İçeriğe Yönlendir

Bu da benimkisi at

Ali Tütün

Recommended Posts

Ali Tütün

ben bu arabaya aşık olmaya başladım galiba hergeçen gün biraz daha seviyorum

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
güle güle kullanın

teşekkür ederim yaşar hocam :kutlama:

Yorum bağlantısı
Osman Bala

Focus keyiftir. Hele Focus1 başka bir keyif. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Kazasız belasız kullanın,ben çok takas etmeyi düşündümde bir türlü vazgeçemedim focusumdan.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

teşkkür edrim alır almaz zaten filmleri çektirdim zenonları taktırdım. korna

biraz hastalık vardı ama model ve imkan yoktu şartlar şimdi oluştu nasip gerisine

yalnız aldım bıraktım işe gittim geldiğimde araç komple yeşile dönmüş belediyeden arkadaşlar otlarla yeşillikleri koparacağız derken benim aracı komple batırmışlar dakka 1 gol 1 oldu yani

Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Alicim güle güle kullan, malzeme güzel olunca aşık olmak normal :kutlama:

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
Alicim güle güle kullan, malzeme güzel olunca aşık olmak normal :kutlama:

teşekkurler hocam

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Birazdan beyaz olsa daha iyi olurdu diye yazarlar :kutlama:. Güzel araç bu 2.0 lar.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
Birazdan beyaz olsa daha iyi olurdu diye yazarlar :kutlama:. Güzel araç bu 2.0 lar.

model araçta beyaz çok fazla hoşuma gitmiyor focusun hb olabilir beyaz ama normalde ya siyah ya gri olmalı

her araca giden bir renk var bakınız honda siyah ve lacivert araca hiç gitmiyor ya gri olmalı ya beyaz olmalı

focustada tercihim gri

kızacaklar bana ama napayım kişisel zevk

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın çok güzel araç. :kutlama:

Yahu bu İzmir'in trafik atölyeleri ne güzel karakterler basmaya başladılar böyle.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben kafaya koydum...

Sonbahara doğru 2001 ESP'li bulup alacam bitane...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Esp acemi şoför işi Mehmet Bey, size gerek olmaz.

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Güle güle kullanın Allah kazasız belesız kullanmayı nasip etsin

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Esp acemi şoför işi Mehmet Bey, size gerek olmaz.

Yok abi çoluk cocuk var artık... korkuyom... :)

Belki ben kendimi frenleyemem, bari ESP frenlesin :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çoluk çocukla beraber viraja 120 km/h ile giren bi ben varım sanıyordum, yüreğime su serpildi. Bizim 2006 model yılı velet virajlarda keyiften çığlık çığlığa. Yavaş dönünce bağırıyor ensemin çaprazından. Tabii devamlı 4 nokta emniyet kemerli pozisyonda arka koltukta.

Yorum bağlantısı
Ali Tütün
Çoluk çocukla beraber viraja 120 km/h ile giren bi ben varım sanıyordum, yüreğime su serpildi. Bizim 2006 model yılı velet virajlarda keyiften çığlık çığlığa. Yavaş dönünce bağırıyor ensemin çaprazından. Tabii devamlı 4 nokta emniyet kemerli pozisyonda arka koltukta.

cağlar abi senin çocuklarda sanırım bie araba hastası olacaklar gibime geliyor şimdiiden böyleyse

herkese teşekkür ederim

sağolun

çihan izmir trfik naptığını bir bilse her ilçe farklı basıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bizim 2006 modellerde yolda giderken sürekli "baba dön" diyorlar... (Viraja gir arabanın içinde sağa sola yuvarlanalım istiyorlar)

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

güzel makine aynısından bendede var yakından fotoları yükleyeceğim buraya.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ali Emre Öksüz

Ahanda benim arabamın aynısı galiba 2001den pek farkı yok. Bide LPG kitiniz markası ne acaba? LPGde sorun yaşadınız mı hiç?

Yorum bağlantısı
Ali Tütün

kme (akme) lpg kiti aracı aldığımdan beri hiç sorunum olmadı tek düşüncem 2. el aldığım için bakımını yaptırmam gerekiyor o kadar..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...