İçeriğe Yönlendir

Tatilde Nevşehir'e Uğradım...

Gökhan Bingöl

Recommended Posts

Gökhan Bingöl

Uzun süreden beri tatil planları yapıyordum.Ve nihayet beklenen gün geldi.Kuşadasından Denizli-Isparta Konya'ya ordan da Nevşehir'e geçtik.Gerçi hava pek de güzel değildi ama olsun.Kar altında Ürgüp,Göreme başka güzel.

Sağolsun Mehmet abim de rehber oldu bize.Gezdik dolaştık.Herkese tavsiye ederim.Kar altında buralar başka güzel.

Gönderilen Resim

Gönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen ResimGönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Kuşadasından Denizli-Isparta

:scratch_one-s_head:

Yorum bağlantısı
Gökhan Bingöl

Özdemir Denizli'de Pamukkale'de çok zaman kaybettim.Gece geçtim Ispartadan ama söz dönüşte uğrayacağım.Aklımda Isparta yani.sadece dönüşe bıraktım anlayacağın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yine iskender ısmarlayamadık.. Gökhan ödedi hesabı..

Yorum bağlantısı
Gökhan Bingöl

Çok ısrar etti mehmet abim ama benim ısrarıma dayanamadı.Artık kuşadasına gelince sen de bize balık ısmarlarsın ödeşiriz abi http://www.otoclubturkiye.com/forum/public/style_emoticons/default/lol.gif

Ama 26 lirayla yırtamassın onu söyleyeyim.Kartın limitini bitirmemeni tavsiye ederim.Eeee bunun balığı var rakısı var mezesi meyvesi var... :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Bingöl

Dönüş ne zaman hocam?

7 şubat çarşamba kısmetse.öğlen yemeğine ordayım.özdemir hocamla buluşacağız.siz de gelirseniz görüşürüz cenk hocam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...