İçeriğe Yönlendir

Gürkan ailesi tatilde

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Aykut Gürkan
(düzenlendi)

Dün akşam itibarıyle tatilimizin ilk bölümüne çıkmış bulunuyoruz. Vatana millete hayırlı olsun. İlk durak Datça. Dün akşam saat 21:30 feribotuyla Pendik'ten Yalova'ya gitmek suretiyle yolculuğa başladık. Bagaj ful + ful arka koltuğun sol tarafında da keza çanta vs vardı. Dolayısı ile araba dolu vaziyette yola çıktık. Bu defa hiç kasmadım. 90 km/h hızı çok nadir yerlerde birkaç kez aşmak zorunda kaldığımdan -kamyon vs sollarken- aştım. Bunun dışında otoban ve ana yollarda hep CC ile gittim. Sonuç bence çok iyi. 745 km yolu 4.5 lt/100 km ortalama ile almışım ki yolun büyük bölümünde ara ara kontrol ettim bu değer 4.2'yi aşmadı. Ancak Marmaris - Datça arası virajlı, inişli, çıkışlı yol nedeniyle ortalama arttı. Neyse daha yapılacak 251 km daha var gözüküyor. Yol boyunca YB bir çok bölümde 1030 -1055 km arası toplam yapacağını gösteriyordu. Ama son bölümde iş bozuldu.Tabii yolun %80'lik kısmında klima 2 ve 1 konumlarında çalışır vaziyette idi. Yol genel olarak sakindi. Seçim sonrası kalabalık olacağını düşünüyordum (Arzu tam tersi tenha olur diyordu), ama tek akıllı bizmişiz. :rolleyes: Saat 11:15'de Datça'da idik. Aralarda Susurluk ayran veçiğ börek molası, 2 ihtiyaç molası, 2,5 satlik Akhisar'da uyku molası, Çine'de kahvaltı molası vermiştik.

Uzun lafın kısası tatile kendi açımızdan moralli başlamış olduk. Mertol'ün kulaklarını gece boyunca iyi çınlattım. :) Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. O anladı. :)

Herkese bol güneşli ve deniz-kum vs.li tatiller dileriz.

(Bir dakika yahu, denizdeki diğer Gürkan'lar çağırıyor. Gitmem lazım... :) )

tarihinde Aykut G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Gürkan familinin tüm fertlerine iyi tailler dilerim.. :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Özdoğan

İyi eğlenceler abi, darısı bizim başımıza

Yorum bağlantısı
Osman Bala

İyi tatiller. Gürkan Ailesi. Yolda kamyonculara bulaşmayın geçen seneki gibi. Akıllı uslu gidin gelin.

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan
(düzenlendi)

İyi tatiller. Gürkan Ailesi. Yolda kamyonculara bulaşmayın geçen seneki gibi. Akıllı uslu gidin gelin.

Valla Osman, bir iki defa bulaşacak gibi oldum sonra tırstım, gece gece 2 tane kamyoncuyu hastanelik edip başımı belaya sokmak istemedim. :rolleyes:

İyi tatiller...

Teşekkürler Gökhan...

İyi eğlenceler abi, darısı bizim başımıza

Başınıza İbrahim... :)

Gürkan familinin tüm fertlerine iyi tailler dilerim.. :)

Baktık ki sizin tatil matil gideceğiniz yok hatta Portekiz bilem size vız geliyor e o zaman biz çıkalım dedik. :) tarihinde Aykut G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

İyi tatiller Aykut Abi...Evet Portekiz vız geldi bize...:) :) Zaten ben sadece Antalya'ya gidebilirim kayınpederin yanına, o da ağustos sonu olur.Kızla zor bu sene...

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

İyi tatiller Aykut Abi...Evet Portekiz vız geldi bize...:rolleyes::) Zaten ben sadece Antalya'ya gidebilirim kayınpederin yanına, o da ağustos sonu olur.Kızla zor bu sene...

Benimkisi latife canım. Sizin işiniz zor gerçekten. Önce prensesin sağlığı... :)
Yorum bağlantısı
Nezaket Gürsoy

İyi tatiller. Darısı başımıza demekten alamıyorum kendimi. Evleneli 3 seneyi geçti biz hala şööyle güzel bi tatile çıkacağımız günü bekliyoruz. Bu tatil bekleyişine çıkamadığımız balayımız da dahil olmak üzere :)

Size bol bol eğlence, bol dinlenme diliyorum. Sağlıkla gidin gelin inşallah.

