İçeriğe Yönlendir

Radyo anteni

Reşat Uz

Recommended Posts

Reşat Uz

Benzin istasyonlarındaki otomatik yıkamalar tepe antenlerini koparıyor yıkatmadan önce vidalı anteni sökmek gerek ( gitti güzelim anten)

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bence o yıkamalara hiç girmemek gerekiyor..Boyayı çizebilir o fırçalar.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yau benim arabayı görenler bilir,benim boya çizilmesi gibi bi sıkıntım hiç olmamıştır ama ben bile sokmuyorum arabayı onlara..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Bence de otomatik yıkamalara girmemek lazım, boya mahvoluyor.

+ araba boyanmadan once 3-4 kez girse boya yuzeye daha iyi tutunur, zimpara niyetine:)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Reşat Uz

+1903

Aferin oğlum,şehrimi merak ettiğine göre yaşımı da öğrenmişsindir.Senden üç yaş büyük ve seninle yaşıt çocuklarım var.Burası otomobil forumu biz burada yakıttan,motordan,kaportadan boyadan bahsediyoruz.Top la jimlastikle işimiz yok.Sen bu konuları başka taraflarda forumlaş

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

.Senden üç yaş büyük ve seninle yaşıt çocuklarım var.

iyi de beyfendi, bu özelliğe sahip olmak size Gökhan'a bu tarz mesaj yazabilme yetkisi mi veriyor anlamadım. Gökhan saygısız bişey yazmamış. bilmediğiniz bir internet kavramını da kendinize hakaret sayıp esip gürlemeden önce ne anlama geliyor onu öğrenin. yaşı sizden küçük olsa da otomobillere ilgisi var ve burada bir çok konuda fikirlerini belirtmekte özgürdür...

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

1903, yani Beşiktaş.... Reşat Bey'de Bursa ilimizden... Beşiktaş ve Bursaspor maçları hep olaylı, hep çok sert geçer... Hal böyle oluncada, Reşat Bey Gökhan'ın ' +1903 ' cevabını bu tarzda anladı tahminimce..

Reşat Bey ; Bu forumda kimse birbirini tuttuğu takımla, ikamet ettiği ille, kullandığı aracıyla, yaşıyla başıyla ve sayabileceğimiz daha birçok nedenle aşağılamaz, küçük düşürmez, incitmek istemez..

Gökhan'ın cevabında kullandığı +1903, +1907, +1905 yada herneyse, 'alıntı yapılan mesaja' tamamen katıldığı anlamına gelmekte..

Örnek;

Ben Fenerbahçeliyim, FB'nin kuruluşu 1907..

Siz 'Türkiye laiktir, laik kalacaktır' diye bir mesaj yazdınız,

bende sizin mesajınızdan alıntı yaparak altına +1907 yazdım...

Olay budur...

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Reşat Uz

Reşat bey + 1903'den bu sonucu çıkardıysa valla bravo diyorum .. kimsenin aklına gelmezdi ...

Böyle bir ifade yi yeni öğrenmiş bulunuyorum .O zaman herkese ve ve herşeye +1963 diyerek

tatlıya bağlayalım .Sevgiler selamlar.Gökhan kardeşime de

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Tamam sakin, olay kapandı. Konuya dönecek olursak, otomatik yıkamalara giren araçlara güneşimn altında arabanın arkasınaya da önüne geçerek tam karşıdan bakıldığında yüzlerce küçük çizik görülüyor. maalesef bende birkaç kere girdim, ama pek tercih etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Bu makineler araba katili yav, daha yeni oldu geçenlerde bir Rav4 portbagajı bıraktı yıkamada..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Tayyar Karahan
Ben haftasonu 10 ytl'ye iç dış yıkattım bizim evin orda. Süngerle, içini de güzel yıkadılar. Ama kuşlar k...nı tutamamış. Ertesi gün ...

Alemsiniz valla :bravo:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...