İçeriğe Yönlendir

Camlar Filmlendi

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Önceden Stopları Boyamıştım Zaten Biliyorsunuz. İzindeyken Bu işide Halledeyim Dedim. Sağolsun arkadaşlar Yardımcı Oldu..

Oturan Arkadaş Patron. Diğeri Kuzenim, Namı Değer "Susam Dayı"

Gönderilen Resim

Bu Susam Dayının Tomofil i

Gönderilen Resim

Osmaniyeye Yolu Düşüpde Camla İlgili İşi Olanlar Burası Gayet Uygun. Hem Söz Aldım FordclubTr Üyelerine %10 İndirim Yapacak (Ama Susam Dayıyı Bulun Önce) :p

Gönderilen Resim

Camların Sökülme İşlemi

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Filimlerin Çekilme İşlemi

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Buda Benim Tiger in Son Hali..

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

ooo birader güle güle kullan, gayet şık olmuş. benim camları sökmeden yaptılar, şimdilik herhangi bir problem görünmüyor. ama seninki daha garanti iş olmuş...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı olsun Komutan.. Bi bendim kaldım yaptırmayan; Ama 150 olur abi tamam gel deseler hemen yaptıracağım, 180 lira da ısrar ediyor arkadaş :p

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun Muhuttin abi çok şık olmuş...valla arkadan bakınca plaka da olmasa tiger kaybolacak görünmeyecek :p

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Çok güzel olmuş gerçekten, arabaya farklı bir hava katmış.

Güle güle kullanın.Maliyet ne oldu?

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Hayırlı olsun Komutan.. Bi bendim kaldım yaptırmayan; Ama 150 olur abi tamam gel deseler hemen yaptıracağım, 180 lira da ısrar ediyor arkadaş :p

Abi Sen Osmaniye'ye Gel. Susam Dayıyı Bulmana Ben Yardım Ederim.

Camı Yaptırırken Yan Tarafta Kebabınıda Ye Daha Ucuza Gelir

(Niğde-Osmaniye 285 Km Senin Araç 100Kuruş yakıyor Git Gel 50Ytl. Cam 100 Ytl Olsa Kebap bedavaya Gelir. Ama Camı Kesinlikle 100 Ytlden Daha Ucuza Yaptırırız.)

Hayırlı olsun Muhuttin abi çok şık olmuş...valla arkadan bakınca plaka da olmasa tiger kaybolacak görünmeyecek :p

Plakayı da Resmi yapacam Zaten :p

Çok güzel olmuş gerçekten, arabaya farklı bir hava katmış.

Güle güle kullanın.Maliyet ne oldu?

Normalde 150 Diyorlar İşcilik Film (Çizilmez Uv korumalı felan) Ben Susam Dayıya 50Ytl Verdim Kendi Ne Yaptı Bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski

hayırlı olsun muhittin abi.aracın içi ferah olmuştur şimdi.

Yorum bağlantısı
Barış Akıncı

Muhittin Bey aracınızın rengini tam seçemedim ama sanırım füme (benimki ile aynı)gerçekten harika olmuş...Hangi tonda yaptırdınız.Tüm camlar mı?Ben de yaptıracağım ama oralara gelmem zor...

Bu arada arabanın plakaları da hoş duruyor...aracın ön profilden de bir fotosonu gösterebilirmisiniz?

plakalar orijinal cemiyet boyası mı yoksa dışarıdan mı?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hayırlı olsun abi,tam süper olmuş.. Gaç nömre bu kaçırdım bi yerde yazıyor muydu?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)

Hayırlı olsun. Resimleri şimdi görebildim. Araba füme (yani magnum grisi) sanırım. Cam filmleri renk kodu nedir? Anladığım kadarıyla fon koyu olursa fazla karanlık gibi gelsede aydınlık fonlarda gayet iyi gibi. Bende iç döşemeler bej olduğu için çok uygun bir tonlama olacak gibi geldi.

tarihinde H.Cenk Bayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Murat Mert

Komutan iyi olmuş arabayı gece göremiyecez sonra ama fazla karartma :nazar: çarparız filan sonra bende gece körlüğüde var :)

Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Muhittin Bey aracınızın rengini tam seçemedim ama sanırım füme (benimki ile aynı)gerçekten harika olmuş...Hangi tonda yaptırdınız.Tüm camlar mı?Ben de yaptıracağım ama oralara gelmem zor...

Bu arada arabanın plakaları da hoş duruyor...aracın ön profilden de bir fotosonu gösterebilirmisiniz?

plakalar orijinal cemiyet boyası mı yoksa dışarıdan mı?

Araç Magnum Gri (Ne Oluyorsa) Plakalarda Sadece Kenar Siyah Çerçeveyi Beyazlattım. Font vs İle Oynama Olmadı. Cemiyet Boyası Yani.

Hayırlı olsun abi,tam süper olmuş.. Gaç nömre bu kaçırdım bi yerde yazıyor muydu?

Valla Numarası Sanırım 2 En Koyunun Bir Açığı (En Koyuya 1 Nomero Dediler) O Kadar karanlık Değil.İçerisi Hafiften Görülüyor. Zaten Görünsün..Amaç Güneşten Sakınmak. :nazar:

Hayırlı olsun güle güle kullan, ama aynalara da bişeyler yapman lazım güneşten solduğu için herhalde sırıtıyolar..

Araştırdım Krom Kaplayacam Oralara. Yani Yan Çıta,Cam Çıtası,Ve Aynalar a. Tabelacılarda Krom DcFix Var Sordum 40YTL dediler M2 sine Onunla Yapmayı Düşünüyorum..Orjinal Kromlar Pahalıya Geliyor.

Tüm Arkadaşlara Teşekkür Ederim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araştırdım Krom Kaplayacam Oralara. Yani Yan Çıta,Cam Çıtası,Ve Aynalar a. Tabelacılarda Krom DcFix Var Sordum 40YTL dediler M2 sine Onunla Yapmayı Düşünüyorum..Orjinal Kromlar Pahalıya Geliyor.

Sakın ha ...
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Niye Ya

Bu Arada Gelmiyormusun Mehmet Abi. Şu An K.Maraştayım. Dondurmada Benden.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan

hayırlı olsun ben de yaptımayı düşünüyorum ama cam rezistanslarına zarar veriyor dediler doğru mu acaba?

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

bana kalırsa aksine silerken koruyor. sökmeye uğraşırsanız zarar verebilir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...