İçeriğe Yönlendir

Fusion Tampon Değişmesi

Aykut Aydoğan

Recommended Posts

Aykut Aydoğan

merhaba, 2005 marka fusion arabama birisi arkadan çarptı ve tapon kırıldı. artı olarak bagaj kapağı çok zor kapanıyor. sizce servisemi götürmeliyim. yoksa sanayidemi yaptırmalıyım. serviste boya renginin tutturulamadığını duymuştum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

serviste boya renginin tutturulamadığını duymuştum.

Bu bir servis sorunu değil, serviste usta sorunudur, Yani konu genel değildir.. Servisin iyi bir ustası varsa tutar niye tutmasın..

Nevşehir'deki Ticari Ford servisinde bir boyacı var, İç Anadolunun en iyisi olduğu söyleniyor..

Yorum bağlantısı
Onur Gülbakanoğlu

merhaba, 2005 marka fusion arabama birisi arkadan çarptı ve tapon kırıldı. artı olarak bagaj kapağı çok zor kapanıyor. sizce servisemi götürmeliyim. yoksa sanayidemi yaptırmalıyım. serviste boya renginin tutturulamadığını duymuştum.

Arkadan vurdularsa %100 suçlu karşı taraf, zabıt tutturup servisten hemde karşı tarafın sigortasından herşeyi yaptırabilirdiniz. Sizin ne sigorta bozulurdu nede cebinizden para çıkardı

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aslında renk konusunda sorun yaşama ihtimaliniz az. Servis tutturamazsa, tutturana kadar boyar. O kısmı düşünmeyin..

Evet boyayı tutturmak için arabanın yarısını boyayabilirler.. :kafa: Şaka şaka..

Söz konusu bagaj ise, boya tutmasa bile sırıtmaz..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Aykut Aydoğan

tamponu başer oto servisine takdırdım. araç 10 gün serviste kaldı. sonuçta arabayı aldım. tampon tam oturtulmamış, vernik akıntısı oluşmuş ve tampon üstünde 2 adet mercimek büyüklüğünde boya soyulması gördüm. sonraki gün + 1.5 saat yeniden gittim düzelttiler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...