İçeriğe Yönlendir

Sport Trend'im

Osman Bala

Recommended Posts

Osman Bala
(düzenlendi)

Sonunda hayalim olan Sport Trend'e ikinci araba olarak kavuştum. Bazı arkadaşlar biliyor Adana'da sahibinden.com vasıtasıyla buldum aracı. Havalar kötü olduğundan gidemedim hafta başında ve Cuma günü Adana'ya gittim. Araba 2001 model, oynanmamış ve 94000 km'de. Sadece sol ve sağ arka çamurluklarda boya var. Bagaj kapağı temiz merak etmeyin. Keyfini anlatamam. Söylemeyi unuttum 13400'e aldım, 12'ye 13'e Tipoların alınıp satılduğı bir ortamda bu arabalar verilen parayı sonuna kadar hakediyor. İki tane foto çektim müsait olunca daha da çekerim. CUB'un yorumlarını ayrıca bekliyorum. :D

dsc00190ct1.jpg

dsc00191gg4.jpg

st2gq4.jpg

st3yb9.jpg

tarihinde Osman Bala tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Bala
Kıskandım :selo:

Güle güle kullan kardeşim. Senin yıllardır süregelen bi 2.0 kaşıntın vardı zaten. İyi olmuş..

Arabayı çekiyorum ayağı ile kızın fotosunu çekmişsin o gözümden kaçmış değil. İlk fırsatta Pınar'a ispiyon. :selo:

O kız dediğin kim acaba? :selo:

Hayırlı olsun. Piyasadaki bütün focusları toplama gibi bir amacın var heralde

Evet filo kuracam. :selo::D

Yorum bağlantısı
Sayit Aydaş

Merhaba arkadaşlar. Hayırlı olsun diyerek başlayayım yeni üyeliğime.Bende 20 gün önce Ghıa tdci 2006 aldım. 62000 km de 30000 ytl ye .Şimdilik aracımdan memnunum.Daha uzun yola çıkmadım ama şehir içinde gayet iyi.Önceden Meganell vardı benzinli.Fordun performansı bana çok iyi geldi.Yakıttada tasaruflu olursa rahat ederiz inşaallah.Şimdilik bir sorunum yok,olursa sizlerle baylaşmak isterim .Bütün culb arkadaşlara selamlar.

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Hız sabitleyici ister bu araba...

İthalatcı muamelesi görmeden getirtebiliyorsak olabilir belki? :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

hayırlı olsun kazasız sürüşler

fiyatı görünce şaşırdım doğrusu gerçekten çok iyi

bende bu aralar 1.8tdci focusa niyetlendim. artılı inceleme olanağım olsa benim 2001in ilanını hemen verecem satılığa

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayırlı olsun. Cd çalarında güzelliği ayrı bir detay. Yalnız arkadaki plaka çıtası kromaj olmuş, egzsola uyum içinde ama arkadan 1.6 Ghia havası veriyor ben sevmiyorum. Sizin ikinci araba olarak aldığınız bu araç yakında evin 1 numarası olursa şaşırmam.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

1 numara oldu bile güzel havadan da yararlanarak tüplü arabayı bırakıp 2000 cc arabaya bindik. Nazar değmesin çok keyifli çook.

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Tüp öbürünün taksidi bittikten sonra olacak kıyabilirsem.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tüp öbürünün taksidi bittikten sonra olacak kıyabilirsem.

O senin paralarına kıymadan sen ona kıy...

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Hayirli olsun Osman Bey,

cok güzel bir araba. cokda memnun kalirsiniz eminimki (ben iki yili askindir kullaniyorum aynisindan, renkde ayni ;) ) ve cok memnunum. TRIGERI ihmal etmeyin sakin, mutlaka ilk bakim isiniz o olsun (yenice bu sikintziyi yasayan biri olarak söylüyorum).

Allah kazasiz belasiz iyi günlerde kullanmayi nasip eder insallah :rolleyes:

Trigeri yeni değişmiş. Servisten kontrol ettim. Sorunsuz canım maşallah. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet abi bu CC konusu benimde aklımı kurcalıyor, bir yol gösterirsen sevinirim valla...

Yol burası

Yorum bağlantısı
Hilmi Cavlı
Burayı bir okuyun :lol2:

Bol vakit isteyen bir işmiş aslında.

İşlerden vakit bulabileceğim bir ara soyunmam lazım. Tüm parçaların toplam boyut ve ağırlığı ne kadar acaba?

Amerikaya yolumuz düşerse getirebilinir mi, giden birisine sipariş verilebilir mi diye soruyorum..

Getirirsem yardımınıza ihtiyaç duyacağım gibi geliyor.. :kutlama:

Yorum bağlantısı
Evren Barış Özbek
Bol vakit isteyen bir işmiş aslında.

İşlerden vakit bulabileceğim bir ara soyunmam lazım. Tüm parçaların toplam boyut ve ağırlığı ne kadar acaba?

Amerikaya yolumuz düşerse getirebilinir mi, giden birisine sipariş verilebilir mi diye soruyorum..

Getirirsem yardımınıza ihtiyaç duyacağım gibi geliyor.. :lol2:

Kutu ebatı yaklaşık 60x60x15cm gibi. Ağırlık yaklaşık 4.5-5kg.

Siz getirin takması en fazla 2-3 saat alır :kutlama:

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Osman Bala
(düzenlendi)

Sport Trend jantlandı. İlk fotolar.

Peki jantları tanıdınız mı?

photo1ue0.jpg

w800.png

photo2cu6.jpg

w800.png

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Jantlar da foto çekilen yer de hiç yabancı değil :nazar: Güle güle kullan abicim hayırlı olsun..Çok yakışmış..Bir de yay ve filtre aldık mı senin arabaya tamamdır..

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Jantlar 1 hafta duracak sonra sökeceğim zaten. Daha sonra sırayla yay ve rs spoiler gelecek. Maddi olarak sıkıntıya girdik oldukça.

Yorum bağlantısı
Osman Bala
Şu sinyalleri de beyaz yapalım abi hemen :nazar:

Ya bir durun sırayla. Hem ben memnunum sinyallerden. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...