İçeriğe Yönlendir

Tamiya TT-01

Can Karacaer

Recommended Posts

Can Karacaer

Kardeşimin RC arabası...

Tamiya TT-01 modeli, elektrikli...

Benzinli kadar hızlı değil ama benzinlilerden daha iyi drift yapılabiliyor. 40 km/h gerçek hıza çıkabiliyor. sürekli 4 çeker, kullanması inanılmaz keyifli. Kumandası ve tüm ıvır-zıvırları anahtar teslim 417 YTL, herşey sıfır. Fiyatlar çok değişken, Kızıltoprak'ta 450 Euro demişlerd aynısına...

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Pil şarjlı, 15-20 dk. gidiyor, bir pil daha lazım...

Yorum bağlantısı
Kıvanç Palamutlu

güle güle kullanın hayırlı olsun. Kızıltopraktaki tutturabildiğine satıyor hele bilmeyene artık ne eserse :blink: aracı nerden aldığınızı öğrenebilir miyim? bu modelin en sevdiğim yönü sınırsız sayıda modifiye parçası var vede Türkiye de ucuz fiyatlara bulabiliyorsunuz öncelikle ve kesinlike aracı ful rulman yapmanızı öneririm sonrada alüminyum şaft (drift için şart), ayarlı kollar ve ayarlı amortisörlerle aracın gidişi çok değişecek sonrasındada isteğe göre motoru esc'si güçlendirilebilir iyi bir modifiye sonunda yakıtlı araçları sollayanını gördüm tekrar hayırlı olsun diyeyim iyi yanlamalar

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Can Karacaer

Bakın Honda neye dönüştü...

Kep tamamen şeffaf ve kesilmemiş olarak geliyor. Babam ve kardeşim 3 renge maskeleme bantlarıyla kapatarak tamamen el emeği göz nuru boyadılar.

Subaru jantları dam üstünde saksağan ama buna uygun jant be geniş yanaklı lastik ısmarlandı, 1-2 gün içinde o fotoları da koyarım. Zaten bu haliyle yolda gidemiyor 1-2 milim yükselmesi şart :D

resim001qt1.jpg

resim003ck8.jpg

resim005vz2.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Honda NSX bu cihazı keşke gerçeği olsaydı kullancak kelime bulamıyorum buna tam bi japon harikası

3.2 V6 290 ps.

1320 kg. beygir başına 4,55 kilo düşüyo

ve en önemlisi dohc v-tec

Honda yı görünce kendimi tutamadım kusura bakmayın...

+ MR motor...

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

bende cok seviyorum bu oyuncakları ama malesef evde oynanmıyo bigün alıcam bitane inicem bostancı sahile :D

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Bakın Honda neye dönüştü...

Kep tamamen şeffaf ve kesilmemiş olarak geliyor. Babam ve kardeşim 3 renge maskeleme bantlarıyla kapatarak tamamen el emeği göz nuru boyadılar.

Subaru jantları dam üstünde saksağan ama buna uygun jant be geniş yanaklı lastik ısmarlandı, 1-2 gün içinde o fotoları da koyarım. Zaten bu haliyle yolda gidemiyor 1-2 milim yükselmesi şart :)

resim001qt1.jpg

resim003ck8.jpg

resim005vz2.jpg

Ben buna bayıldım...

Yorum bağlantısı
Ersin Karaca

Ankara'da metro çarşısında güvenlikçi abimle az mı benim Porsche 911 i sürdük :D

Ama gerçekten çok zevkli modellerle uğraşmak...

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Büyük emek var bunda. Satmayı düşünürseniz ki zannettmiyorum düşünebilirim :)

Yenisi 400 lira zaten, eskisini alma derim, kesin bir yığın problem çıkarır...

Şu harika birşey ya... Ama buna vereceğim paraya gider yürüyen bir Bedford alırım...

Yorum bağlantısı
Cansel Kansu

bu ne ya! marş motoru üzerinde bu zırıltının. bu turbo dizel sesini nasıl vermişler? bunda da dizel motor yaptılar demeyin şimdi!

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz

Hpi savage 4.6 alacaktım son anda kararımı elektikli heli lere cevirdim :nazar:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
bu ne ya! marş motoru üzerinde bu zırıltının. bu turbo dizel sesini nasıl vermişler? bunda da dizel motor yaptılar demeyin şimdi!

Sesler efekt abicim :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...