İçeriğe Yönlendir

Landi Renzo; Sorunlar, Yorumlar

Engin Evni

Recommended Posts

Mehmet Zafer Ekşi

valla landi renzo daha çok aklıma yattı ne bilim sıfır araçlara takıyolarmış opel chevrolet lere falan. o yüzden landi renzoya ikna oldum ama böle bi kit var mı yok mu bilmiorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Omegas Evo, lpg kiti markası mı, Landi Renzo markasının bir modeli mi bunu anlamadım?

Yorum bağlantısı
Mehmet Zafer Ekşi

landi renzounun omegas kiti dedi. en son çıkan evo diye bir modeli dedi. ben böyle anladım. yeni çıkan sessiz bir sitem dedi.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ses, enjektörden gelir, aslında istediğiniz enjektörü veya beyni taktırabiliyorsunuz lpg cilerde ama ozaman rakam yükseliyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Zafer Ekşi

sesi usta kendisi söyledi valla ben bişey sormadım. ama önemli olan o değil şimdi bu Landi renzo emogas evo adlı sistemi bulamadım ben. iyi bişey midir.? var mıdır? asıl sorunum bu. ama sizin söylediğinizden şunu çıkardım. evo enjektörün markası olabilir mi?sessiz falan da deyince usta sanki öyle gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var

yarın lpg taktıracağım ustam landi renzonun omegas evo die yeni bir modeli var focuslara bunu tercih ediyoruz. daha sessiz dedi.

internetten böyle bir kit bulamadım ben acil yardım. var mıdır böyle bişey varsa iyi midir?

Landi Renzo kitler arasında en sesli çalışanı. Sessiz kelimesini ve Landi Renzo'yu aynı cümlede görmek zor gibi. Enjektörlerin çat çat çat çat maşallahı var. :tongue:

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

evo diye landirenzonun kiti yok landirenzo omegas ve omegas plus var ayrıca landirenzo sessiz enjektör aksamı pilastik sen eski med marka çelik enjektörleri tercih et.

ben 125 hp mondeoda landirenzo omegas kullanıyorum sorun yok güvenle taktırabilirsin ayrıca şu ayrıntıya dikkat et lpg markaları içerisinde en hızlı ecu ve enjektör prins landirenzo brc teleflex gibi markalarda.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Zafer Ekşi

heralde kimse bilmiyo bunu artık yarın taktırıca resimlerini paylaşırım

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

Ayrıca şunuda belirteyim.

Brc: 16 bit 40 mhz ecuya sahip

Landirenzo 16 bit 50 mhz hız ecuya sahip.

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

bir de brc italya ile türkiyedeki parçalar arasında fark ve kalite farkı bulunuyor mu bulunmuyor mu buna dikkat edin derim. 3 senedir landi kullanıyorum bana kendini hem kısa hem orda hem de uzun vadede kanıtladı bu marka. fiyat kalite orantısını düşünecek olursak tabi.

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

o enjektörler landirenzonun sessiz çalışan yeni çıkan enjektörü.

Ben landirenzoyu taktırırken usta yeni olanı bana takmadı eski med marka çelik enjektörü taktı. Neden böyle bir tercih yaptı bilinmez.

Ayrıca hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Zafer Ekşi

o enjektörler landirenzonun sessiz çalışan yeni çıkan enjektörü.

Ben landirenzoyu taktırırken usta yeni olanı bana takmadı eski med marka çelik enjektörü taktı. Neden böyle bir tercih yaptı bilinmez.

Ayrıca hayırlı olsun güle güle kullanın.

tşkler deniyorum şimdilik bakalım

Yorum bağlantısı
Eyüp Döngel

kardeş hayırlı olsun landirenzo çok güzel kit. bendede var 125 hp mondeoyu 6500 devre kadar benzine geçmeden doyuruyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Zafer Ekşi

aynı kit, landirenzo evo yu ben de taktırdım. 1600 tl.

yalnız dikkatli olmanız gerekiyor, benzin deposu yarımın altına inmesin keza benim gibi benzin pompası sorunu yaşarsınız. Konu başlıklarında henüz açtım sorunu, bulabilirsiniz.

Bir de bir müddet sonra motor ışığı yanabilir.

valla benim depo genelde yarımın altında durur ama şimdilik bi sıkıntı olmadı motor ışığı da yanmadı bakalım. gerçi henüz erken ama.

Yorum bağlantısı
Halil Yavuz42

Ademlerde taktırdıysanız yanmaz. Benim arıza lambası yanmadı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Zafer Ekşi

Ademlerde taktırdıysanız yanmaz. Benim arıza lambası yanmadı.

evet orDa taktırdım

Yorum bağlantısı
Arif Sami Özmen

öncelikle mrb. bende aracım 2007 otomatik focus landi renso taktırdım yeni son kiti siyab başlıklı olan aynından adana olgun lpg de takdırdım adamlar işin uzmanı kim ne derse desin montajı çok güzel yaptılar.benim arcımda 20 derecede veya 15 saniyede tüpe geçiyor.hiç bir sorun da yok.ilk takıldığında 1000 km yaptıktan sonra ayar yaptırdım 10 lt gaz ile şenir içinde 85/90 km gidiyor gayet memnunum.sanada hayırlı olsun güzel seçim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...