden 2. el gibi duruyor,öyle sanmış olabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Halil usta yapmazdı öyle şey. :B) Firma oldular çıktılar yau. :B)

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

oradan kendime kardeşime babama ve arkadaşlarıma olmak üzere en az 8-10 parça almıştık. hiç sorun çıkmadı. demekki şanssızmışsınız biraz :)

neyse içinize sinmediyse gonderin geriye.. kargosunu da karşılarlar herhalde

Yorum bağlantısı
Bora Lahna
(düzenlendi)

nam-ı diyar karlıkcı halil ne zaman firma oldu yahu :)

www.lec-sport.com a da bakabilirsiniz...

tarihinde Bora Lahna tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Madem o kadar iyi biliyonuz adamı,ya kargoda gelirken kırıldıysa

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

nam-ı diyar karlıkcı halil ne zaman firma oldu yahu :nazar:

...

Galiba Samsun yolundaki altgeçit inşaatı sırasında sanayi sitesine kovaladıklarında. :)
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Hasan Bey, aynı konu ile ilgili yeni konu açmanıza gerek yok, çok fazla dağınıklık oluyor ve okunmada problem yaşanıyor. 2 konunuzu birleştirdim. lütfen buradan devam edelim...

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Estağfurullah ne kusuru. böylelikle sorununuza çözüm bulma şansınız da artar..

Benin otosporttan aldığım bagaj üstü spoiler için de böyle bir bağlantı yeri yoktu. sanayide götürdüğüm arkadaşlar hep çift taraflı bant ve siyah silikon dediler. çift taraflı bant tamam ama siyah silikonu sürdürmek istemedim bagaj kaputunun üzerine. ama sonuçta sadece çift taraflı ile yeterli mukavemet sağlanamayacaktı. ben de spoiler üzerine kaportacımda iki tane saç tırnak yaptım. boyayı çizmesin diye çift taraflı ile etrafını sardım. bunu kaputu kavrayacak şekilde spoilere vidaladım. sizin için akşam resimleyip göndereyim

Yorum bağlantısı
Misafir

Siyah silikon war hasan bey bilen biri kolaylıkla yapıştırabilir ama sökmesi gercekten cok zor oluyor ...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yoo gayet kolay sökülüyor :rolleyes: ama izleri naparsınız bilmem. :blink:

Yorum bağlantısı
Bora Lahna

cift taraflı bant + siyah silikon isinizi rahatlıkla gorur, tas gibi durur spoiler...

sokmek ıstersenız brz ısıtmanız lzm fon makınesiyle fln o zmn yumusuo, silikon artıklarıda benzınle kolay cıkıo, ama sokerken dıkkatli olmak gerekıo, yoksa komple boyayı cıkarıo direk sac la karsı karsıya kalabiliyorsunuz, focus 1 de basıma gelmısti...

Yorum bağlantısı
Misafir

cift taraflı bant + siyah silikon isinizi rahatlıkla gorur, tas gibi durur spoiler...

sokmek ıstersenız brz ısıtmanız lzm fon makınesiyle fln o zmn yumusuo, silikon artıklarıda benzınle kolay cıkıo, ama sokerken dıkkatli olmak gerekıo, yoksa komple boyayı cıkarıo direk sac la karsı karsıya kalabiliyorsunuz, focus 1 de basıma gelmısti...

+575

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...