İçeriğe Yönlendir

Mondeo için sorum

Güntan Kömürlü

Recommended Posts

Güntan Kömürlü
Rica ederim Güntan Bey ne demek. ÖMNemli olan elbirliği ile çözüme ulasmak. TCS'nin sorunsuz çalışmasına çok sevindim. Kazasız, belasız keyifli kullanımlar dilerim. Zamanla aracınızdan çok daha keyif alcağınızı düşünüyorum.

Saygılarımla.

teşekkürederim hepimize kaza bela göstermesin iyi günlerde kullanmak dileğiyle saygılar çok sağolun şimdiden keyif almaya başladım ben :D

Yorum bağlantısı
Güntan Kömürlü

benim arabaya Angel Eye far bulunurmu acaba bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Guest Bilal Sar?iz
benim arabaya Angel Eye far bulunurmu acaba bilginiz varmı

amerikadan contour farı getirtip yapanlar var. ya da angelli hazırları da var galiba. ebay.com'da contour headlight diye aratın

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mondeo gibi kaliteli bir araca, Minibüslerin bile taktığı angel lar yakışmaz derim, zevkler tartışılmaz ama bence uymaz. Ama sis far çerçevelerine yapılabilir belki ama çok altta kalıyorlar.

Yorum bağlantısı
Guest Bilal Sar?iz
Mondeo gibi kaliteli bir araca, Minibüslerin bile taktığı angel lar yakışmaz derim, zevkler tartışılmaz ama bence uymaz. Ama sis far çerçevelerine yapılabilir belki ama çok altta kalıyorlar.

+1

Yorum bağlantısı
Güntan Kömürlü

teşekkürler bilal bey, çağlar abi seni dinliyorum ve vazgeçtim en iyisi arabaya güzel bir filim çektiriyim bide cila attırırım iş tamam olur :)

Yorum bağlantısı
Güntan Kömürlü
(düzenlendi)

mondeo da airbagler emniyet kemerine baglıdır değil mi arkadaşlar bağlı olmadan devreye girmiyor sanırım yanlışmıyım

tarihinde G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

yanlışsınız. çalışırda kemeri takmazsanız gerdiricilerin size bir faydası olmaz

Yorum bağlantısı
Güntan Kömürlü
yanlışsınız. çalışırda kemeri takmazsanız gerdiricilerin size bir faydası olmaz

teşekkürederim bilgi için ben diğer sekilde sanıyordum saygılarımla

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mehmet Ozyurek
Kafam yine karıştı...

Ben;

Otomatik klima, hız sabitleyici, yol bilgisayarı, direksiyondan kumandalı radyo teyp ve bilgi ekranı, +manuel vites + sedan dersen...

Hangi modeli alacağım...

Demişim ve mondeomu bulmuşum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...