İçeriğe Yönlendir

Ultrasonik bujiler

Mustafa Eski

Recommended Posts

Mustafa Eski

bir arkadaşım denemiş banada tavsiye etti.ekonominin yanında performanstada bariz artış sağlıyormuş.1 takımda ben aldım.yarın taktıracağım inşallah.para filan vermedik.alın takın memnun kalmazsanız geri verin demiş satıcısı.öyle yedek parçacı falan değil.küçük bir yazıhanesi varmış.sadece bu ürünü satıyormuş.

bunlarda kutu üzerindeki ilgili web adresleri.bilgisi,fikri olan varmı?

http://www.enginebrain.com

http://www.supersonicspark.com

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski
(düzenlendi)

aldık,taktık hiç fark görmedim desem yeridir.ama arkadaşım söylemişti her araçta fark etmiyor diye.kendi almerasında pek fark olmamasına karşın daha önceki aracı olan primerada çok memnundu.ayrıca şu an abisinin accentinde de iyi sonuç almışlar.

az önce bujileri söküp geri verdim.gözünü sevdiğimin motorcraft platınum bujileri canavar gibi.

tarihinde Mustafa Eski tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Erim Gülaçtı

bazı yedek parça sitelerinde ve alışveriş sitelerinde ultrasonik buji dıye bir şey gördüm. sizce daha fazla çekiş gücü, yakıt tasarrufu, daha az emisyon diyor tanıtımında. siz ne düşünüyorsunuz? var mıdır acaba cidden böyle getirileri?

Yorum bağlantısı
Erim Gülaçtı
bazı yedek parça sitelerinde ve alışveriş sitelerinde ultrasonik buji dıye bir şey gördüm. sizce daha fazla çekiş gücü, yakıt tasarrufu, daha az emisyon diyor tanıtımında. siz ne düşünüyorsunuz? var mıdır acaba cidden böyle getirileri?

:rolleyes: mesaj alınmıştır.

Yorum bağlantısı
Tolga Canvar

Sonuç alamamanıza sebep muhtemelen daha önce kullandığınız (platinium) bujinin kaliteli olmasındandır.

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Ultrasonik bujiler, normal bujiler gibi tutuşmayı buji elektrodundan başlayarak değilde,ateşleme ile birlikte başlayan yüksek ultrasonik dalga,silindir içerisindeki yakıtın moleküllerini parçalayarak daha geniş bir alana yayıp ses hızından iki kat hızlı tutuşma sağlar,patlama çok hızlı olur... :superman:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...