İçeriğe Yönlendir

Fiesta Yan Sinyal Beyaz Cam

Muhittin Kaplan

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Sevim Hanım allah Nazardan Saklasın Bu Alet Çok Hırçın Duruyor. Siyah Ne Hoş Oluyor Yahu. Ayrıca Kapı Kolları Krom Yaoın Acilen.

Yorum bağlantısı
Sevim Koç
(düzenlendi)
Sevim Hanım allah Nazardan Saklasın Bu Alet Çok Hırçın Duruyor. Siyah Ne Hoş Oluyor Yahu. Ayrıca Kapı Kolları Krom Yaoın Acilen.

Muhittin bey, krom demişsiniz ama hiç sevmem kromu, o yüzden düşünmüyorum.

Ama acilen yapılacaklar arasında tampon altları boyası var.

Teşekkürler. Evet siyah hem hoş duruyor hem de çok seviyorum. Hırçındır benim kara kızım :)

tarihinde Sevim Ko tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sevim hanım, yan sinyallerde hangi renk ampul kullandınız acaba? Beyaz' mı yanıyor yoksa sarı ampül' mü var içlerinde?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sağolun, o zaman kendi ampulunu kullanıcam.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhittin Kaplan

Wv Gurubunun Bora Golf çamurluk sinyali boyut tırnak olarak aynı

yanlız Ampul Dipliği Oldukça Farklı Ya Dipliği Vs Komple Değiştireceksiniz Yada Kes Kopyala yapacaksınız. Sordum Çiftine 30 Ytl dediler Boranın Sinyaline Almadım :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hiç uğraşmayın, gidin servise daha yeni sordum tanesi 17 ytly. ye alın orjinal olsun arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hadi hayırlı olsun, güle güle kullanın, parlatma ve temizlikte kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım
(düzenlendi)

F&K nın ledli sinyallerinden kullanıyorum gayet şık duruyorlar.

29-05-07_1704.th.jpg

foto telefondan lalite biraz düşük. Yenisini eklerim yarın

tarihinde O?uz Y?ld?r?m tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Mustafa Kalay

slm arkadaşlar bu sinyali nerden bulabilirim yardımcı olurmusunuz yabancı siterle buldum fakat o tür sitelerde alış veriş yeteneğim henüz gelişmiş deil :( arabam beyaz ve beyaz fiestada harika durcağına inanıyorum ama bi türlü bulamıyorum :unsure2:

mw4jh.png

Yorum bağlantısı
Mustafa Kalay

Ford parçacılarının hemen hemen çoğunda var.Tanesi 5/10 tl birşeydi.

o renkde ve o şekilde varsa hangi parçacıda bulabilirim çünkü bi türlü bulamıyorumda yada sen bulabilirsen bana yollıyabilirmisin rica etsem ! :(

Yorum bağlantısı
Musa Kuru

saol kardeşim yardımcı olmaya çalıştığın için ama bnm dediğim resimde gösterdigim sinyalin içi beyaz ve farklı duruyor

Ben bunu diğer arkadaş için bulmuştum ustam. sizin gösterdiğinizi şuana kadar ilk defa burda gördüm o yüzden bilgim yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...