İçeriğe Yönlendir

KaraŞimşek 2004

Harun Ceyhan

Recommended Posts

Harun Ceyhan
(düzenlendi)

arabaresimlerim006vc8.jpg

arabaresimlerim004bk4.jpg

arabaresimlerim015db6.jpg

arabaresimlerim008ks3.jpg

tarihinde Harun Ceyhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

çok teşekkürler arkadaşlar. haftasonu krom kapı kolları taktıracağım. o zaman da yeni resimleri eklerim inşallah...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Bence önce turuncu olan yerleri beyaz yapın..Stopları komple kırmızı..

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan
(düzenlendi)

arabaresimlerim011ri9.jpg

hocam araba otomatik vites ve landi renzo marka sıralı sistem lpg takılı. 95000 km.de aldım. kazası yok ama çizikleri var biraz.

18000 ytl.ye aldım kayseri'den 10 gün önce... triger seti değiştirdim bu hafta o biraz masraflı oldu serviste, bir de park sensörü taktırdım yine serviste extra olarak... bu ikisine 540 ytl masraf yaptık :)

turuncu olan yerlerin beyazını zar zor buldum kayseri.de . krom kolları takarken onları da değiştireceğim... tavsiyelerinizi değerlendireceğim...

bu arada plaka özel:) ismimin ve soyadımın baş harfleri...

tarihinde Harun Ceyhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın.

Egzoz ucu fazla uzun gibi geldi. Bir de bence koyu renk araçta krom pek hoş olmaz. Hatta krom artık fazla demode oldu.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan
Güle güle kullanın.

Egzoz ucu fazla uzun gibi geldi. Bir de bence koyu renk araçta krom pek hoş olmaz. Hatta krom artık fazla demode oldu.

teşekkürler... benden önceki genç sahibi egzozu şekil olsun diye yaptırmış 4-5 santim daha uzun evet. internette gördüğüm siyah focus.larda krom kapı kolları çok güzel duruyordu. yaptırayım içimde kalmasın :)

Yorum bağlantısı
Can Toktürk

focus kullanmış biri olarak çok güzel bi yol tutuşu sahip bir araba kullanıoyorsunuz...sanki rayda gidiyor hissi veriyor... allah kaza bela ceza vermesin...:)

Yorum bağlantısı
Can Toktürk
inşallah bizim raylardan değildir :)

aaa pardon sizin rayları kullandım ben yaa...:):):):)

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.

Zevk sizin tabii ama bu aracın dışına krom gitmez pek çok sırıtır.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

güzel dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar...

Yorum bağlantısı
Mustafa Yazkan

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin :)

sadece kapı kollarını krom yapacaksan hoş olur, ama abartmayı düşünüyorsan (far çerçevesi, ayna falan) tavsiye etmem.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan
Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin :)

sadece kapı kollarını krom yapacaksan hoş olur, ama abartmayı düşünüyorsan (far çerçevesi, ayna falan) tavsiye etmem.

sağolun.

sadece kapı kollarını krom ve çamurluk üstündeki turuncu renk sinyalleri beyaz yapmayı düşünüyorum. far çerçevesi, aynaları ya da benzin depo kapağı gibi yerleri değiştirmeyi düşünmüyorum... umarım güzel olur...

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Krom kapı kollarından vazgeçin. Böyle sade ve çok güzel.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

arkadaşlar görüşleriniz için teşekkürler. ben şu arabadaki gibi yaptırmak istiyorum, bana hoş geldi, ama genelde burdaki görüşler olumsuz, bakalım yaptırınca beğenmezsem bir süre sonra değiştiririm. gerçi yap-boz gibi olur o zaman ama bakalım... işte şu araba nasıl?

big6426831877730it0f916wq9.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kelebeğin filmlenmesi ve camın bu kadar koyu olması sıkıyor arabayı...

Kroma bişey diyemem...

Ben sabit fikirliyim :seytan:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Harun Ceyhan

bahsettiğim kapı kollarına krom nikelajı ve çamurluk üstü sinyali beyaz yapma olayını bugun hallettim. yarın fotoğrafları ekleyeceğim...

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

bahsettiğim değişikliklerin fotoğrafları... yaptırma diyen çoktu gerçi ama içime sindi gerçekten, siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

arabaizikleri020vw5.jpg

arabaizikleri003zi1.jpg

Yorum bağlantısı
Utku Çay
(düzenlendi)

güzel olmuş güzel

ama başka bi yerini kromlamayın, bu kadarı gayet yeterli

tarihinde Utku tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ben olsam siyah arabada sadece ön kapı koluna krom yapıştırırdım. Alfa lardaki göz yanılmalı tek kapı misali.

Yorum bağlantısı
Harun Ceyhan

teşekkürler arkadaşlar...

başkaca bir krom nikelaj- çıta vs. düşünmüyorum dediğiniz gibi... farları ve stopları da bu şekilde bırakmak en iyisi sanırım...

tamponlarda ve çamurluklarda çizikler var. bu hafta boyatacağım onları da...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...