İçeriğe Yönlendir

Dijital Saat

Yaşar Demirci

Recommended Posts

• 5 hafta sonra...
  • 6 ay sonra...
Ömer Açay

arkadaşlar saat formatını nasıl 24 e göre ayarlayabiliriz connectte.örneğin benimki öğleden sonra 13 00 olması gerekirken 1 00 oluyor.kitapçıkta anahtarı 2 konumuna getirip ayarlayın diyor ama olmuyor

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar
(düzenlendi)

ben onu 24 lük formattan 12lik formata ayarlamıştım. ama nasıl yaptım unutum :kutlama:

bu arada yeni çıkan conneclerde basınca saat gelmesi durumu normal. benim uyuz olduğum bir noktada orası zaten. günlük km yi açtık yola çıktık dijital olduğu halde neden 4 basamaklı olmuyorda 999 dan sonra sıfırlanıyor gösterge anlamıyorum.

tarihinde Mustafa Alemdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat İmeci
arkadaşlar saat formatını nasıl 24 e göre ayarlayabiliriz connectte.örneğin benimki öğleden sonra 13 00 olması gerekirken 1 00 oluyor.kitapçıkta anahtarı 2 konumuna getirip ayarlayın diyor ama olmuyor

Anahtarı 2 değil 1 konumuna getirip ,saat duğmesine bir iki saniye basmanız yeterli...

Yorum bağlantısı
Ömer Açay
Anahtarı 2 değil 1 konumuna getirip ,saat duğmesine bir iki saniye basmanız yeterli...

teşekkür ederim.ben tek tek dakikaları ilerleterek hallettim.şu anda bi sorun yok

Yorum bağlantısı
Ömer Açay
08 connide km sıfırlarken çok uğraşıyorum.... basılı tutuyorum ama günlük sayaç sıfırlanmıyor...

her seferinde en az 3 dk. uğraşıyorum...

ben nerede yanlış yapıyorum :)

----ek:

bu arada; bizimkilerde saat sürekli gözüküyor. düğmeye bastıkça toplam ve günlük sayaç arasında değişiyor ikinci satır. onda da sıfırlama problemi var işte.

anahtar 2 konumundayken düğmeye kısaca basıp çekin.devamlı basılı tutarsanız olmuyor.basıp çekceksiniz

Yorum bağlantısı
Murat İmeci
yok mu 75lik dlx 08 kullanan? Bende mi sorun sadece?

Yanlış anlamadımsa sorun km gecişlerinde.

anahtar 1ve2 konumunda iken ,km düğmesine kısa basarak ,günlük ve normal kmye gecebilirsiniz.

Günluk km nizi görunce duğmeye 2veya3 saniye basılı tutunuz ,bu km nizi sıfırlatacaktır.Benim aractaki durum böyle.

Aksi halde ya km sayacında bir sorun yada düğmede bir temassızlık olabilir.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

Arac calışırkende km gecişleri cok rahat oluyor ,sorununuz surekli devam ediyorsa ,surekli uraşmayın daha kötu olabilir , bence gidin servise garantiden değişsinler sayacı ,cok basit bir arza.

Garanti bu günler icindir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...