İçeriğe Yönlendir

Bu Da Benim Yeni Gelinim

Arda Bülent Güzel

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

arkadaşlar bu yeni arabam buna yapacak işlerim var mesala jant ve sis farı gibi tabi sizlerin fikirlerinizide sabırsızlıkla bekliyorum şimdiden teşekkürler

diğer resimler

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

O lpg'yi takan herifi bulup dövmekle başla işe...

Hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hayırlı olsun..

Bence çıtları gövde rengi yapıp,güzel bi jant,aracı biraz alçaltarak, siyah zeminli farlarla güzel bi kombinasyon yakalanır. :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

resmi gönderiyorum abi gideyim dövüşeyim çünkü

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Enjektörleri manifoltun üstüne yapacağı bir ayağa bağlayıp daha estetik hale getirebilir. Bu sayede de o rekorları kısa tutabilirdi..

1- Daha estetik ve daha performanslı olurdu...

Bence döv...

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

avi hemen gidiyorum dövmeye benim alt komşum zaten 15 aile dostumuz en az bizim sekiz tane arabamızı yaptı 10 senedirde lpg takıyor mersinde demekki bizim arabayla tam ilgilenmemiş dövmek şart oldu

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ömer Yüce

Öncelikle ne tarz birisisiniz onu öğremek lazım yaş zevkler felan otoobil tutkunuz ne kadar. Bana sorarsanız ben o arabayı alsam direk ön ve arka tampon çıtaları yan kapı çıtaları tampon altı plastik parçalar komple gövde rengi. Sis çevresini beyaza boyatmam. Bagaj kapağına M3 stilispoyler 215 17 50 ebatlarda lastik 17 inch BBS jant cam filmi siyah zemin motorlu xenon far takımı arka stoplara 3 numara film öne 4 arkaya 3.5 cm eibach yay + coilover felan filan vs..

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Benim Focus II im beyaz olsa ilk iş başka rengiyle takas etmeye çalışmak olurdu :)

Güle güle kazasız,belasız kullanın...

Abi niye öyle diyosun ya beyaz araba kadar güzel araba var mı ya benim araba beyaz olsa direkt ST tamponlarını takmıştım. 10 numara duruyo

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Zevk meselesi Ömer,beyaz araba görünce sanki birşeyi eksik kalmış hissi uyanıyor bende...

Bence söyle oluyo abi genelde şirketler aldığı dandik arabaları hep beyaz alıyo ondan olmasın :)

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Şahsen ben beyaz alacaktım arabamı ama hb ghia modeline beyaz vermiyolarmış 3 ay beklicem özel sipariş verecekler ayrıca opak renge 300 ytl fark istediler :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben olsam 3 ay beklerdim :)

Şaka bir yana beyaz güzel renktir... Boya bozulmaz.. herdaim parlar. tamiri kolaydır..

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Ben olsam 3 ay beklerdim :)

Şaka bir yana beyaz güzel renktir... Boya bozulmaz.. herdaim parlar. tamiri kolaydır..

Bi de ben anlatabilsem güzel olduğunu. Bi kere beyaz masumluktur örnek beyaz bi focus ST :)

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

galip bey belki inanmazsınız ben beyaz olsun diye en az iki ay ikinci el araç aradım ve bunu ta adanada buldum aldım mersinde değişik renkleri vardı ama benim tercihim beyaz ve her zaman beyaz

sefa bey sizin bu resimdeki jantlar çok güzel duruyo bunlardan bulsam bir dakka durmam hemen takardım

bu arada tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...