İçeriğe Yönlendir

Kırmızı şeritli lastik

Ömer Yüce

Recommended Posts

Ömer Yüce

215/45/17 ölçülerinde yarış tipi kırmızı şeritli lastik bilen varsa link verebilir mi yoksa fiyatları ne kadardır?

Yorum bağlantısı
Kerem Arıkantürk

Yarış lastikleri konusunda yönlendirebilirim ancak "kırmızı şeritli" nedir bilmiyorum doğrusu...

Yorum bağlantısı
Kerem Arıkantürk

Standart yol lastiği herhalde bu...

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

ya epeydir takip ediyorum. Performans lastikleri bunlar arış tipi. Sadece bildiğim bu krmızı şeritin boya olmadığı soyulma gibi bi problemi olmadığı.Bence çok güzel ama fiyat nedir nerde satılır?

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Lastikçide satılır heralde :)

Bende öyle düşündüm ama nası bişey o diye sordular :) Jant satan firmalar soracam artık

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş

o yapıştırma 4 lasitiğe yetecek kadarı 20ytl cıvarı

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
o yapıştırma 4 lasitiğe yetecek kadarı 20ytl cıvarı

o yapıştırma işi amele işi. Arkadaş yapışkanlı yaptı yolda giderken patır patır koptu...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Nitto'nun telifi bu şeritler. Orjinali Nitto'dur yani. 225/35/18 modelin tane fiyatı 400$ civarı diye biliyorum..(tabi bulursanız)

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş
o yapıştırma işi amele işi. Arkadaş yapışkanlı yaptı yolda giderken patır patır koptu...

reklamcıya gidip sıradan bi stickerdan yaptırırsan aynen dediğin gibi amele işi olur.ama benim bahsettiğim sadece bu lastikler için üretilmiş olanlar.özellikle racing motorlara yapılıyor...hiç bir şekilde sökülme,atma yaşamazsın

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
reklamcıya gidip sıradan bi stickerdan yaptırırsan aynen dediğin gibi amele işi olur.ama benim bahsettiğim sadece bu lastikler için üretilmiş olanlar.özellikle racing motorlara yapılıyor...hiç bir şekilde sökülme,atma yaşamazsın

O dediğiniz olayda kenarlara sürtmede kayboluyor. Bu şeritler lastiğin içinde yaklaşık 1-2 cm içe kadar kırmızı bi parça yani orjinal bi parça sürttükçe yerine yeni geliyo :unsure:

Resimde su yeni Türk elamanin dizayn ettigi Corvette herhalde.

Evet ,nternette kırmızı çizgili lastik bulamadım mecbur fotosunu çekip koydum :unsure:

Nitto'nun telifi bu şeritler. Orjinali Nitto'dur yani. 225/35/18 modelin tane fiyatı 400$ civarı diye biliyorum..(tabi bulursanız)

İşte herşey bulmada bitiyo. Türkiyeye daha neler gelmiyo neler. Bizi adamdan saymıyolar... Koskoca zapco yılların tecrübesi daha 3 senedir türkiyede :unsure:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
İşte herşey bulmada bitiyo. Türkiyeye daha neler gelmiyo neler. Bizi adamdan saymıyolar... Koskoca zapco yılların tecrübesi daha 3 senedir türkiyede

Pazar meselesi. Tanesi 400-500 dolardan kaç kişi lastik alır?

Yorum bağlantısı
Malik Altındiş
O dediğiniz olayda kenarlara sürtmede kayboluyor. Bu şeritler lastiğin içinde yaklaşık 1-2 cm içe kadar kırmızı bi parça yani orjinal bi parça sürttükçe yerine yeni geliyo :unsure:

elbetteki orjinali her zaman iyi olur ama benim söylediğim sadece bi alternatif...tabiki sürtüldükçe yerine gelmez ama yüksek meblalardan bahsediliyor lastik fiyatında.bu şeritlerin fiyatı lastiklerin yanında devede kulak o yüzden sürtülüğünde yenisini yapmak mümkün...dediğim gibi ben sadece bildiğimi yazdım bi alternatif söyledim tercih sizin tabiki...

bu fiyatlarda lastiği de kaç kişi alır? o yüzden bulmak biraz sıkıntılı...ebay üzerinden temin edeblirsiniz sanırım

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Nitto ların tek özelliği kırmızı şeritleri değil.(zaten galiba tek modeli bu şeritlere sahip)

Yorum bağlantısı
Beyhan Yılmaz

Arkadaşlar emin olmamakla birlikte sanırım o lastiğin modeli fakat o şeritler çekiliyor diye biliyorum geceleri fosforlu parlıyor onu genelde motorsiklet lastiklerine kuryeciler uyguluyorlar o belki orjinal kırmızı şerit olabilir fakat çoğu yapıştırma her rengi var :unsure:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lassa vardı GT70 mi ne; beyaz şerit, taksiciler takardı; minibüslerde neon mavi lambalar vardı sağında solunda. Moda ne çabuk değişiyor değilmi :unsure:

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
Lassa vardı GT70 mi ne; beyaz şerit, taksiciler takardı; minibüslerde neon mavi lambalar vardı sağında solunda. Moda ne çabuk değişiyor değilmi :nazar:

O olayı biliyorum. Çoğu minibüste var hatta şerit değilde brigstone grand slam yazanlar var doğanlarda :rolleyes:

elbetteki orjinali her zaman iyi olur ama benim söylediğim sadece bi alternatif...tabiki sürtüldükçe yerine gelmez ama yüksek meblalardan bahsediliyor lastik fiyatında.bu şeritlerin fiyatı lastiklerin yanında devede kulak o yüzden sürtülüğünde yenisini yapmak mümkün...dediğim gibi ben sadece bildiğimi yazdım bi alternatif söyledim tercih sizin tabiki...

bu fiyatlarda lastiği de kaç kişi alır? o yüzden bulmak biraz sıkıntılı...ebay üzerinden temin edeblirsiniz sanırım

Şimdi soğumaya başladım en iyisi jant üzerinde kırmızı şeritli almak. Ya en iyisini bulmaya çalışıyorum. şu an düşüme aşamasındayım. Yazın mükemmel bi focus ortaya çıkarma planlarım var...

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce
İyi bir boyayla boyansa da olur sanki..

Sürtmlere filli boya bile bişe yapamıyo :nazar: .Yok abi ben Cihan tiftiğin verdiği fiyatlardan sonra soğudum zaten...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Bu iş için yapılmış şeritler vaar. Onları deneyin. Zaten orjinali de ondan daha dayanıklı değildir.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Guest Celal Altan

Bir lastik için 400 500 dolar değmez zaten 30 bin km gitse sürekli lastik mi alacaksın 400 500 dolara bencede jant daha iyi ;)

Yorum bağlantısı
Mahmut Türkmen
(düzenlendi)
Bir lastik için 400 500 dolar değmez zaten 30 bin km gitse sürekli lastik mi alacaksın 400 500 dolara bencede jant daha iyi :crazy:

Bu konun açıldığında lastiği arayan arkadaş muhtemelen lastiği almış ve eskitmiştir:) iki yıl önce yazılmış son mesaj ;)

tarihinde Mahmut T tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Celal Altan
Bu konun açıldığında lastiği arayan arkadaş muhtemelen lastiği almış ve eskitmiştir:) iki yıl önce yazılmış son mesaj ;)

valla hiç farkında değilim xD Ben direk yazdım neyse Bi daha değiştirirse bilgi olur

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

Bence de kırmızı şeritli lastikten kırmızı şeritli jantları düşünebilirsin, hem daha ekonomik ve daha kolay bulunur :)

03ld1.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...