İçeriğe Yönlendir

3.stopta Focus Yazısı ?

Sami Aktaş

Recommended Posts

Murat Dere
Neden sadece araba markası yazma üzerinde duruluyor ki? Bazıları çocuklarının ismini yazar hani :)

E yaaaz, tutan kim? :p

Yorum bağlantısı
Serkan Ün
E yaaaz, tutan kim? :)

uğraşacağız bakalım ama sormak istediğim o değildi bi kural mı marka yazmak veya marka takıntısı mı? ki markası yazıyor sol tarafında :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Misafir

Deneme yanılma yoluyla uğraşmadan, uygun ölçüleri belirleyebilen biri yok mu? Bir şablon olsa da hazır çıktısını alsak.. Çok mu şey istiyorum :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
uğraşacağız bakalım ama sormak istediğim o değildi bi kural mı marka yazmak veya marka takıntısı mı? ki markası yazıyor sol tarafında :rolleyes:

Gerçek marka stop lambasında yazar...Aracın üstündekiler yalancıktan olabilir...Benim Focus tüplüydü ama TDCi amblemi vardı.... :)

Yorum bağlantısı
Necati Dur
Yaz da görelim... Yazamaaaaz... Yazamaaaaaz!... :)

Abi henüz bakımdan çıkmadı. çıksın bi

Yorum bağlantısı
Murat Dere
uğraşacağız bakalım ama sormak istediğim o değildi bi kural mı marka yazmak veya marka takıntısı mı? ki markası yazıyor sol tarafında :)

Yok canım takıntı makıntı, şart da değil. Ama hoşumuza gidiyor, yazsak n'olmuş? Sen ne istersen yaz. Kimse sana "aa, olmamış; modeli yazmamışsın." demez. :p

Deneme yanılma yoluyla uğraşmadan, uygun ölçüleri belirleyebilen biri yok mu? Bir şablon olsa da hazır çıktısını alsak.. Çok mu şey istiyorum :D

Armut piş, ağzıma düş ha? Araştırsan bulurdun meslektaşım, benim konularda var. Al sana pişmiş armut: http://www.muratdere.com.tr/forumlar/focus.bmp :p:)

Yorum bağlantısı
Misafir
Armut piş, ağzıma düş ha? Araştırsan bulurdun meslektaşım, benim konularda var. Al sana pişmiş armut: http://www.muratdere.com.tr/forumlar/focus.bmp :p:)

Pişmiş armudu yemek için değil bakmak için isteyenlerdeniz hocam, sağol. Karakter aralıkları ne kadar yakın onu merak etmiştim. :)

Bugün hava kapalı ve yağmurlu olunca bir el atalım şu işe dedim.

Önce 3.stop lambasını söküp eve geldim.

Sonra biraz inceleyip ölçtüm ve şablonumu hazırladım.

Son olarak işlem tamam.

Yağmur dinerse montaj yapıp sonucu paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Pişmiş armudu yemek için değil bakmak için isteyenlerdeniz hocam, sağol. Karakter aralıkları ne kadar yakın onu merak etmiştim. :spiteful:

Bugün hava kapalı ve yağmurlu olunca bir el atalım şu işe dedim.

Önce 3.stop lambasını söküp eve geldim.

Sonra biraz inceleyip ölçtüm ve şablonumu hazırladım.

Son olarak işlem tamam.

Yağmur dinerse montaj yapıp sonucu paylaşacağım.

Bir de evde çalıştırıp resmini çekseydin ya. ;) Benim verdiğim armut güzeldir, anlarım ben armutun iyisinden. Sen de anlar mısın? :crazy:

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Bu yazı işini seri imalata döken olsa, epeyce talibi olur.

Yorum bağlantısı
Misafir
Bir de evde çalıştırıp resmini çekseydin ya. :spiteful: Benim verdiğim armut güzeldir, anlarım ben armutun iyisinden. Sen de anlar mısın? ;)

Size sevgilerimi sunuyorum hocam, armudun iyisinden anladığınıza şüphem yok. Montajı yaptım ama karanlık olması sebebiyle fotoğraf çekimim güzel çıkmadı, makinem iyi değil de. Yarın paylaşacağım..

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Bu yazı işini seri imalata döken olsa, epeyce talibi olur.

O kadar önemli değil ki. Herkes yapabilir. O yüzden bir kişiye yüklenmek pek iyi olmaz kanısındayım. :)

Size sevgilerimi sunuyorum hocam, armudun iyisinden anladığınıza şüphem yok. Montajı yaptım ama karanlık olması sebebiyle fotoğraf çekimim güzel çıkmadı, makinem iyi değil de. Yarın paylaşacağım..

Eyvallah, sevgimiz karşılıklı meslektaşım. :nazar: Bekliyorum güzel resimleri. :)

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tar?m

Bizimkine de güzel olur da, bizim denizlide hemen kirli cama Firefox veyahut İnternet yazarlar diye korkuyorum :nazar: Neredeyse arkadaki Explorer yazısını b ile sökeceğim gırgırlar yüzünden :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bu iş de tamamdır. Aslında stop ışık yanmadığı sürece içindeki focus yazısı hiç belli bile olmuyor, ancak fotoğraf çekerken flaş patladığı için belli oldu. Yorumlarınızı bekliyorum.

(Renk farkı çekim modundan kaynaklandı)

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Güzel olmuş meslektaşım. Güle güle kullan. :D

Sağol hocam, nasıl armudun iyisinden anlıyor muymuşum? :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere
Sağol hocam, nasıl armudun iyisinden anlıyor muymuşum? :)

Du bakim bi... Evet, senin armut da iyisindenmiş. :blink:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...