İçeriğe Yönlendir

Gauge Menu Kılavuzu

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Sağ tıklayıp farklı kaydet seçeneği ile indirebilir, Yada açtıktan sonra farklı kaydedebilirsiniz.

gaugemenu.pdf

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Çağlar Bayur

Keşke, Ibiza da o gün içindeki çalışma süresinin görebiliyorsun mesela :D Tam da uzun yol otomobili.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Arkadaşın trend'i var Gauge test yaptık ESP CC ne varsa yandı.Lambayı koyduklarına göre acaba bunun anlamı sonradan takılabilir olması mı?Yoksa e-bayden cc kitini getirip denemesi mi gerek,şansa mı bakıyor yani?Yada üretim bandından aynı gösterge paneli çıktığı için mi?

Aynı gösterge panelinden dolayı.. :(

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Ford Gage Menüsü başlığı olduğuna göre tüm Ford lar için geçerli diye anladım. Teşşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Serkan Şengül

bu menünün mondeo  mk3 te nasıl çalıştığını anlatabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

bu menünün mondeo mk3 te nasıl çalıştığını anlatabilir misiniz?

Konu içinde olması lazım.

Kontak sıfır konumunda km sıfırlama düğmesine basılı tutun kontağı 2 konumuna getirin bekleyin. Aracın km gösterildiği yerde yazı çıkana kadar bekleyin. Yazı çıkınca aracı 0 konumuna almadan 2 konumundayken marş basıp aracı çalıştırın.

Sonra km sıfırlama düğmesine bastıkça

Dijital olarak devir, hız su sıcaklığı Akü voltajı arıza kodu ...... Okunabiliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Şengül

Konu içinde olması lazım.

Kontak sıfır konumunda km sıfırlama düğmesine basılı tutun kontağı 2 konumuna getirin bekleyin. Aracın km gösterildiği yerde yazı çıkana kadar bekleyin. Yazı çıkınca aracı 0 konumuna almadan 2 konumundayken marş basıp aracı çalıştırın.

Sonra km sıfırlama düğmesine bastıkça

Dijital olarak devir, hız su sıcaklığı Akü voltajı arıza kodu ...... Okunabiliyor.

teşekkürler Mehmet bey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

teşekkürler Mehmet bey

Konuyu okumanızı tavsiye ederim.
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek

İlk mesaj güncel. Belgeyi yeniden yükledim.. 

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Zafer Oflu

Mondeo mk2 için de bu geçerli mi acaba? Bilgisi olan var mı? Veya mk2 de ne şekilde yapılıyor acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Zafer Oflu yazdı:

Mondeo mk2 için de bu geçerli mi acaba? Bilgisi olan var mı? Veya mk2 de ne şekilde yapılıyor acaba?

Mk2 mondeo için geçerli değil maalesef.. 

Yorum bağlantısı
Zafer Oflu

Biraz önce şunu denedim. Kontak açık konumda, sol taraftaki yol bilgisayarı düğmesine basılı tutunca, biip diye bir ses geliyor ve ekranda tüm rakam simgeler görünüyor. Ardından aynı tuşa basınca ekranda farklı simgeler ve yazılar geliyor ama s veya r tuşuna basmış olsam dahi, herhangi bir şey değişmiyor. Boşa bir hamle oldu galiba ama ancak o kadarını çözebildim. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...