İçeriğe Yönlendir

Rds 3500 teybim durduk yerde çatlamış

Mete Yıldırım

Recommended Posts

Mete Yıldırım

dün arabaya bindiğimde farkettim, teybin üst kısmında bi çatlak oluşmuş, sıcaktan olabileceğini tahmin ediyorum çünkü Antalyada ve sabahtan akşama kadar güneşin altında kalıyor. Asrın sıcaklarına dayanamadı sanırım. Ama yine de çok sinirim bozuldu, bu kadar dayanaksız olmaması lazımdı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teyp direk güneş ışığı alacak ve ısıdan etkilenecek bir yerde değil.. Isının sebep olduğunu zannetmiyorum..

Yorum bağlantısı
Mete Yıldırım

Aklıma başka da bi neden gelmedi ki, teyple aramdaki ilişki gayet dokunmatik, herhangi bir darp sözkonusu değil..Başka neden kaynaklanmış olabilir Mehmet Bey?

Yakında sony gtu 414 u ile değiştireceğim, ondan mı oldu acaba:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yakında sony gtu 414 u ile değiştireceğim, ondan mı oldu acaba:)

Evet.. Gücenmiş bu teyp sana.. :seytan:

Abi kasıntılı takmaktan falan olabilir gibi geldi aklıma.. Tabiki sıcak soğuk hava değişimi bir etkendir..

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Mete Bey, bir fotoğraf çekip ekleyebilir misiniz? Merak ettim doğrusu...

Yorum bağlantısı
Mete Yıldırım

işte resimler Cenk Bey

Bir tane daha, flaşla çekmek zorunda kaldığım için böyle oldu

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Enteresan birşey, bende bunun cd çaları var(4500), oranın kırılması için darbe alması lazım. Acaba bir kapak gibi değişir mi üst kısımın önü? Gerçi çok büyütülecek bir durum da değil ama, bütünlük açısından ve o kırık yeri gördükçe rahatsız oluyorsunuzdur şimdi siz...

Yorum bağlantısı
Mete Yıldırım

Evet Cenk Bey, çok büyük bir çatlak değil ama bende bu konuda çok hassasım, en ufacık bişey bile gözüme batar benim.

Dediğiniz gibi darbe de mümkün değil, tek kullanıcı benim.

Birde can sıkıcı bir durum, durduk yerde neden çatlasın ki, malzameden mi çalmışlar acaba

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Ya servise bir sorsanız, ön kısım bir kapak gibi çıkıyorsa değişir, gerçi 3500 ve 4500, 3'lü blok şeklinde, birbirinden ayrılmaz katlar olarak monteli. Bir de diğer forumdaşların yorumlarını almak lazım. Antalya'da Bilaller ve Otokoç'ta vardır belki.

Yorum bağlantısı
Mete Yıldırım

ben tüm bakımları antalya otokoçta yaptırıyorum zaten. ama çatlağa üstten bakınca görülüyor ki; çatlak arkaya doğruda devam ediyor yani derinlemesine.Zaten yakın zamanda sony gtu 414u mp3 çalar taktıracağım, bu çatlakda bahanesi oldu artık:)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Erdem Artuvan
dün arabaya bindiğimde farkettim, teybin üst kısmında bi çatlak oluşmuş, sıcaktan olabileceğini tahmin ediyorum çünkü Antalyada ve sabahtan akşama kadar güneşin altında kalıyor. Asrın sıcaklarına dayanamadı sanırım. Ama yine de çok sinirim bozuldu, bu kadar dayanaksız olmaması lazımdı diye düşünüyorum.

komik olacak ama benimki de aynı yerden çatlak...

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Resme baktığımızda oradan çatlaması darbe olmadığı sürece mantıklı gelmiyor. En iyisi değiştirmek. Tarihe bakmadan cevap yazarsan olacağı bu. Yine patlatmışız bi konuyu :unsure:

tarihinde Burak Erdin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...