İçeriğe Yönlendir

Paçalık

Aykut Gürkan

Recommended Posts

Fırat Bozkurt

Bu zımbırtı KKTC de mecburi ancak tr plakalı araçlarda bu mecburiyet yok, evo, subaru, lambo farketmiyor bütün kıbrıs plakalı araçlarda takmak zorunlu, cezasıda 106 ytl.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Gökhan Kızılkaya
Bu zımbırtı KKTC de mecburi ancak tr plakalı araçlarda bu mecburiyet yok, evo, subaru, lambo farketmiyor bütün kıbrıs plakalı araçlarda takmak zorunlu, cezasıda 106 ytl.

Arkadaşlar;

Bu paçalıklardan bende taktıracağım en azından önlere... Sanayi işleri çirkin duruyor servis te 88tl + kdv dedi ancak fazla gitmediğinden ellerinde yokmuş siparişle getireceklermiş.Tamam sipariş vereceğim de orjinali nasılki neye benziyor hoşuma giderse sipariş vereceğim.Bu bağlamda aracında f2.5 için orjinal paçalık taktıran arkadaş varsa resim rica edeceğim servisteki arkadaşlardan takılmamış halde sadece paçalığın resmi de mümkün olursa çok iyi olur.

Bir fikir vermesi açısından en azından yeni servisim.com da var ama resmini koymamışlar.Online destek hatlarıda kapalı mail attım gerçi ama dönerlermi bilemem.Fikri olan lütfen bildirsin.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Bir fikir vermesi açısından en azından yeni servisim.com da var ama resmini koymamışlar.Online destek hatlarıda kapalı mail attım gerçi ama dönerlermi bilemem.Fikri olan lütfen bildirsin.

Dönerler. :vreka: Mesai saati içinde Kayahan sürekli başında sistemin.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş

Benim Focus 2,5 için de lazım bundan,baktım bir kaç yere ama bulamadım,orjinali bilem yok. :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Dönerler. :) Mesai saati içinde Kayahan sürekli başında sistemin.

Evet Kayahan Bey ile daha önce yazışmıştık ama bugün kapılydı

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Şendoğan Yamakoğlu

Ben de paçalık arıyorum C-Max için ama bulamadım. İstanbul'da satan var mı? Servis C-Max için paçalık olmadığını söyledi.

Yorum bağlantısı
Gökhan Kızılkaya
Benim Focus 2,5 için de lazım bundan,baktım bir kaç yere ama bulamadım,orjinali bilem yok. :flowers:

Bora Bey;

Ben Otoservet Hüseyin Beyden aldım orjinal ancak henüz taktırmaya fırsatım olmadı takılınca resimlerinide koyarım.

Fiyatta servisin fiyatlarından daha uygun.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Metin Mustafa Oral
Bunlar da az evvel çektiğim paçalık fotoları. Gündüz ayrı bir çekim yaparız hemen eleştirmeyin bakem.

pacalik001wj8.jpg

Bu fotodaki alt ışıkların bende yandığını görmedim, bu kadar ilgili olarak görmemem çok anormal ve kedigözü olarak yapıldığını sanıyorum yoksa Aykut Bey içine lambamı koydurmuş biri bana söylese... :p

Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral
Kameranın flaşından dolayı parlıyor.Lamba sanırım yok.

Evet yokmuş fotoyu çekenden öğrendik gerçeği.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Metin Mustafa Oral

Bugün bir c-max gördüm paçalık vardı hemen fotosunu çektim arabadan.

exalepe001.jpg

Tabiki paçalık var diye..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sinan Yalçın Durmuş
Bugün bir c-max gördüm paçalık vardı hemen fotosunu çektim arabadan.

exalepe001.jpg

Tabiki paçalık var diye..

Bende paçalık taktırmayı düşünüyorum focuslarınki daha ufak sanki

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Kadir Yıldırım

focus hb mk2 için paçalik satan bir yer varmi servite takımı 240 tl dediler...

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Makyajlı Focus 2'ye taktıran varsa fotoğraflarını bizimle paylaşırsa seviniriz :bravo:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Kadir Yıldırım
Arkadaşlar;

Bu paçalıklardan bende taktıracağım en azından önlere... Sanayi işleri çirkin duruyor servis te 88tl + kdv dedi ancak fazla gitmediğinden ellerinde yokmuş siparişle getireceklermiş.Tamam sipariş vereceğim de orjinali nasılki neye benziyor hoşuma giderse sipariş vereceğim.Bu bağlamda aracında f2.5 için orjinal paçalık taktıran arkadaş varsa resim rica edeceğim servisteki arkadaşlardan takılmamış halde sadece paçalığın resmi de mümkün olursa çok iyi olur.

takım fiyatimi 88 tl acaba hocam

Yorum bağlantısı
Ali Eren
3 aydır orjinal paçalık siparişimin yurt dışından gelmesini bekliyorum. şu an otokoçta dahil olmak üzere hiç bir yerde bulamadım. bulabilen olursa birlikte alalım...

Bende paçalık istiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...