İçeriğe Yönlendir

S Max - Aracımı Teslim Aldım,Sorunuz Varsa Aydınlatırım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
1 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Ben alıp da araçta problem olduğunu görmüştür diye yorumlayıp uyarmak istedim. Ancak incelemeniz sonucu al-satçı olduğu anlaşılıyor. İlana 45 civarı çıkmıştı. Otomatik ve 7 kişilik olması sebebiyle aklımı kurcalamıştı. Arkadaşlara tavsiye ettim ama çok durmadı ilanda. Bu araç için motor ve şanzıman iyiyse 42-42 bedavaymış. Bu arabayı takibi bırakmayın derim. Giderse daha iyileri nasib olur inşallah.

Fazla oynanmış geldi bana, 42 bine elbet alınır ama 46 etmedi gözümde.

Aslında aklımda şu araç var ama fiyat uçmuş, donanım ve km çok iyi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-s-max-titanium-x-paket-full-plusfull-352756085/detay/

Listede bir de bu var,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-smax-titenyum-dizelotomatik-7kisilik-yetkili-servis-bakimli-408337980/detay/

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök

köksal abi motorda mekanikte şasede sorun yoksa 46 diyen gün gelir 42 de der hiç acele etme :D  

sonuçta o arabaya ben masraf edeceğini sanmam lakin olduda diyelim 5 binlira masraf ettin keyde keder yine 47 ye gelir  asla 60 lı rakamlara gelmez  çok para verme boşver daha uygunu varken 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
7 dakika önce, Ali Gök yazdı:

köksal abi motorda mekanikte şasede sorun yoksa 46 diyen gün gelir 42 de der hiç acele etme :D  

sonuçta o arabaya ben masraf edeceğini sanmam lakin olduda diyelim 5 binlira masraf ettin keyde keder yine 47 ye gelir  asla 60 lı rakamlara gelmez  çok para verme boşver daha uygunu varken 

Hanım da bi yandan sıkıştırıyor 'otomatik arabayı sattın, ben ne sürecem diye', olmazsa otomatik bi getz/era bişey alırım takılsın :D

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
39 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Fazla oynanmış geldi bana, 42 bine elbet alınır ama 46 etmedi gözümde.

Aslında aklımda şu araç var ama fiyat uçmuş, donanım ve km çok iyi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-s-max-titanium-x-paket-full-plusfull-352756085/detay/

Listede bir de bu var,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-smax-titenyum-dizelotomatik-7kisilik-yetkili-servis-bakimli-408337980/detay/

İkisininde fiyatlar biraz pahalı ama denizlideki diğerine göre çok farklı. Cam tavan deri koltuklar , koltukta ısıtma vs.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
5 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

İkisininde fiyatlar biraz pahalı ama denizlideki diğerine göre çok farklı. Cam tavan deri koltuklar , koltukta ısıtma vs.

Bu arada klima ve teyp üstü tuşlardaki kabarmalar için(mondeo mk4 lerde de var sanırım bu sorun), ankarada soft kaplama firmasından fiyat istedim max 300 tl olur, altı olur üstü olmaz demişlerdi.

Denizlideki ile konuşmadım ama güzel bir pazarlık limiti verirse şartları zorlayabilirim.

Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
Şimdi, Köksal Yılmaz yazdı:

Bu arada klima ve teyp üstü tuşlardaki kabarmalar için(mondeo mk4 lerde de var sanırım bu sorun), ankarada soft kaplama firmasından fiyat istedim max 300 tl olur, altı olur üstü olmaz demişlerdi.

Denizlideki ile konuşmadım ama güzel bir pazarlık limiti verirse şartları zorlayabilirim.

Hayırlısı olsun hakkınızda. İstanbulda hangi semtdesiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2 dakika önce, Emrullah Aydoğdu yazdı:

Hayırlısı olsun hakkınızda. İstanbulda hangi semtdesiniz?

Çok teşekkürler, Kartaldayım(biraz uzağız maalesef)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
4 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Çok teşekkürler, Kartaldayım(biraz uzağız maalesef)

Birazcık :) 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Aradım bunu, yarın bi aksilik olmazsa canlı bakacağım :good1: tşk.

Alırsan plakayı kesinlikle değiştir.

Bir dost..
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Alırsan plakayı kesinlikle değiştir.

Bir dost..

Laaa hiç aklıma gelmedi bak bu, doğru diyorsun
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Benim de gözüme plaka takıldı ilk :) Köksal abi, herkesin beğenip kimsenin almaya cesaret edemediği bir araca sevdalandık, sen al da bizi gaza getir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Laaa hiç aklıma gelmedi bak bu, doğru diyorsun

Bunu değiştirirsen kesin er.t.e çıkar [emoji2] [emoji2] [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Benim de gözüme plaka takıldı ilk [emoji4] Köksal abi, herkesin beğenip kimsenin almaya cesaret edemediği bir araca sevdalandık, sen al da bizi gaza getir [emoji4]

Nasip olur da alabilirsem s max video kanalı açacağım,forumda zirveye oynayacağız :)

Bunu değiştirirsen kesin er.t.e çıkar [emoji2] [emoji2] [emoji2]

Abi rte olursa arabanın fiyatı 4 kat artar :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu
15 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Aradım bunu, yarın bi aksilik olmazsa canlı bakacağım :good1: tşk.

Hakkınızda her zaman hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Abi rte olursa arabanın fiyatı 4 kat artar [emoji3]

İkametgahı buraya al plakayı ben hallederim
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

İkametgahı buraya al plakayı ben hallederim

Sizde boş oda var mı? :)
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sizde boş oda var mı? [emoji4]

Adliyede var eksi 2. Katta demir kapılı penceresi yok rutubetli kira almıyoruz [emoji3]

Servet Aydın bilir :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Allah utandirmasin

aa42cc65cc586235f66aa1e8435f5eca.jpg

vayyyyy abimmm hayırlı olsunnn . yakıştı sana bu araba güzel günlerde kullanmanı dilerim 

tekrardan maşallah nazar değmesin :nazar::nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
3 dakika önce, Servet Aydın yazdı:

Ooo koca araba. En az 7 kilo Antep burma lazım bunu ezmeye

her koltuk için 1 kilo yeter yani :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...