İçeriğe Yönlendir

Focus arka sis ve geri vites lambası

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Alkın Yılmaz

bildiğiniz gibi focusun geri vites ve arka sis tekerin yani camurlugun yanında o yüzden içine ne yapsanız su alıyor ve orjinal duyunu oksitlendiriyor benim kinde ise aynı durum olmuştu ve duy hiç bir şekilde elektrigi geçirmiyordu aksine bide o duydan bulamadım aramadıgım servis kalmadı kocaelinde valla daha sonra o orjinal duyun içine bildigimiz aksesuarcılarda satılan normal duyu koydum ama tabiki zor oldu eski duyu biraz yontmamız gerekti ve içine o duyu koydum canavar gibi oldu su almasın diye soktugum yerin etrafını kaliteli akvaryum silikonu ile yapıstırdım su gecirmesin diye şimdi canavar gibi oldu tık yok valla resim koymaya calışacagım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akvaryum silikonu.. :rolleyes:

Çok iyi fikir.. Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

ben şaka yapmıyorumda diğer arkadaşları bilmem :( akvaryum silikonu kullanmamın sebebi de zaten bir akvaryummum var onu yaparken almıştım ama diğer silikonlardan daha cok suya dayanıklı olması ve siyah olmasıydı ama diğer silikonlartda olur tabiki :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Burak Balıkçı

Orjinal lambalarda ampul duyunu tam olarak oturtturunca bırakın suyu, buhar bile yapmıyor (her lamba için geçerledir). Lambanın yeri arka tekerleklerin sıçrattığı su ile direk temas halinde ancak ben arabayı aldığım günden bu güne hiç su dolması ve buhar ile karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

şans ben sadece benimkinde deil bütün fosuclarda gördüm nerdeyse hele bayır cıkarken cok iyi belli oluyor yangın bile cıkabilir Allah muhafaza

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Abi o sorunu inşallah bu en son kasalarında göstermezler yoksa çözüm olarak delerlerse beneonlara delerim ya da ellerine birer akvaryum silikonu Alkın abiminn taktiğini öğretirim :rolleyes::)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...