İçeriğe Yönlendir

Mondeo / S-Max Anahtar Problemlerimiz

Uğur Yorulmaz

Recommended Posts

Uğur Yorulmaz

arkadaşlar 97 model mondeo ghiamın uzaktan kumandası çalışmıyor nasıl kodlamam gerekiyor arabaya nasıl tanıtmalıyım yardımcı olun lütfen açıklamalarınızı açık ve net yaparsanız çok sevinirim lütfennnnn :lol2:))) bu arada radyo frekanslı anahtar olacak

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Anahtarı kontağa takın II konumuna getirin sonra geri I konumuna getirin, sonra tekrar II konumuna bunu 1 er saniye bekleyerek 5 defa yapın, II ye getirdiğinizde kapı açık uyarı tonu dan din don :D yapacak. Kilitleme tuşuna basılı tutun tekrar aynı ses tonunu duyacaksınız. Kontağı kapayıp açın. Ancak kod kendiliğinden kaybolmaz pili bitmiş olmasın?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İyi hatırlattın Yaşar usta, merkezi kilit modülünün soketini çıkarıp 30 dak. gibi bekleyip takıyorduk bir ara?

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

halen öyle yapıyoruz bir süre daha devam bunun çözümünü biliyonmu modül degişimi dışında

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Hayır. Soketi çıkarıp takınca neyin düzeldiğini de anlamış değilim, bir şekilde elektriğin boşalması işe yarıyor...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Uğur Yorulmaz

arif kardeşim senin sıkıntın nedir asıl olan açıklayıcı yazarsan sevinirim benimkini çözdüm çünkü sağolsun yaşar ustamla beraber hallettik

Yorum bağlantısı
Hilmi Karapınar

Aynı sorun bende de vardı. Kilitçi bunun devresi ölmüş tamir olmaz dedi. başka bir uzaktan kumanda için 130 ytl fiyat biçti. bende orjinal anahtar fiyatını öğrenmek için Eskişehir Otokoça gittim. Serviste kumandanın çalıştığını kodlanması gerektiğini söylediler. sağolsunlar hiç ücret almadan kodladılar. boş yere anahtar almaktan kurtuldum. servisi tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...