İçeriğe Yönlendir

Ford fusion yedek parça

Çağrı Yazıcı

Recommended Posts

Çağrı Yazıcı
(düzenlendi)

Herkese merhaba arkadaşlar, ford fusion yedek parça fiyatları konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa bazı parça fiyatlarını öğrenmem gerekiyor. msn adresinden anlık fiyat veren arkadaşlar olduğunu tahmin ediyorum.. yardımcı olursanız sevinirim... Artık parçacıları aramaktan yoruldum..

tarihinde Can Umut Baykan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bizde bu şekilde bir üye yok...

Sürekli parça mı arıyorsunuz.. Napıyorsunuz parçaları.. :p

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
(düzenlendi)

Araç kullanmayı yeni öğreniyor olabilir.

İş yerimdeki arkadaşımdan biliyorum.

Hiç bir şeyi olmayan uno araca yaptıkları 2 ay içinde .

Enjektör temizliği 75 ytl.

Direksiyon kutusu , rotlar , rot başları 280 ytl. (kladırıma geri geri gelirken vurdu) (kabiliyet meselesi direksiyondan başka bir yerde birşey yok)

1 sene gidecek lastikleri 1 haftada yarıp 4 yeni lastik aldı. 250 ytl.

Koltuk kılıfı 45 ytl.

Alarm 65 ytl.

Arabayı traktörle karıştırıp gaza basmadan marşa bastığı ve çalıştığı halde marşta elini tuttuğu için marş motoru ıvır zıvırı ile akü 200ytl.

Sen paspasları ters koy bunlar tozu tutmuyor diye yenilerini al 20 ytl.

Bu arada aracın elk beynine kafayı takmış durumda her akşam akü kablosunu söküp sabah takıyor , beynide değiştirmesi an meselesi.

Toplam 850 ytl , aracı 7500 ytl aldık.

(bütün hata benim , araç sahibi olsun dedik , dolmuşla uğraşmasın dedik , yaktık çocuğun başını ) (sayemde İzmir sanayi kalkınacak)

Bu arabanın direksiyonu ağır ben bunu verip siena alıcam dedi.

Yandım.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
(düzenlendi)

Selahattin abi sorma , bu arakadaşa ben ısrar ettim allalım diye , araç ufak trafikte rahat eder diye.Bunca şey geldi başına şimdi demezmi bana ben bunu satacam siena alacağım. Neden dedim hidrolik direksiyon varmış , allah bana sabır versin her hafta bunu sanayiye götürüyorum.

İlk aldığında arabayı verdim buna , 3 şeritli yolda sağda kamyon var orta şeritte taksi var ve biz taksinin arkasında ilerliyoruz bir baktım sola boş şeride geçeceğine kamyonun arkasına kırdı el firenini nasıl çekip direksiyona müdahele ettiğimi hatırlamıyorum.

Başına birşey gelecek vicdan azabı çekiyorum , ben bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum.

Düzenleme Nedeni : Noktalama işaretlerine ve yazım kurallarına lütfen dikkat.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Gökhan Yüzer
Selahattin abi sorma , bu arakadaşa ben ısrar ettim allalım diye , araç ufak trafikte rahat eder diye.Bunca şey geldi başına şimdi demezmi bana ben bunu satacam siena alacağım. Neden dedim hidrolik direksiyon varmış , allah bana sabır versin her hafta bunu sanayiye götürüyorum.

İlk aldığında arabayı verdim buna , 3 şeritli yolda sağda kamyon var orta şeritte taksi var ve biz taksinin arkasında ilerliyoruz bir baktım sola boş şeride geçeceğine kamyonun arkasına kırdı el firenini nasıl çekip direksiyona müdahele ettiğimi hatırlamıyorum.

Başına birşey gelecek vicdan azabı çekiyorum , ben bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum.

Düzenleme Nedeni : Noktalama işaretlerine ve yazım kurallarına lütfen dikkat.

artık sitenizin yedek parcacısı var her parcayı sorabilirsiniz.... tedarik konusunda da yardımcı olabilirim..

kullanacağınız yedek parçaların orj. olmasını öneririm. oluşan piyasa koşullarında eş değer ve ya ithal yedek parçalar mevcut kullanılacak kalemlerde var...

saygılarımla

xxxxxxxxx@hotmail.com

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
artık sitenizin yedek parcacısı var her parcayı sorabilirsiniz.... tedarik konusunda da yardımcı olabilirim..

kullanacağınız yedek parçaların orj. olmasını öneririm. oluşan piyasa koşullarında eş değer ve ya ithal yedek parçalar mevcut kullanılacak kalemlerde var...

saygılarımla

gokyuzer@hotmail.com

Gökhan bey, forum kurallarını okuyun lütfen. Hangi yetki ve izinle sitemizin yedek parçacısı oluverdiniz birden? Başlık açtığınız diğer konuda da cevapladığım gibi bunu yapabilmeniz, ancak "anlaşmalı işyeri" olmanızla mümkün. Bunun için yöneticilerimizden Mehmet Özyürek!le görüşün. Aksi taktirde uyarı alırsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...