İçeriğe Yönlendir

2000 Model Fiesta Için Kumanda

İbrahim Orhan

Recommended Posts

İbrahim Orhan
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2000 model fiesta fun araca sahibim. arabanın orijinalinde kumanda yok ben bir tane taktırmıştım ama kumanda ayrı olduğu için taşıması zor oluyor anahtarın üzerinde olan kumanda taktırabilirmiyim orijinaller gibi. piyasadakilere baktım pek hoşuma gitmedi servis yaparmı kaça patlar

arabamın resimleri

tarihinde ?brahim Orhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

buraya üye olup konu açmakla yanlış yaptım heralde aranıza kimseyi almıyorsunuz hepinizden özür diler bir daha görüşmemek dileğiyle sizlere iyi muhabbetler dilerim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

İbrahim Bey küsmeyin hemen...

Gözümüzden kaçmış...

Ayrıca sorduğunuz şey biraz zor..

Yorum bağlantısı
Onur Demir

aracınızda alarm varmı ? eğerki yoksa arkadaşım daha yeni taktırdı cenmax marka alarm 140ytl cok iyi bir sistem anahtarıda gayet şık orjinal birşey. cam kaldırma modülü bile fiyata dahil. bence öyle birşey deneyin çünki servisten orjinal birşeyler yaptırmaya kalksanız o paralardan aşağıya yaptırabileceğinizi sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

demekki ben yanlış anlamışım. cevaplar için teşekkür ederim benim bir sorunum daha var malumunuz araba küçük 2 aylık bir oğlum var bir ilçede çalışıyorum il merkezine 110 km uzaklıkta ayda 2-3 defa il merkezine gidiyoruz ve 4-5 gün kalıyoruz araba küçük olduğu için sığmıyoruz arabam çok temiz daha 55000 de ve tüm bakımları serviste yapılmış 3 yıl önce ford servisinin sahibinden almıştım zaten bu nedenle satmaya pek niyetim yok arabaya port bagaj almayı düşünüyorum nasıl olur birde fiyatlar yüksek gibi ucuz bir şey nereden bulabilirim. şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
İbrahim Orhan

hemşerim arabamın rutin bakımlarını serviste yaptırıyorum. şimdiye kadar büyük bir problemi yok daha öncede 1 yıl kadar 99 fiesta flair kullanmıştım ondada herhangi bir problem yaşamadım. dediğim gibi ben arabamdan memnunum sadece bagajı küçük.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Muhyiddin Kayacı

Selamün Aleyküm arkadaşım.Ben anahtarcıyım.Siz piyasada baktım beğenmedim diyorsunuz.Fakat ona takılacak bir tek kumanda modeli var oda orjinal olarak anahtar kumanda birlikte olanıdır.İsterseniz ben size yardımcı olmaya çalışayım.Size resimdeki gibi yapılabilr.Saygılar.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2000 model fiesta fun araca sahibim. arabanın orijinalinde kumanda yok ben bir tane taktırmıştım ama kumanda ayrı olduğu için taşıması zor oluyor anahtarın üzerinde olan kumanda taktırabilirmiyim orijinaller gibi. piyasadakilere baktım pek hoşuma gitmedi servis yaparmı kaça patlar

arabamın resimleri

Selamün Aleyküm arkadaşım.Ben anahtarcıyım.Siz piyasada baktım beğenmedim diyorsunuz.Fakat ona takılacak bir tek kumanda modeli var oda orjinal olarak anahtar kumanda birlikte olanıdır.İsterseniz ben size yardımcı olmaya çalışayım.Size resimdeki gibi yapılabilr.Saygılar.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...