İçeriğe Yönlendir

Gürkan ailesi tatilde

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Valla fotoğrafları görünce deniz sevgim depreşti. Temmuz sonu geldi denize giremedik. Yok, şu sıcaklar geçsin bari Antalyada gireyim denize...

İki sene unut tatili.. (en az)
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

iyi tatiller, iyi eğlenceler gürkan ailesi..

darısı bizim başımıza artık..

bu arada neredeydi bu palamutbükü?

Teşekkürler. Muğla - Datça'da... :D

acemi hoşaf o kılıf işte .. monopoli oynarken aykut abi sırtını denize veriyor , şezlonglar tarafına bakıyor :p

abi şu Arda'ya harçlık ver biraz yahu .. baksana ilk resimde cepler dışarı çıkmış ...

Ulen size de yaranılmaz. Denize paralel oturuyom işte. Her iki tarafı da kesmem lazım, cankurtaran hesabı. :clapping:

Arda zaten duygu sömürüsü yapmak için cepleri çıkarmış dışarı. :p

Ben ona oltasız balık yakalama usulleri dersi veriyom merak etmeyin.hehehehe

Aykut abi çok kötüsün...

Bence tatile gidenlere geçici uzaklaştırma verelim :nazar:

Kötüyüm ben kötüyüm...Kötüyüm...Kötüyüm... :tap2:

Arda bırak olm babanla monopoli oynamayı bak arkada kızlar var :p

Bu işler önce monopoli ile başlar... :selo::tap2:
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Denizli - Pamukkale (Hierapolis) gezimizden de birkaç kare:

İlk 2 fotoğraftan ilki Denizli girişi dolaylarında şahit olduğumuz üzücü orman yangını, 2.si de yaklaşık 4 saat sonra Pamukkale gezimizi bitirdiğimiz sırada gördüğümüz yangın. Her ikisi de yıldırım düşmesi sonucu oluşmuş. Doğrudur. Çünkü hava çiseli olduğu halde YB 35 dereceyi gösteriyordu Denizli'ye vardığımızda.

Diğerleri de Pamukkale'nin bana göre yer yer içler acısı durumunu gösteriyor. Ben hep Ortaokul-Lise yıllarımızda kitaplarda gördüğümüz gibi bir Pamukkale hayal etmiştim ama nerde... Amatör işletmecilik anlayışının büyük etkisi olduğuna inandığım çok kötü bir görüntü ile karşılaştım. Turistik ve otantik bir bölgede turistler için adam gibi bir faaliyet göremedim. Yani sadece yabancılar için değil, yerli turist için de.

Özel güvenlik görevlileri turistlerle yabancı dilleri olmaksızın dertlerini anlatmaya çalışmalarından mı utanmalıyız, yoksa daha Pamukkale'nin girişinde bile bir izlenecek güzergah haritası olmamasından mı yoksa o sıcakta orada gezerken gördüğümüz yata yata maaşlarını alan kamu görevlilerinden mi utanmalıyız... Ne tarafa baksak rezillik diz boyu...Elin İtalyanı yüzyıllarca evvel gelip şehir kurmuş buralara, kurmuş da bize ne büyük ikramda bulunmuş. E biz alışık değiliz böyle alın teri olmadan kazanılan şeylere, kadir kıymet bilmemişiz işte... Çok üzüldüm çook. Tabii Denizli'li arkadaşlara değil lafım. Millet olarak bakış açımız bu...Aslında Pamukkale içerisindeki müzede çalışan ve yrleri süpüren adamcağızı bu eleştirilerimin dışında tutmak istiyorum. Adam mütemadiyen yerleri silip duruyordu. Gerçi onun da uniformasının düğmeleri tamamen açık atlet piyasada haliyle çalışıyordu ama 60 yaşında o sıcakta biraz mazur görülebilir belki...

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

Deprem sonrası yıkılabilir diye sadece kısa demir bariyerler ve zincirlerle sözüm ona korunulan bu kemere dostlar alışverişte görsün diye ikaz yazısı koymuşlar, altına girmek tehlikeli olabilir türünden. Kimsenin aklına bu yapıyı güçlendirmek ya da restore etmek gelmemiş anlaşılan.

Gönderilen Resim

Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

Bugün hep kötü şeyler yazdın be.. :D

Haklısın. Gerçekleri dile getirmeye çalıştım kendimce. Bazen çuvaldızı batırmalıyız kendimize değil mi? :D
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

yahu ne kadar uzun sürdü bu tatil yahu ...

Adı üstünde tatil yahu, sigara için ateş almaya gitmedik ki. :B)
Yorum bağlantısı
Aykut Gürkan

neyse elbet bitecek bu tatil nıhanıhanıhahahaaaa (Erol Taş gülüşü) ... başlar mesailer .. geceler boyu ... kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm ... heehhe

Hmmm. Dedektif Selo işbaşında... Ben 20 Ağustos'da bi tatile daha çıkayım en iyisi. :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...