İçeriğe Yönlendir

Sonunda Focus'uma kavuştum.İlk resmi.

Şems Akça

Recommended Posts

Serkan Öz

Güle güle kullanın, renk çok güzel.

forumdaki 3. kırmızı focus oldu galiba bu, ama sadece sizinki tekkapı..

Yorum bağlantısı
Şems Akça

Teşekkür ederim.Bugünde Sonax kırmızı cilasıyla cilaladım arabayı çok hoş oldu :)

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu sonax ciladan beğendikte gördüm 30 lira fiyatı var.. Normal mi bu fiyat..

Yorum bağlantısı
Şems Akça

Teşekkür ederim.Önce Sonax cilalı şampuanıyla yıkadım sonra kırmızı cilasıyla boyadım.Şampuanı cilalı olduğu için pek köpürmüyor ama yinede iyi parlatıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yahu. bu sonax iyi bişiye benziyor.. 30 lira edermi bunun cilası ne diyorsunuz.. bide sonax şampuanda almak zorundamıyız.. Bişey deyiverin..

Yorum bağlantısı
Şems Akça

Ben autoshow dergide görmüştüm.Sonax komple bakım şu an indirimli 280 YTL civarı.Kullandıkları tüm ürünler 98 ytl ye alınabiliyor ve en az 8-10 defa kullanabiliorsunuz.Uğraşırım diye bütün hepsini aldım bende sonax dan.Cilalı şampuan.Kırmızı arabalar için olan nanolu araba cilası,su kaydırıcı,koltuk temizlik spreyi,torpido ve göğüs temizleme spreyi,krom parlatıcı ve microfiber bez.hepsi 96ytl tuttu.Cilanın pastası yok.Pastayı kendim yapamazmışım o yüzden almadım.Krom parlatıcı hariç hepsi çok işe yaradı.Benim bagajdaki krom çıta paslanmamış.Delik delik olmuş çıkartmıyor.Tinerle deniycem bide.

Teşekkürler Gökhan bey.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Oğuz Altınada

bu jantlar ile bu araba çok canlar yakar, güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

güle güle kullanın çok şekil olmuş güncel 2 resimde baktımda sis ve alt ızgara yok :unsure: nerdeler:) kazasız belasız iyi günlerde kullanın:)

Yorum bağlantısı
Şems Akça

Sisler ve ızagara tırnaklar kırıldığı için düştü maalesef.Bagajda duruyorlar şimdilik:)

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

jantlar çok güzel, kırmızı arabaylada milli takım renklerine bürünmüş. :unsure:

Yorum bağlantısı
Sinan Uzundumlu

Bi jant bi far bi yay aracı ne kadar değiştiriyor..

Allah kaza bela vermesin :rofl:

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

ben bu focus sport trendlerin iç kokusuna bayılıyorum :rofl: :rofl:

bizde vardı çok severdim kokusunu :rolleyes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...