İçeriğe Yönlendir

İngiltere'den Gönderilen Anket Zarfları

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Bayram Bekman

şu anket bana bır gelsede huzurla doksem ıcımı! o kadar da ugrastım dıngıltere'ye ulasamadım.. aradan 9 ay gecmasıne ragmen hala doluyum.. buyuk bır ıştahla beklıyorum anketımı...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vurmaya çalışmadıklarını ne biliosun :) ama iyi nişancı değiller hep ıskaladılar.

Yorum bağlantısı
Serkan Öz
Gerçeği geçen gün gördüm şaşırdım. Okmeydanı yolu üzerine kurmuşlar sistemi. Lokasyon olarak nefis bir yer ben zamanında o bölgede çok uğraştım ama finansör bulamamıştım. Servissiz nasıl yetkililer anlamadım bir ara ilgilenicem bu konuyla merak işte :)

Hangi semt civarı servis arıyorsunuz?

Bu arada anket formunda ''çok memnunum'' kriteri vardır kızcağızda patronların dürtüklemesi yüzünden arıyordur herkesi.

Facebooktan arkadaşım olur oranın patronu, aynı zamanda adaşımdırda.. yapmaz öyle dürtükleme falan, yapsa bile facebooktan yapar :)

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Çağlar Bayur

Genel bilgi tazelemesi: İnternet üzerinden form doldurup yollama linki, Ford İngiltere kaynaklı bir sorun yüzünden çalışmamaktadır, Aralık 2008.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Cengiz Yılmaz

Bende aracımı Çağlayan Gerçek Otodan aldım. (keşke onun yerine honda veya toyata alsaydım) Satıcı bana kısa zamanda anket formu geleceğini söyledi lakin bir seneyi aşkın süredir ne form geldi nede başka birşey gelirse herhalde iyi değerlendirme yapmayacağımı tahmin etti ondan dolayı form göndermediklerini düşünüyorum.

Çünki her fırsatta servis hizmetlerinden memnun kalmadığımı iletmiştim.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
Aralık 2007 de aldığım aracım için şubat 2008 de, ilk sayfada yayınladığım anket gelmişti.

1 hafta kadar önce (şubat 2010 diyebiliriz) ikinci bir anket formu geldi. Postacıdan teslim alır almaz doldurmaya başladığım için, önceki gibi scan edip burada yayınlayamıyorum artık.

Gittiğim servislerle ve aracımla olan memnuniyet durumumu soruyorlardı.

Araçtan hiç memnun değilim, yol gürültüsünden uzun yolda başım şişiyor, bir daha ford mu? Asla! gibi ne kadar olumsuz cümle varsa doldurdum. Tabiki, o kadar da memnun olmadığımdan değil, Focus III ü özenerek üretmeleri için ;) Şu anki fordunuzdan sonra hangi aracı tercih edersiniz diye bir soru vardı. Passat veya insignia tercih edeceğim. Mondeo alacağımı sanmıyorum yazdım.

Bir de, ayrı bir A4 kağıdına, focus III ün dizayn olarak focus efsanesini bitirdiğini, her tarafının başka bir markaya benzediğini, benim için hayal kırıklığı olduğunu yazdım. A4 kağıdını baştan sona bu tarz cümlelerle doldurup anketle birlikte zarfa koyup geri gönderdim. Bu düşüncelerimde de samimiyim. Focus III ü hiç mi hiç beğenmedim.

Bana zarf gelmedi ama sizin gibi düşüncelerimi çook uzun ve detaylı bir maille gönderebildiğim tüm Ford adreslerine gönderdim, inşallah dikkate alırlar, focusu 3 ü adam gibi yapmazlarsa yazık olur Ford ismine.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Hediye mediye işini bilmem de,

o zarflardan bana da geldi. Bir sürü şikayet döşendim. aradan bir sene geçti, hala arayan soran yok :unknw:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Adem Cengiz

Sıfır aracımı alalı tam 2 yıl oldu, Anket daha bugün geldi...

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek Eski

Benide telefonla aramışlardı otosan'dan şentürkler bursa servisimizden memnunmusunuz diye bende çok memnun olduğumu bildirdim.(gerçekten çok memnunum) Şentürkler ertesi gün ford şapkayla,gömlek göndermiş daha çok memnun oldum. :blush:

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

garanti devam ederken bu formlardan gelecek diye bir duyum üzerine servis ilgi ve alakayı 10 kat artırmıştı.hatta pert bir araçtan bedava parça değişimi bile teklif edilmişti(iş çabuk görülsün diye).yemedi tabii.yurdumun güzel insanı çözümde ve hizmette sınır yok...

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mesut Topaloğulları

Banada ikinciye geldi anlaşılan bu anketler önemli ölçüde değerlendirmeye alınıyor yoksa anketleri ele geçirmek için bukadar uğraş verilmezdi.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Herzaman sorunlarımızı yazıyoruz birazda teşekkür edelim :good1:

Bakımları serviste yaptırdığım için olsa gerek bana bir servis sonrası müşteri memnuniyeti anketi göndermişler, içinde baya detaylı sorular sormuşlar, muhtemelen herkese geliyordur bu mektup ama bende hizmet sektöründe çalıştığım için hizmet sonrası müşteri memnuniyetine çok önem verenlerdenim. İşin üştüğü zaman herkes iyi görünür ama iş bitiminde de işinin arkasında durmak güzel birşey. Teşekkürler Ford :D

sn850853.jpg

sn850854.jpg

sn850855.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ayhan Şentürk

Arabamı sıfır aldım ve bana bu anketi yollamadılar. Arabayı alalı 4 yıl oldu. Anket ne olmuş ta gelmemiş olabilir. Servise gidip araştırsam alma imkanım varmı? Almam gerekiyor...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Ayhan bu saatten sonra zor, adresin yanlış verilmesi ya da adres değişikliğinden senin eline ulaşmamış olabilir. Bir ihtimal senin adına gelen bu zarfların önce aldığın bayiye ya da servise gelmesi....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Geçen gün ingiltereden, bu anket formlarının üçüncüsü geldi bana. Çok şaşırdım.

Forumdan araca yaptıklarımı takip mi ediyorlar, ne yapıyorlarsa artık? Fikirlerim onlar için değerliymiş :D

Yetkili serviste bakım yaptırdıkça gelir.

Yorum bağlantısı
Eray Sireli
Arabamı sıfır aldım ve bana bu anketi yollamadılar. Arabayı alalı 4 yıl oldu. Anket ne olmuş ta gelmemiş olabilir. Servise gidip araştırsam alma imkanım varmı? Almam gerekiyor...

demekki bakımları serviste yaptırmıyorsun :D

veya adres bilgin yanlış veya güncel değil.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...