İçeriğe Yönlendir

1.6 Focus Motor Fiyatı

Serkan Öz

Recommended Posts

Serkan Öz

Kanımca 6-7 bin lira vardır.

Ayrıca konunun nerelere sapabileceğini tahmin etmek zor..

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

1,6 yarım motor ve silindir kapağı 8 bin ytl

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Valla çok hassas konudur blok değişimi. Maalesef caanım ülkemde blok değişicem dedin mi müebbetlik suç gibi muamele görüyorsun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Takmayın kafanıza...

Ama şu bir gerçek ve testler doğruluyor ki; kilometrede 10 kuruş kalıyor cebe.. Buna göre tüm hesaplarınızı yapabilirsiniz...

Ayrıca Hurdacılarda sanayilerde focus motoru bulmak hiç zor değil.. Eskiyi verir sağlamı alır üste biraz para verirsiniz olur biter...

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

blok değiştikten sonra dizel motor takılamıyormu ?

1.6 tdci mesela

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Takmayın kafanıza...

Ama şu bir gerçek ve testler doğruluyor ki; kilometrede 10 kuruş kalıyor cebe.. Buna göre tüm hesaplarınızı yapabilirsiniz...

Ayrıca Hurdacılarda sanayilerde focus motoru bulmak hiç zor değil.. Eskiyi verir sağlamı alır üste biraz para verirsiniz olur biter...

bende 2 adet 1,6 motoru var,

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Motor 3500 ise ecu ya 2000 isterlerse hesap tamam olur :lol2:

Valla komple motorun 3500 e satılması ve Türliye girişinden itibaren izlenebilir faturalı olması çok zor...

Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...

Bende 200 Model 1600 motor Focus var. Elinizdeki motorun durumu nasıl ve kaç TL'ye verirsiniz ? Mesaj çekerseniz alacağım.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
bende 2 adet 1,6 motoru var,

İşte size motor... insan azmi ve yardımından hiç bir şey kurtulamaz.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Ben 2250 liraya bulmuştum 0km de 2.0 focus motoru. ECU ve şanzıman hariç benim takaya takılacak durumdaydı. Ama hem ecu hem de yasal süreç ve faturalı olmasına rağmen satıcının tavırları cesaretimi kırdı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...