İçeriğe Yönlendir

Fusion parçaları

Onur Gülbakanoğlu

Recommended Posts

Onur Gülbakanoğlu

2007 model fusion aldık ama yanlışmı yaptık :D nette parça bakıyorum , Aksesuar arıyorum bulamıyorum illa yedek parçacıyamı gitmek lazım. Otokoçun sayfasında bile parç afiyatları pdf olarak var içinde bir tek fusion yok.

Fusion kulllanan veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar ben bu parçaları nereden bulcam. Veya parçalarının muadilleri diğer hangi arabaların parçalarına (ford yada başka model) nasıl öğrenebilririm? Servisten liste mi istiyeyim. Yada bir yedek parrçacıyla kankamı olayım :agla: yardım edin. Kısıtlı bütçeyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum ama araştırma yapamıyorum...

Sitede okuyorum yok yan aynayı şöyle söktüm böyle parça koydum, yok kapıyı söktüm bacayı söktüm, imreniyorum ama :)

Yorum bağlantısı
Onur Gülbakanoğlu

Şuan Harcıyabileceğim 500 YTL var. bunu en iyi nasıl harcarım?

sorusuna cevap arıyorum. Araba lux paket, cam filmi ve park sensörü var.

Yapmak istediklerimde ilk aklıma gelenler;

1- Orta konsolu griye boyama-kaplama

2- Port bagaj

3- yan çıtalar(barlar)

4- Kendiliğinden kararan iç ayna (mertol bey sağolsun bayağı açıklama yapmış)

5- iç orta kol dayamanın değiştirilmesi (çok dar ve gözü yok)

6- Farlar

7- CD Player yada onun gibi bişey (Mp3 player özelliği yok teybin)

ve şuan aklıma gelmeyenler

bunlar kaça mal olur diye araştırayım dedim pek bi şey öğrenemedim. ilk etapta ne yapayım dedim kaldım.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

port bagaj ve alt koruma barlarını servisten temin edebilirsiniz.ben bunlara ek kromaj cam çıtalarınıda aldım.3 aksesuar birbirini gayet iyi tamamladı, araçlarımız aynı renk tavsiye ederim.yan çıtalarıda internetten sipariş etmiştim.bunlara ek dış görünümde sadece cam filmi eksik kalır, oda sizde varmış zaten.

mp3 player ide listede gördüm fakat araçta zaten mp3 player bağlantı soketi var ve ses tesisatıda tatmin edebilir seviyede.bence gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

aracın resmini hiç çekmedim.daha doğrusu hava koşullarından dolayı çekemedim sürekli kar yağdığı için temizleyemiyorum.kirli bi araç fotosunuda paylaşmak istemem:)hafta sonu inşallah temizler foto çekerim.

Yorum bağlantısı
Onur Gülbakanoğlu

Sizin oralarda (Erzincan) askerlik yaptığımdan bilirim o havaları :)

Bende film taktırdım tam resmini çekicem yağmur yağdı. Çektim ama güzel çıkmadı onlar.

Kararımı verdim bende, yavaş yavaş yapacaklarım; herhalde aza kadar anca tamamlarım başka bi sürü masraf çıktıda http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

1- Port Bagaj

2- Yan çıtalar

3- Krom Sinyal (çerçeve)

4- Krom Kapı kolları

5- Krom cam çıtası

Paint Shopta uyduruk bişi yaptım kromları öyle denedim fena durmadı :)

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Recep Mura

Sizin oralarda (Erzincan) askerlik yaptığımdan bilirim o havaları :)

Bende film taktırdım tam resmini çekicem yağmur yağdı. Çektim ama güzel çıkmadı onlar.

Kararımı verdim bende, yavaş yavaş yapacaklarım; herhalde aza kadar anca tamamlarım başka bi sürü masraf çıktıda :D

1- Port Bagaj

2- Yan çıtalar

3- Krom Sinyal (çerçeve)

4- Krom Kapı kolları

5- Krom cam çıtası

Paint Shopta uyduruk bişi yaptım kromları öyle denedim fena durmadı :)

Bu dediklerinizi bende yaptırmayı düşünüyorum acaba siz yaptırabildiniz mi? Gerçi siz artık foruma pek uğramıyorsunuz galiba...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...