İçeriğe Yönlendir

6000 Cd'nin Kullanım Kılavuzunu Nerden Bulabilirim

V.Ceyhun Emir

Recommended Posts

V.Ceyhun Emir
Peki Cd çalar evde yapılan ( evdeki bilgisayardaki mp3 leri track e çevirip cd writer dan yazdırma olarak) kopya track cd leri çalmıyor illa ki orjinal dışarıda satılan cd leri mi almamız gerekiyor. Bu durum ile ilgili bir bilginiz var mı?

Böyle bir sorun olmaması gerek, CD'yi Nero gibi bir programla Audio Cd formatını seçerek yazdırmayı denemiş miydiniz?

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

İlk defa görüyorum böyle birşey, arkadaşımın C-max'ta böyle bir sorun yoktu, başka marka CD deneyin bir de.

Belki de CD yazıcınızda sorun vardır, bazen düzgün yazıyor gibi oluyor ama yazıcının lensinde hafif bir eğilme falan varsa başka cihazlar okumakta zorlanabiliyor.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Togan Türel

bende kopya cd yi koyduktan sonra 4-5 defa teybın ustundekı cd tuşuna basıorum checking cd dedikten sonra okumaya başlıyor ilk taktığım anda bendede kabul etmiyor ve bad cd yazısı cıkıor

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ
bende kopya cd yi koyduktan sonra 4-5 defa teybın ustundekı cd tuşuna basıorum checking cd dedikten sonra okumaya başlıyor ilk taktığım anda bendede kabul etmiyor ve bad cd yazısı cıkıor

iyi marka boş CD kullanın her Audio Cd yazdırmanızda...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Otobüse cd çalar takmışlar, lütfetmişler, daha ne olsun. Alman yapmış, karını almış, nakliye gideri binmiş, Otosan karını almış, bayi karını almış , bunların hepsi=33.000 ytl, vergisi 34.500 ytl.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serhan Küçük

Arkadaşlar focus2 de 6000 cd kullanım kılavuzunu forumda bi türlü bulamadım acaba bana yardım edebilecek gönüllü hayırseverlere ihtiyacım var teşekkürler şimdiden....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...