İçeriğe Yönlendir

Anadolu-avrupa Geçişi K&#246prü?

Ahmet Çankaya

Recommended Posts

Ahmet Çankaya

önümüzdeki hafta istanbul a gitmem gerekiyor.

tabiki köprüden (hangisinden bilmiyorum ama) manuel gişeden ücretli geçiş yapmam gerekiyor.

bildiğim kadarıyla köprü ücreti avrupadan anadoluya geçerken veriliyor.

ve ücretli geçiş sadece fatih sultan mehmet te var.

peki benim merak ettiğim anadoludan avrupaya boğaziçi köprüsünden (ceza yemeden) geçebilirmiyim...

istanbul lu forum üyelerinden rica ediyorum...

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal
(düzenlendi)

tabii geçersiniz.

tarihinde M.R?dvan Bakkal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
tabii geçersiniz.

bende sorun olmaz diye düşünüyorum ama

FSM Köprüsünden geçilecek diye söylenince her yerde

şüphelendim doğrusu...

teşekkür ederim. demekki giderken boğaziçi köprüsü

gelirken FSM Köprüsü..

aslında iyi olacak çift köprülü boğaz gezintisi...

Yorum bağlantısı
Cemil Çınar

dönüşte FSM yi kullanacağım diyorsunuz ama bu gece 2-6 arası kapattık biz onu test yapacağız.

Üzgünüm geçmek istediğiniz saate dikkaet edin :nazar:

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
dönüşte FSM yi kullanacağım diyorsunuz ama bu gece 2-6 arası kapattık biz onu test yapacağız.

Üzgünüm geçmek istediğiniz saate dikkaet edin :nazar:

uyarınız için teşekkürler cemil bey

benim seyehat önümüzdeki cumartesi inşallah

ama beşiktaş a gideceğim için boğaziçi köprüsünden geçmem iyi olacak

istanbul yollarını bilmem çünkü

sağolsun haritalar...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Zafer Ofli
(düzenlendi)
Avrupa yakasına geçerken istediğiniz köprüden geçebilirsiniz , aracınız ticari değilse tabi . Ama anadoluya geçerken OGS ya da KGS'niz yoksa sadece Fatih Sultan Mehmet köprüsünü kullanabilirsiniz ... Bu arada 1. köprüde nakit gişe olmaması devletin eşkiyalığından başka birşey değil . O zaman en azından OGS cihazını ücretsiz versin alanda içine köntörünü yüklesin . Hele de köprüler kendi maliyetlerini amorti edince ücretsiz olacağı laflarını hatırladıkça insan dahada sinir oluyor .

Bende selahattin beyin dediği gibi biliyorum Anadoludan geçerken problem yok ama avrupadan anadoluya geçerken 1. köprüde Ogs veya Kgs gerekiyor olmazsa birde oralarda Kgs arıyorlar ve bunun karaborsasını yapanlarda varmış orda. Hatta geçenlerde tv haberlerinde de göstermişti.Fsm de ise ücretle geçilebiliyor diye biliyorum

tarihinde Zafer Ofli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Karacaer
Bende selahattin beyin dediği gibi biliyorum Anadoludan geçerken problem yok ama avrupadan anadoluya geçerken 1. köprüde Ogs veya Kgs gerekiyor olmazsa birde oralarda Kgs arıyorlar ve bunun karaborsasını yapanlarda varmış orda. Hatta geçenlerde tv haberlerinde de göstermişti.Fsm de ise ücretle geçilebiliyor diye biliyorum

Orda öyle birşey alma şansınız yok, ama tutturabildiği fiyattan size KGS kartını birkereliğine kullandırtanlar çıkabilir...

Bu orada OGS'siz araçla, alışkanlıktan bir kaç kez OGS'den geçtim. Hiçbirnde ceza gelmedi. Kaçak geçiş cezası alan var mı aramızda...

Yorum bağlantısı
Selman Barshan
Hele de köprüler kendi maliyetlerini amorti edince ücretsiz olacağı laflarını hatırladıkça insan dahada sinir oluyor .

Evet bu martavallarla büyüdük, depremden sonra geçici denilerek konulan iletişim vergisi de duruyor elan..

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Ogs den kaçak geçiş yapıp daha sonra otoban gişelerine köprü geçiş ücreti ödenirse ceza kesilmiyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

feribotla geçiş var. millet kullanıyor. 4YTL. hareme dumduz inin durakların sol tarafında giriş. avrupa yakasında ise sarayburnu buyuk gemi limanının eminonu tarafında tam ışıklarda. sabah nasıldr bilmiyorum ama biraz mola verip deniz havası almak için guzel bence.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Sabahları da Haremde çok kuyruk olurdu eskiden...

Salacak tarafından gelinirse kuyruk daha kısa olacaktır :kutlama:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...