İçeriğe Yönlendir

Meganım

Serdar Özbekar

Recommended Posts

Serdar Özbekar

Focusumu sattıktan sonra meganla ilgilenmeye başladım,

bagaja beyaz led aydınlatma yaptım, turuncu olan yan sinyal lambalarını beyaz yaptım, Cub'un gönderdiği park sensörünü Yaşar Usta'nın dükkanında taktık. Cub'a, Yaşar Usta ve ekibine teşekkür ederim, ellerinize sağlık. :)

.

.

Yorum bağlantısı
Furkan Esgin

Serdar bey aracınız kaç motor ve yakıt durumu nedir acaba?

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar

Orjinalıin dışına çıkmayı sevmem ama, dayanadım spoyler taktırdım.

Umarım beğenirsiniz, yapabileceklerim konusunda fikirlerini bekliyorum, kapı kollarını boyatmak istiyorum ama yüzey tırtıklı, kimse boya için garanti vermiyor; atar diyorlar, ne derece doğru bilmiyorum,

bir de çıkmasını bulabilirsem sis lambası takacam.

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar
Serdar bey aracınız kaç motor ve yakıt durumu nedir acaba?

Aracım 1400 motor 16V, yakıtından memnunum,Focusum da 100 liralık benzinle şehiriçi 300 km gidiyordum, meganla 100 liralık benzinle 400 km gidiyorum, çekişi de 1.4' e göre gayet iyi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Alemdar

renault ların parçaları baya el yakıyormuş dediler babamda öyle der durur onun için bu güne kadar renaulta hiç yaklaşmadık.

ama megana bindim gerçekten güzel araba. allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Parçası pahalı bu kasaların...

Yorum bağlantısı
Ömer Yüce

Hayırlı uğurlu ve kazasız belasız sürüşler diliyorum. Şu plakalıktan kurtul bir an önce...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Hayırlı olsun güle güle kullanın..jant+yay çok yakışır bence.. Jip gibi duruyor bu haliyle..

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar
Tüp taktır tüp..

Düşünüyorum aslında ama tüp+ikiz bebek arabası+ bebek çantası+stepne nasıl sığacak onu bilmiyorum :)

Hayırlı uğurlu ve kazasız belasız sürüşler diliyorum. Şu plakalıktan kurtul bir an önce...

Kesinlikle, bu hafta aap yaptıracam

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar
Bu HB'lerden fazla yok ama bence güzel bir tipi var . Güle güle kullan ..

Bu renkten Kayseri'de iki tane var. özel bir araç gibi duruyor. Teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
Focusumu sattıktan sonra meganla ilgilenmeye başladım,

bagaja beyaz led aydınlatma yaptım, turuncu olan yan sinyal lambalarını beyaz yaptım, Cub'un gönderdiği park sensörünü Yaşar Usta'nın dükkanında taktık. Cub'a, Yaşar Usta ve ekibine teşekkür ederim, ellerinize sağlık. :kutlama:

.

.

bir şey degil

takılan sensörleri göremedim

Yorum bağlantısı
Mustafa Eski

hayırlı olsun.bu kasa meganlara hep hayret etmişimdir.bu kasanın 2 kapı kupesi var,5 kapı hb i var,4kapı sedanı ve sw si var.aynı arabayı herkes için bu kadar güzel estetikle dizayn etmişler.helal olsun.

Yorum bağlantısı
Serdar Özbekar
(düzenlendi)
bir şey degil

takılan sensörleri göremedim

Sensörden önce çekmiştim fotoğrafları :kutlama:

tarihinde Serdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...