İçeriğe Yönlendir

Cilamania

Misafir

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Cihan Yetişken2

Bence de çok güzel oldu :) Zira ben yaylı fotoğrafına bakınca yaysız çok havada geliyor :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Nail Özdemir

Hayırlı olsun güle güle kullanın.. Çok güzel görünüyor ah bide biz değiştirseydik :rolleyes: mahsuru yoksa kaça aldınız öğrenebilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Alkın Yılmaz
(düzenlendi)

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız şürüşler nasip etsin;) Kaç km'de? Birde bana siyah gibi gelmedi tam okumayamadım yazıları fırtına gri mi?

tarihinde Alk?n Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Teşekkürler ali,alkın ve çagrıhan bey...bahsedilen arka bölümlerden ses bu zamana kadar hiç duymadım...arac rengi fırtına gridir...aslında 2.ci sayfada en son koydugum resimler mevcut....yakındada yeni resimlerle bomba gibi gelicem tekrar....tatil yörelerinde mini mini çekimlerim devam ediyor....saygılarımla....

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Fedai Özoğlu

hoş geldin araba güzel ama siyah iste ben siyahdan memnun değilim.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Misafir
hoş geldin araba güzel ama siyah iste ben siyahdan memnun değilim.

Gülü seven dikenine katlanırmış derler...:)

Yorum bağlantısı
Fatih Yüce
Birsey diğeceğim bu araba siyahmı yoksa fırtına gri mi ? Ban daha cok fırtına gri gibi geldi cünkü aynısı bendede var

Benimki :

08 Ford Focus Collection

Fırtına Gri- Benzinli

2.0 Motor

Ama birisi benimkindeki FOCUS yazısının U sunu sökmüş sabah kalktıgımda yoktu :dance2: Bunu nereden bulabilirim acaba ? En yakın zamanda benimkininde resmini koyacağım

2.0 motor varmıydı bu kasada ?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)
2.0 motor varmıydı bu kasada ?

Yok yazan arkadaş yanlış biliyor sanırım...

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

Uzun zaman geçti o hala bizimle,biz onunla o bizle çok mutlu. :rolleyes: aracım ufak diye tabir edilen değişikle tekrar karşışınızda olmaktan mutluluk duyarım  :rolleyes: işte orjinal siyah zemin adaptif farlı ve app plakalı focusum son halleri....

R3qQbG.jpg

Yorum bağlantısı

hakan güle güle kullan çok güzel.arabalarımız aynı sayılır.(benim resim çekip koymama gerek kalmadı)bende de 2007 benzinli :angry: aynı renk trend, stil paketlisi var. zaten lastiklerimizde aynı :rolleyes: ayrıca bu resimlerdeki mekan eskişehir olmalı kanımca :rolleyes: :rolleyes: (ah memleketimi özledim biran :rolleyes: )

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...