İçeriğe Yönlendir

Focus 1 - Hız Sabitleyici Montajı

Evren Barış Özbek

Recommended Posts

Mehmet Barın

Mehmet bey sizi anlayabiliyorum,bende sizin focus a beslediğiniz duyguları benim fiesta ya besliyorum

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Aklım focusta...

Okyay da fişekleyip duruyor... Mondeo alma focus al diye.. :selo:

Bencede :selo:

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Yazkan
(düzenlendi)

Güle güle kullanın. gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışsınız, sizin gibi uğraşacak sayılı kişi vardır bu memlekette. bu arada benim cruise controlde bir çalışsa iyi olcak ama... yarın düğmeleri bir kontrol edeceğim, eğer sorun düğmelerdeki temassızlıktan değil ise işim biraz zor gibi

tarihinde Mustafa Yazkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Ben bu konuyu nasıl atladım bilmiyorum.

Güle güle kullanın. Kahramanlık destanı gibi valla.

Benim de en büyük hevesim. İnşallah kısmet olur. Ben direksiyon butonlarını bulamıyorum. Bulsam rotayı kafamda çizdim. Kimlerin yanına yanaşıp kandırmam gerektiğini biliyorum gibi. :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Tuğla değil mi o?Eskiden parke taşı mı vardı? :)

Yalnız arabayı en az bir sene daha satmayacağım için bu cc işine tekrar dönebilirim.Gümrük işini nasılsa hallederiz. :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Valla ilk aldığımı zorla gönderdiler neredeyse...Kendiliğinden halloluyor. :)

Yorum bağlantısı
Boran Cansever

sayın evren abi emeğine deymiş. türkiyede bu modellerde tek olan bişiye sahipsin güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
Direksiyon şeklinde ebay'de satılıyor sanırım.

Bu konu henüz zaman ayıramadığım bir konu.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

konuyu baştan sona tekrar okudumda Mehmet abi Cub ve Sami Hocamı istanbula transfer edip gomtanıda yanına ekleyip ford mod dükkanı açtırmak lazım...

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek

Arkadaşlar tekrar teşekkürler.

CC takıldıktan sonra 9 Mart İstanbul toplantısına giderken tam anlamıyla test etme şansım oldu.

Araba oldukça stabil gidiyor, gaz verdiğini veya bıraktığını hissettirmiyor.Dik yokuşlarda arabanın hızı, sabitlenen hızdan 15 km/h aşağıya düşerse devre dışı kalıyor.Bolu'nun yokuşlarından 3-4 tanesinde devre dışı kaldı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Dik yokuşlarda arabanın hızı, sabitlenen hızdan 15 km/h aşağıya düşerse devre dışı kalıyor.Bolu'nun yokuşlarından 3-4 tanesinde devre dışı kaldı.

Hah işte.. tam bu esnada deli yakıt yakıyor araba... Hızı sabitleyemediğini anladığın zaman kontrolü sen al...

Yorum bağlantısı
Çağdaş Yalman

hah biri ikna oldu :)

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Kapsam genişletilirse bakım dahil her servisi düzenli oradan alacağımı söyleyebilirim.

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Hah işte.. tam bu esnada deli yakıt yakıyor araba... Hızı sabitleyemediğini anladığın zaman kontrolü sen al...

Ağbi yese ne olacak ki? 5 kişi, 115km ortalama hız ile 7.5lt gaz yakmış.(42lt gaz = 554 km menzil) :):):nazar:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

verdiğim sözü tutamadıgım için tekrar herkesin önünde özür dilerim Evren senden :) Mehmet abi msnde konuyu bana anlattıktan sonra yaptığım devre hala masamda duruyor. baktıkca utanayım diye :)

bu arada hayırlı olsun güle güle kullan :nazar:

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
verdiğim sözü tutamadıgım için tekrar herkesin önünde özür dilerim Evren senden :) Mehmet abi msnde konuyu bana anlattıktan sonra yaptığım devre hala masamda duruyor. baktıkca utanayım diye :)

bu arada hayırlı olsun güle güle kullan :nazar:

Teşekkürler Özdemir,

Özür ne demek?Senden kaynaklı bir problem değildiki.

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

konya çık aradan :D

dip: Konya şehri tamamen yüzölçümü benzerliği sebebi ile secilmistir. art niyet aramayın :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...