İçeriğe Yönlendir

Focus II sis farı

Okan Yeşim

Recommended Posts

Okan Yeşim

Bence bu makyajlı focus I'ler için..

aradım yetkili kişi yokmus yarın tekrar arıcam iste bakalım fotolarınıda isticem
Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

Anladığım kadarıyla aracınız 1.6 tdci Trend.. Sadece sis farı değil o bölgedeki kapaklarıda değiştirmeniz gerekecek..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mertol, mondeonun katoloğunu inceledim de.. Sis farı için diyor ki...

"Daha iyi görünmeniz için"

Yani senin sisler görmek için değil görünmek için miş..

Bunu arka sisler için dese anlayacamda.. Bunu dediği yerde ön sislerin resmi var dı..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok makyajsız focusların sis lambaları far gibi birşeydi ve işe yarıyordu.

İlk mercek denemede, Abanttan gelirken merceklerin resmen aydınlatmadığını ve bu halde yola gitmenin mümkün olmadığını düşünürken sisler geldi aklıma..

Sislerle gelmiştim Nevşehir'e kadar..

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

arkadaşlar sis farı dedinizde fII ghia da far ayarları auto da iken sis farlarını açamıyorsunuz. arka yada ön sisi açmak için manuale getirmek gerekiyor. teknik olarak mantıklı gelmedi bana. yorumunuz var mı?

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

ayrı bir düğmesi olsa daha iyi olurdu bence. askiden stilo var5dı bende onda ayrıydı.

Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

Yeni kasa sis farlarının orjinali Valeo marka. İsteyen çiftini 60 lira civarında temin edebilirim. Sıfır ve kutusunda. Ampulü dahil.

mertol ben istiyorum ama pm attim cevap yazmadın
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Bahadır Taşpolat

2005 model son kasa focusun sis farları H? tarzında ölçüsü nedir acaba bi türlü bulamadım söküp bakamadımda maalesef yardım ederseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler . iyi forumlar

Birde ufak bi sorum var sis farlarının takılı olduğu gri parça çıkmacı olarak kimden bulabilirim acaba bilgisi olan varsa çok makbule geçer :blush:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

H11 diye hatırlıyorum ama bir yerden baktım H8 diyor.. İkilemde kaldım..

Servise sorula..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cihan Yetişken2

Ön taraftaki parçalar çıkmacılarda sağlam olarak biraz zor bulunuyor ama yine de bir şansınızı deneyin..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bahadır Taşpolat

H8 'den eminsiniz dimi yücel bey bi yerden de H3 duydum servis'i aradım yardımcı olamadılar

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan

Ben Sis Alsam (Ki neler Almam gerek Başka) Yapmam gereken Değişiklikler Nelerdir ? Anahtar , Kablo Vs

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...