İçeriğe Yönlendir

FOCUS Multimedia (Radyo/CD/MP3/VCD/DVD oynatıcı, Navigasyon ve Bluetooth araç cep telefonu) Özellikli Audio Sistemi

Orkun Özbay

Recommended Posts

Orkun Özbay
(düzenlendi)

Ürün Özellikleri;

tarihinde Orkun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

biraz pahalı geldi bana yine de. dijital karasal tv yok sanırım. Bir de bunun GPS anteni neresinde içinde mi? Bezelin koyu renkli olanı da var mı?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Merak ettim, Fusion ve Fiesta'ya da uyar mı acaba?

Yorum bağlantısı
Erdem Delibaş

KIA' da satışa sunulan Multimedia' lar daha yüksek satış rakamlarına sahip ama gene bu fiyat bile yüksek.. :D

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Abi fiyat biraz yüksek değil baya bi uçuk geldi bana,ben de mi bi sorun var?

Yorum bağlantısı
Uğur Koçyiğit

Ben yemem de,yiyene afiyet olsun, bu cihazdan daha az özelliklere sahip olan cihazlar 2000ytl civarında satılırken bu fiyat çok uçuk değil

Yorum bağlantısı
Orkun Özbay

mail Ford'dan geldi...

yazılanlar dışında bir bilgim yok. çevrenizdeki yetkili servislerden detayları öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu sabah bizim fusion u şahsuvaroğluna bıraktım 45 bin bakımına. Oraya bu aletin duyurusunu asmışlardı. Pahalı dedim ustaya, o da evet dedi, ama önce böyle başlar yakında arabayla birlikte gelir gibi bir fikir yürüttü. Güzel diyor kendi yorumuna göre. Niye pahalı olduğu da şimdi anlaşıldı.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Ozyurek

Ford bu aracı Tourneo'ya koyana dek çerçeve bulamazsınız..

Yapmanız veya yaptırmanız gerekir..

Uygun bir ISO ile yaptırırsanız garantiniz bozulmaz.. Ama tesisatı keserseniz yarın sinyalleriniz yanmasa burdan olmuş derler..

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Murat Dere

internette dolaşırken ilgimi çekti. acaba düşünülebilir mi diyorum. malum trend donanım seviyesinde olmayan bir çok özellik şu multi medya oynatıcı da var: http://www.sahibinde...100055092/detay

Güzelmiş be. ;) Yerinde görülüp, mıncıklanarak alınır bence.

Not: İsmail kardeş, imzanı "See you in the other life." olarak düzeltsen daha bi İngilizce gibi olur. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Üstün

sağolasın hocam. ben de yaşadığım yer itibarıyle güvenilir usta bulamadığım için sipariş edip takmayı düşünmüyorum ama ilgimi çekiyor işte güzel cihaz. hatta bir yerlerde yaklaşık 200 tl daha ucuza olanı da var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...