İçeriğe Yönlendir

Sıfır mı? İkinci El mi?

Malik Altındiş

Recommended Posts

Malik Altındiş

tamamen zevkime hitap ettiği için corsa derim.3 kapı spor paket tadından yenmez :)

Yorum bağlantısı
Onur Çelik

Fiesta 1.4 tdci sahibiyim çok memnunum..1.6tdci spor paket kesinlikle rakiplerini geride bırakır

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Meganedan sonra küçük gelmesin bunlar.Eğer sıfır ısrarınız yoksa dizel Megane veya Focus olabilir.

Yorum bağlantısı
İlker Demir

207 Outdoor Modeli çok iyi görünüyor. Stationlarına outdoor demişler. Yeni çıktığı için göze hitab ediyor. Peugeot larda ses yalıtımı fordtan daha iyi. Arkadaşta 206 dizel vardı. Millet motor çalışırken dizel mi benzinli mi diye iddiaya giriyorlardı. 207 nin daha müthiş olduğunu tahmin ediyorum. Opel Corsanın malzeme kalitesi çok iyi değil.

Sonuç kesinlikle Peugeot 207 Outdoor dizel. Bir sıfır araba daha şansın olsaydı hiç düşünmezdim. Dizellerin ikinci eline tanıdık haricinde güvenmeyim. Başınız çok ağrır. İkinci el dizeli alırken servise gösterdiğinizde genel bakarlar tamam derler.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bende 1.4 TDCİ 2005 Fiesta kullanıcısıyım, çok şükür daha bi sorunla karşılaşmadım ama içeri sesi fazlasıyla alıyor arada sırada duyulan çıtırtılarda var. Bunların haricinde çok güzel bir araç yol tutuşu, cimriliği, sağlamlığı.

Yorum bağlantısı
Levent Eksen
(düzenlendi)

İkinci el dizel riskli olmasına karşın hepside kötü diye bir kural yok.Saydığınız araçları sıfır km olarak düşünüyorsanız eğer, ikinci el az km'li 307 hdi, Focus tdci gibi araçlarada aynı bütçeyle sahip olabilirsiniz.. Sattığınız araçtan sonra sınıf farkı sıkıntısıda yaşamazsınız..

tarihinde Levent Eksen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

4 sene fiesta kullandım triptonic dizel di 2004 model...performansı çok çok iyiydi...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...