İçeriğe Yönlendir

Dostum,arkadaşım,cefakarım

Melih Mütevellioğlu

Recommended Posts

Melih Mütevellioğlu
(düzenlendi)

Arabamı hiç bir zaman basit bir mal olarak görmedim.En kötü günlerimde yanımdadır,dert ortağımdır.Kötü yakıt kullanarak,çukurlara girerek,aşırı yükleyerek,hor kullanarak üzmemeye özen gösteririm.İçi her mevsim temizdir.Değişecek tüm parçalar mutlaka orjinali ile değişir.Ayakkabıları en iyi markadır,cilt koruma kullanır,sigara içmez-içirmez,kendisi ile yolculuk yapacaklar kurallarına uymalıdır.(Görgüsüz filan değilim,felsefem bu) :)

tarihinde ?.Melih M tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir gün bizim arkadaşın Connect ile servise girdik.. Az bi işimiz vardı hallettik.. Geriden bi çocuk koşarak geldi..

"Abii sütyen takalımmı arabaya" dedi

"O ne" dedim..

Bu kaputtaki Tur Oto yazan siyah muşambaymış.. Buna sanayide sütyen diyorlarmış.. :)

Bence sökün yoksa ilerleyen zamanlarda söktüğünüzde kaputu boyatmak zorunda kalırsınız..

Güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Connect kullananlar duygusal insanlar yahu :)

Arabalari ticari, para kazandirdigindan midir, nedendir bilmiyorum ama arabalariyla aralarinda duygusal bir bag var :)

Bakiniz basliklar(Kahir kelebegim, Dostum, arkadasim, cefakarim)

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

gule gule kullan abıcım sen arabanı,baskılara kapılıp yolunu degıstırme!!!

bu arada plaka dogrultusunda en gorgusuz benım cunkı plakam -EN- :D:):s

duygusalız kardesım sevıyoruz ıste yaren'ımızı,onlara makına gozuyle mı bakalım yani???

ayrıca cıkarcıda degılız,yenı olmasına ragmen mıncıklıycak bıseylerını buldugumuz ve onlara sormadan uzerlerınde modıfıye yaptıgımız ıcın kahır kelebeklerı oluyorlar serkan'ım yakısıklım!!! :p:selo:

Yorum bağlantısı
Melih Mütevellioğlu

Arkadaşlar beni herhalde yanlış anladınız.Aracımı kesinlikle ticari olarak kullanmıyorum.Benim için araçta aradığım özellikler sağlamlık,fonksiyonellik,masraf-fayda ilişkisinin doğru olması.Bu araçta hepsini buldum.En uzun süre kullandığım aracım.2004 ve 41.000 km de.Görgüsüzlükten kastım bu kadar aracına düşkün biri hayatında ilk defa mı araç sahibi olmuş sorusuna yanıt için.Kendime ait 7 nci aracım hepsine de aynı gözle baktım.

Yorum bağlantısı
Melih Mütevellioğlu

Mehmet bey hemşehrim olarak tavsiyenize teşekkürler.Bu resmi tatil için yola çıkmadan hemen önce çekmiştim.Uzun yol haricinde kesinlikle ön koruma kullanmıyorum.Makina teknisyeni ve sanayici oduğum için oto teknik konularına ilgiliyim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigara içirmemek görgüsüzlük olur mu arkadaşlar.. En güzel bişi..

Melih bey, biz bazen böyle bazı kelimelere takarız..

Ama sakın ha size şahsi bir davranış veya bir eleştiri olarak falan almayın sakın..

Zerre rahatsızlığınız varsa bu konudaki yorumların hepsini sileyim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...