İçeriğe Yönlendir

2002 Focus Ghiaya Deri Döşeme

Orhan Veli Dincel

Recommended Posts

Orhan Veli Dincel

iyi günler cümleten diyerek yardım talebimi sunuyorum sizlere: aracıma deri döşeme yaptırmak istiyorum ama acaba koltuklardaki airbag sorun yaratırmı diye merak ediyorum . Bir döşemeciye sorduğumda bu durumu koltuktaki orjinal döşemenin sökülüp iyi bir ustanın işi halletmesi durumunda airbagla ilgili sorun yaşamicamı iddia etti.. FOCUS larına daha önce bu uygulamayı yaptıran arkadaşlardan yardım öneri ve RESİMLERİ Nİ BEKLİYORUM. Aslında forumlarda C-MAX ine yaptıran bi arkadaş rastlamıştım .. eğer onunki gibi hoş olacaksa hemen yaptırmak istiyorum!

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sakın yaptırmayın derim. Kışın buz, yazın fırın gibi bir koltuğunuz olacak. Heleki koltuk ısıtması takılmassa kışın oldukça dertli bir durum. Orjinal deri koltuklu araç sahibi olarak ben olsam sonradan yaptırmazdım. Ama şunu tavsiye edebilirim: oturak ve sırt tarafında yan taraflara deri orta taraflara uyumlu kumaş kaplatabilirseniz hem görsel olur hem de kullanışlı.

Yorum bağlantısı
Orhan Veli Dincel
(düzenlendi)

ben niğde de oturuyorum .. adana da acaba bu işi hakkıyla yapan biyer varmıdır ya da ankarada da olur.. biraz bilgi verirseniz sevinirim. kaç paraya mal oldu . benim döşemeler krem rengi .. bu koltuk ısıtması olayı nasıl? başarı elde edebiliyorlarmı_? bana kaça malolur sağlam bişi.. şu an elimde 1000 ytl var.. işin iiçinden çıkabilirmiyim

tarihinde Orhan Veli Dincel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan

Mertol Abi. Kışın Soguk Yazın Sıcak Olayı Yüzüne Hemoroid :) Olacaktım Ben, Oluyor Sıcak Soğuk Durumu

Ha Deriyi Bilmediğimiz Bir Heyvanattan Seçtiysen Bilemem.

Yorum bağlantısı
Orhan Veli Dincel

eiiniz de başka deri koltuk uygulamaları varsa gönderebilirsinizz.. ya da link! başka arabalar da olur .. krem rengi nasıl olurdu bayağı merak ettim

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Valla kışın koltuk ısınana kadar kıymetli yerlerim donuyor, yazın da şortla binmek haram oluyor bana :)

Yorum bağlantısı
Arzu Gürkan

Biz geçen sene yaptırmıştık isterseniz linki inceleyin.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/index.php?...52683&st=60

Yazın şortla pişmedik, kışın donmadık. Bence arabaya yaptığımız en hayırlı işlerden biri oldu döşemeyi değiştirmek. Ne koltuk lekelendi derdi var, ne poşet, çanta kayıp düştü derdi var. Sadece 1 seferinde Aykutun temizlik melekleri koltukları silmişmiydi ne, 1-2 gün sert frenlerde biz bile kaydık. Sanırım derileri sadece suyla temizlemek en iyisi.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

105me4.jpg

Eğer sıcak olur yakar,soğuk olur dondurur derseniz döşemeleri bu şekilde olan bir sürü focus taksi gördüm. :)

Yorum bağlantısı
Orhan Veli Dincel

ARZU hanımlar ın yaptırdıgı gerçekten süper.. aynısından istiyorum.. gerçekten işçilik te güzel .. arkalarda biraz sorun var ama önemsiz şeyler okadar olur elyapımında

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Sadi Orkut
burdan yardım alabilirsiniz. hem ilgililer hem de fiyatları normal. direksiyonu da kaplatırsınız hem. koltuk ısıtma da takıyorlar. airbag vs gibi problemler de olmuyormuş.

ürologlar ısıtmalı koltuğun erkeklerde kısırlığa neden olduğunu ,spermlerin sıcaktan dolayı öldüğünü belirtiyorlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
ürologlar ısıtmalı koltuğun erkeklerde kısırlığa neden olduğunu ,spermlerin sıcaktan dolayı öldüğünü belirtiyorlar.

Çocuk yapmak isteyenler koltuğu ısıtmasın... Slip don giymesin... Kot da giymesin... :D

Sıcağın spermi öldürdüğü doğrudur...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...