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski

iyi tatiller.güle güle kazasız belasız gidip gelin inşallah.

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Herkese teşekkürler. Olabildiğince deniz, güneş, kum vs.den yararlanmaya çalışacağız. Malum biz de İstanbul'un stresli yaşamından uzaklaştığımız için olsa gerek biraz afallıyoruz başlangıçta. :) Ne o öyle stres yok, acele yok, herkes rahat... Gazete saat 11'de geliyor köye. Ekmek de öyle sayılır. Zaten bir kaç tane bakkal var, onlar da ehl-i keyf. Olamadık bunlar gibi... :) Memleket batmış, çıkmış umurlarında değil buradaki ahalinin. Gıptayla bakıyorum valla...

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Hıh adama bak.

Çalışıyorken yazma (hadi onu anladık. Eve döndüğünde yazma (bak onu az anladım, paso uyuyo musun sen?)

Tatile gidince de bize nispet mesajları at...

Hırrr.............

Yok yahu, sudan yeni çıktım kurulanırken 2 mesaj atayım dedim. yoksa vakit neyin yok valla (çarpılıcam şimdi senin yüzünden)... :)
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Ulen hep kendinize yontuyonuz. Ağız tadıynan bi tatil neyin yapsak çok mu yane... Yıl boyunca o nöbet senin bu nöbet benim çalışırken niye sesiniz çıkmadı lem. Neyse sizi tanımıyo olsaydım başka şeylere vardırırdım da ... :kutlama:

Harbiden zor kardeşim tatil yapmak. Paparazzilerin gözü insanın üstünde olunca rahat hareket edemiyonuz. Hoppp aloo çekmeyin lem çekmeyin fotoğrafımı, yanlış anlaşılacak ben sadece Ford'larla ilgileniyom. Benim arabanın yanına bu Ferrari'yi kim çekmiş diye bakınıyordum sadece. :seytan::D

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Foruma üstün hizmet madalyası vereceğinize banlayacaksınız ha. Ben Rodos'a yüzecem demedim ki. Beni birileriyle fena halde karıştırdınız yahu. Hadi benim başıma güneş geçti diyelim, size ne oluyor yahu? :seytan:

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

..."Gürkan's In Holiday"...

Abi filim ve kitap haklarını istiyorum bu serüvenin... :kutlama:

İyi tatiller bol güneşler...

+1

Başbaaakaaaan Ayyykkuut!!!

Beni kesmez. Ben over the party takılırım kardeşim. :seytan:
Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Aykut Bey, iyi tatiller..

nasil su anda palamutbükü? :-)

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Aykut Bey, iyi tatiller..

nasil su anda palamutbükü? :-)

Tek kelime ile "perfect" Gökhan. :D

E hadi diskoya neyim gitte eğlen o zaman. Ne işin var bilgisayar başında.. Beleş vayrlıs buldun sömürüyon aklınca demi...

İşimiz bu kardeşim ne yapcan... Yıllardır bizi sömürüyolar azıcık biz sömürmüşüz çok mu? :kutlama:

valla Aykut abi oraya yerleşme kararı alabilir bu durumda ... ekmek elden palamut gölden hesabıııı :D

O iş yaş. Yazın iyi de kışın armut toplamak bana göre değil. Bozuk makina bulup bakım yapmam lazım benim. :seytan:
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Aykut abi çok kötüsün...

Bence tatile gidenlere geçici uzaklaştırma verelim :seytan:

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Dinlenmek, kafa dinlemek, yurttan ve dünyadan soyutlanmak, üstüne üstlük de içilebilecek kadar temiz bir suya girmek istiyorsanız bu hafta sonu Ford Club Türkiye toplantısını Palamutbükünde düzenliyoruz, sponsorumuz Aykut :D

Tatil muhteşem gidiyor, herşey harika.. :nazar:

Bir iki foto ekleyeyim, bağlantının izin verdiği kadarıyla..

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Valla fotoğrafları görünce deniz sevgim depreşti. Temmuz sonu geldi denize giremedik. Yok, şu sıcaklar geçsin bari Antalyada gireyim denize...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...