İçeriğe Yönlendir

Kedilerle başım belada.

Alkın Yılmaz

Recommended Posts

Ayhan Onaran
Arabanın üstünü mazotla silmeyi deneyin. mazot boyayı beslediği gibi, kedilerin de hoşlanmayacağı bir kokudur.

Evet kediler mazot türü şeyleri sevmezler.

Yorum bağlantısı
Levent Ayhan

bizim buradaki kediler arabaların üstüne çıkmazlar,üstüne pislemezler,toprağı eşeleyip içine yaparlar.sonra da üstünü toprakla kapatırlar.ne arsız kedileriniz varmış yaa... :(

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Bora Akbaş

Sayın Moderatörler,

Benim derdim motora giren kedilerle.Arabanın üstüne çıkanlarla olsaydı konu açmaz buraya yazardım. Eğer konu birleştirme yapıyorsanız benim konu açma mesajımı da buraya taşımalısınız.

Konuya dönecek olursam ; Kedilerin motora girip pisletmesi önemli değil,ben motorda bir kabloyu koparmasından,orada sıkışıp ölmesinden falan korkuyorum daha çok. Karabiber önerisini denemek ise biraz beni korkutuyor,sonra arabanın her tarafı baharat kokacak, arabanın içine kaçacak,kokusuydu,hapşırtmasıydı sıkıntı olacak. :) Ben motorun o boşluğuna şimdilik her akşam köpük koyuyorum ama bu seferde her sabah o köpükleri almak için kaputu açıyorum,iş çıktı başıma valla.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
motosikletimi dışarda bırakırken seleye oturan kedilerden bıkmıştım. çözüm ise kedi kovucu sprey. bunu motor bölgesine sıkarsanız kedilerin uğrayacağınız zannetmiyorum.

http://www.motobakkal.com/pinfo.asp?pid=39

Bak işte bu çözümü çok beğendim,hemen siparişini vericem.Çok çok teşekkür ederim Rıfat Bey. :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sayın Moderatörler,

Benim derdim motora giren kedilerle.Arabanın üstüne çıkanlarla olsaydı konu açmaz buraya yazardım. Eğer konu birleştirme yapıyorsanız benim konu açma mesajımı da buraya taşımalısınız.

Senin konun kapalı.. Birleştirilmemişki...

Ayrıca sorun kedi... Ha kaputa çıkmış ha motora girmiş...

Yorum bağlantısı
Vural Sarı

Bizim sitede kedi sever bayan komşumuz var.O zaten kedileri apartman dışında bırakmıyor.Sayesinde motor yatak,kaput yorgan olayı yok bizde.Tabii şimdilik.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Araca binerken kornaya basın kaputun içindekiler dökülür hep :blink:

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz
Sayın Moderatörler,

o konu teknikte geyik döndüğü için kapandı. Kapatan da benim. Geyiğe konu açan da yazan da dahil olduğu için. Başka sorunuz?

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
Senin konun kapalı.. Birleştirilmemişki...

Ayrıca sorun kedi... Ha kaputa çıkmış ha motora girmiş...

Doğru kedi ha motorda durmuş ha kaputta dimi. :rolleyes: Ama motora zarar vermesi olasılığı daha fazla gibi geliyor bana.

Özdemir bey,sorum yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...